University of Wales
Międzynarodowe zarządzanie sportem BA (Hons)
University of Wales - University of Wales

Zakres 25-75 percentyla £24771 - £35770 £18886 - £32933 £21689 - £41100

Licencjat z międzynarodowego zarządzania sportem daje absolwentom możliwość kontynuowania kariery zawodowej w globalnym przemyśle sportowym. Ogólnym celem tej ścieżki jest zapewnienie elastycznego programu studiów, który pozwala studentom rozwijać rozległą wiedzę na temat zagadnień i koncepcji zarządzania sportem w kontekście szerszego środowiska branży sportowej oraz produkować absolwentów z odpowiednimi umiejętnościami i zdolnościami, aby umożliwić im skuteczny wkład w prywatne, publiczne i wolontariackie sektory branży sportowej, zdrowia i fitness.

Kurs będzie oceniany głównie za pomocą zajęć w formie zadań, debat, prezentacji, blogów i gromadzenia portfolio opartego na dowodach. Plus element praktycznej oceny w modułach coachingu i mentoringu.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

Grades are important; however, our offers are not solely based on academic results. We are interested in creative people that demonstrate a strong commitment to their chosen subject area and therefore we welcome applications from individuals from a wide range of backgrounds. To assess student suitability for their chosen course we normally arrange interviews for all applicants at which your skills, achievements and life experience will be considered as well as your qualifications.

Wymagania kwalifikacyjne

Decydując się na studia na uniwersytecie, dokonujesz znacznej inwestycji w swoją przyszłość i jest to decyzja, którą traktujemy poważnie. Dołożymy wszelkich starań, aby Twoje doświadczenie jako studenta pomogło Ci w pełni rozwinąć swój potencjał. Zapewnimy Ci solidną wiedzę akademicką, ale wierzymy również, że bogata różnorodność doświadczeń kulturowych i społecznych, które będziesz mieć jako student, pomoże Ci rozwinąć szereg cech osobistych i zawodowych, ponieważ wierzymy, że są to równie ważne czynniki przy wyborze uniwersytetu.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować International Sports Management, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Międzynarodowe zarządzanie sportem BA (Hons)

O University of Wales

Uniwersytet Walijski (UW) jest konfederacyjnym uniwersytetem znajdującym się w Cardiff, w Walii. Uniwersytet ten był pierwszym, który istniał w Walii, a obecnie prowadzi wysoko oceniane centrum badawcze, Centrum Zaawansowanych Studiów Walijskich i Celtyckich. Ponadto, UW posiada również ośrodek wykorzystywany do nauki i konferencji w Gregynog, Newtown.

Lista 265 kursów licencjackich i magisterskich University of Wales - Katalog Kursów

Swansea Business Campus

Zarządzanie sportem (z rokiem praktyki) BA
(St Mary's University, Twickenham)