University of Wales
Inżynieria elektryczna i elektroniczna z rokiem podstawowym BEng (Hons)
University of Wales - University of Wales

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 25 o kursach Electrical and Electronic Engineering with Foundation Year BEng (Hons) i innych kursach Inżynieria na University of Wales dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Inżynieria.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Inżynieria

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Inżynieria na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £22000 - £34000 £19500 - £34500 £23000 - £39000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Inżynieria (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £26991 - £36256 £23194 - £39893 £26878 - £46535

Absolwenci tego programu będą wyposażeni w umiejętności i wiedzę na czele swojej dyscypliny, aby sprostać specjalistycznym potrzebom przemysłu, zwiększając w ten sposób szanse absolwentów na zatrudnienie. Wraz z postępem technologicznym inżynieria elektryczna i elektroniczna zyskuje na znaczeniu, odgrywając ważną rolę we wszystkich obszarach, w tym między innymi w pojazdach elektrycznych, produkcji, wytwarzaniu energii, sieciach przesyłowych i dystrybucyjnych, inteligentnych urządzeniach, systemach komunikacyjnych i informacyjnych.

Aby wspierać te potrzeby społeczne, nowe pokolenie inżynierów musi być w stanie zrozumieć nowe i powstające technologie, które pojawią się w niedalekiej przyszłości. Program ten ma na celu zwiększenie znaczenia przemysłowego poprzez skupienie się na praktycznym zastosowaniu teorii przy jednoczesnym zachowaniu rygoru akademickiego. Studenci rozpoczynający naukę w Foundation Year będą mogli nabrać pewności siebie przed rozpoczęciem studiów na wyższych poziomach.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Electrical and Electronic Engineering with Foundation Year BEng (Hons) w University of Wales

30% Zawody administracyjne
25% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
5% Specjaliści nauk przyrodniczych i społecznych
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Specjaliści inżynierii
5% Zawody związane z projektowaniem
5% Zawody związane ze sportem i fitnessem

Szkoła Informatyki Stosowanej ma na celu kształcenie absolwentów, którzy pomagają kształtować przyszłość inżynierii elektrycznej i elektronicznej. Treść kursu jest współczesna i ukształtowana pod kątem możliwości zatrudnienia poprzez bliskie powiązania z lokalnymi i krajowymi pracodawcami. Studenci są oceniani poprzez połączenie ćwiczeń laboratoryjnych, zadań, prezentacji, projektów i egzaminów. Ocena modułów odbywa się często na podstawie zadania lub zadania i egzaminu. Końcowa ocena dla niektórych modułów może obejmować jeden lub więcej elementów pracy kursowej ustawionych i ukończonych podczas modułu. Praca nad projektem jest oceniana na podstawie pisemnego raportu i prezentacji. Studenci są zachęcani do korzystania z naszych powiązań z Software Alliance Wales i Go Wales do pracy nad programami komercyjnymi w ramach modułu Major Project. Go Wales zapewnia możliwość odbycia płatnych praktyk zawodowych w lokalnych firmach.

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff of Accepted Students for Inżynieria

Decydując się na studia na uniwersytecie, dokonujesz znacznej inwestycji w swoją przyszłość i jest to decyzja, którą traktujemy poważnie. Dołożymy wszelkich starań, aby Twoje doświadczenie jako studenta pomogło Ci w pełni rozwinąć swój potencjał. Zapewnimy Ci solidną wiedzę akademicką, ale wierzymy również, że bogata różnorodność doświadczeń kulturowych i społecznych, które będziesz mieć jako student, pomoże Ci rozwinąć szereg cech osobistych i zawodowych, ponieważ wierzymy, że są to równie ważne czynniki przy wyborze uniwersytetu.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Electrical and Electronic Engineering with Foundation Year, BEng (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Inżynieria elektryczna i elektroniczna z rokiem podstawowym BEng (Hons)

• Foundation

O University of Wales

Uniwersytet Walijski (UW) jest konfederacyjnym uniwersytetem znajdującym się w Cardiff, w Walii. Uniwersytet ten był pierwszym, który istniał w Walii, a obecnie prowadzi wysoko oceniane centrum badawcze, Centrum Zaawansowanych Studiów Walijskich i Celtyckich. Ponadto, UW posiada również ośrodek wykorzystywany do nauki i konferencji w Gregynog, Newtown.

Lista 265 kursów licencjackich i magisterskich University of Wales - Katalog Kursów

SA1 Waterfront Campus, Swansea

Elektroenergetyka BEng (Hons)
(Glasgow Caledonian University)