University of Westminster
Kreatywne pisanie i literatura angielska BA (Hons)
University of Westminster - University of Westminster

Creative Writing and English Literature BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 10 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Westminster w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów literatura w języku angielskim w UK.

Wynagrodzenie absolwentów CAH19

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów literatura w języku angielskim na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £20000 - £28000 £15500 - £28000 £19500 - £33000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii CAH19 (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £22685 £20368 £24203
Zakres 25-75 percentyla £19753 - £26218 £15488 - £25125 £18208 - £30488

Nasze studia licencjackie z kreatywnego pisania i literatury angielskiej łączą studiowanie tekstów literackich i nieliterackich w języku angielskim z rozwojem twoich własnych umiejętności kreatywnego pisania.

Badanie tekstów i ich tła w historii idei informuje o twoich postępach jako pisarza, podczas gdy twoje doświadczenie w pisaniu w różnych gatunkach (powieść, opowiadanie, poezja i dramat) zwiększa twoje uznanie dla literatury.

Ten kurs będzie szczególnie interesujący dla tych, którzy chcą pisać lub rozwijać swoje czytanie z doświadczeniem, które pochodzi z pisania tekstów literackich. Zdobędziesz wiedzę i zrozumienie niezbędne do rozpoczęcia kariery w niezależnym pisaniu, publikowaniu, teatrze lub nauczaniu literatury i kreatywnego pisania. Kurs wyposaży Cię również w umiejętności poznawcze niezbędne do rozwoju osobistego i zawodowego przez całe życie.

Twoja praca w zakresie kreatywnego pisania będzie szła w parze ze studiowaniem literatury angielskiej, szczególnie w trzecim roku, kiedy to stworzysz albo jedno znaczące dzieło (powieść, sztukę), albo portfolio krótszych prac (krótka fikcja, poezja) podczas studiowania powiązanych modułów literackich.

Nasz kurs pozwoli Ci rozwinąć głębokie zrozumienie brytyjskiego społeczeństwa i miejsca literatury w nim poprzez zbadanie kodów i konwencji, które pojawiły się w różnych kontekstach społecznych i historycznych, oraz sposobów, w jakie kierowały one zarówno literacką, jak i nieliteracką reprezentacją. Będziesz także w stanie odnieść studia nad literaturą angielską i własną twórczością do szerszego kontekstu zachodniej historii i myśli.

Nasz kurs w pełni wykorzystuje naszą lokalizację w centrum Londynu, odwiedzając różne miejsca i obszary związane z tematami poruszanymi na kursie.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Creative Writing and English Literature BA (Hons) w University of Westminster

16% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
16% Operatorzy procesów, zakładów i maszyn
11% Inni specjaliści w dziedzinie zdrowia
9% Specjaliści ds. pielęgniarstwa
8% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
5% Specjaliści nauk przyrodniczych i społecznych
5% Specjaliści związani z ochroną zdrowia
5% Opiekuńcze usługi osobiste
5% Zawody podstawowe
4% Specjaliści ds. pielęgniarstwa

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

6.0 ogólnie z minimum 5.5 w każdym elemencie

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Creative Writing and English Literature, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Kreatywne pisanie i literatura angielska BA (Hons)

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

• Rok 2

Rankingi University of Westminster w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Westminster w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Języki i literatura

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 23 rankingi uniwersytetów University of Westminster

O University of Westminster

University of Westminster to finansowany z funduszy publicznych uniwersytet badawczy znajdujący się w Londynie, w Anglii. Rozpoczął swoje istnienie jako instytut politechniczny w 1838 roku, a oficjalnie uznanym uniwersytetem stał się dopiero znacznie później, w 1992 roku. Główny kampus Westminsteru znajduje się przy Regent Street w centrum Londynu, a jego kampusy drugorzędne znajdują się w dzielnicach Fitzrovia, Marylebone i Harrow.

Lista 244 kursów licencjackich i magisterskich University of Westminster - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Westminster

• International Student Life in London | Yi Xie Interview | University of Westminster
  • University of Westminster - Join Us in January