University of Wales
University of Wales - University of Wales

Zakres 25-75 percentyla £24771 - £35770 £18886 - £32933 £21689 - £41100

Systemy baz danych są podstawą nowoczesnych systemów informatycznych. Absolwenci tego programu wykorzystują swoją wiedzę do projektowania, wdrażania, testowania i utrzymywania innowacyjnych rozwiązań komputerowych wspierających infrastrukturę technologiczną we współczesnych organizacjach.

Dlaczego warto wybrać ten kurs

1. Ten akredytowany przez British Computer Society (BCS) program studiów ma na celu przygotowanie odpowiednio wyposażonych absolwentów do pracy w szybko rozwijającej się branży komputerowej i systemów informatycznych w Wielkiej Brytanii.

2. Program obejmuje tradycyjne koncepcje, zasady i techniki tworzenia oprogramowania, baz danych i systemów informatycznych, ale stosuje je w kontekście inżynierii dużych i złożonych systemów.

3. Dzięki naszym powiązaniom przemysłowym opracowaliśmy również strukturę programu, aby zapewnić studentom najnowsze umiejętności wraz z uznaniem wymagań przemysłu. Ten kurs w pełni przyczynia się do spełnienia wymagań akademickich dla absolwentów, aby zarejestrować się w celu uzyskania statusu Chartered IT Professional (CITP).

4. Kandydaci do tego programu są numerycznie i logicznie myślący i jest prawdopodobne, że wcześniej studiowali nauki ścisłe, matematykę lub technologie informacyjne i komunikacyjne. Tacy studenci będą poszukiwać bardziej specjalistycznych umiejętności w zakresie programowania, analizy danych i projektowania baz danych.

5. Studenci dogłębnie poznają szereg koncepcji programowania, wizualizacji danych i technik eksploracji danych w celu opracowania zaawansowanych i złożonych rozwiązań systemów informatycznych. Absolwenci mogą szukać kariery w rozwoju aplikacji, analizie systemów biznesowych, rozwoju baz danych i administracji, doradztwie w zakresie systemów informatycznych i zarządzaniu.

Akredytacje zawodowe

Pomyślne ukończenie programu uprawnia do rejestracji przez British Computer Society (BCS) pełnego statusu Chartered IT Professional (CITP).

Studenci są oceniani poprzez połączenie arkuszy roboczych, ćwiczeń, prezentacji, projektów i egzaminów. Ocena modułów często odbywa się na podstawie zadania lub zadania i egzaminu. Końcowa ocena dla niektórych modułów może obejmować jedną lub więcej prac zaliczeniowych ustawionych i ukończonych podczas modułu. Praca nad projektem jest oceniana na podstawie pisemnego raportu i prezentacji.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Computing (Data and Information Systems), HND. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Informatyka (systemy danych i informacji) HND

Irlandia £9000 Rok 1

O University of Wales

Uniwersytet Walijski (UW) jest konfederacyjnym uniwersytetem znajdującym się w Cardiff, w Walii. Uniwersytet ten był pierwszym, który istniał w Walii, a obecnie prowadzi wysoko oceniane centrum badawcze, Centrum Zaawansowanych Studiów Walijskich i Celtyckich. Ponadto, UW posiada również ośrodek wykorzystywany do nauki i konferencji w Gregynog, Newtown.

Lista 265 kursów licencjackich i magisterskich University of Wales - Katalog Kursów

SA1 Waterfront Campus, Swansea

(University of Wales)
- - - £13500 - Cardiff Oncampus W niepełny wymiarze godzin