University of the Arts London
Sztuka projektowania interakcji BA (Hons)
University of the Arts London - University of the Arts London

Interaction Design Arts BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 20 absolwentów o poszczególnych kursach na University of the Arts London w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Design Studies w UK.

Mediana wynagrodzeń £22025 £20113 £23568
Zakres 25-75 percentyla £19981 - £25071 £15144 - £24676 £17604 - £29974

BA (Hons) Interaction Design Arts to praktyczny, dynamiczny i odkrywczy kurs badający relacje między ludźmi a doświadczeniami za pomocą eksperymentalnych technologii i procesów. Kurs ten jest prowadzony w London College of Communication, w Elephant and Castle, części University of the Arts London (UAL). Studenci są zachęcani do aktywnej zabawy podczas realizacji projektów poprzez podstawową metodologię badań, testowania i iteracyjnego prototypowania. Jest to kurs prowadzony przez praktyka, który bada potencjał komunikacyjny doświadczenia fizycznego. Koncentrując się na relacjach między ludźmi, zaprojektowanymi przedmiotami i doświadczeniami, studenci będą pracować z interakcją, narracją i ruchomym obrazem, wraz z procesami takimi jak projektowanie prototypów, tworzenie filmów, kodowanie i fizyczna informatyka. Rozwiniesz osobistą perspektywę, z której możesz odpowiedzieć na złożone problemy projektowe, przyjmując podejścia takie jak projektowanie krytyczne i badając projektowanie na rzecz zmian społecznych.

**Czego możesz się spodziewać?

Pracując zgodnie z filozofią "high-tech, low-tech i no-tech", studenci są zachęcani do realizacji projektów, które stawiają ludzi w centrum ich praktyki projektowej i artystycznej. Oprócz rozwijania osobistej pracy, studenci mają możliwość regularnej współpracy z lokalnymi społecznościami przy długoterminowych projektach skoncentrowanych na człowieku. Nasze specjalistyczne studia są skonstruowane jako plac zabaw dla projektantów, który będzie pielęgnował i zachęcał do kreatywności i nauki poprzez tworzenie społeczności praktyków. <Opierając się na tradycji dynamizmu, eksploracji, prototypowania i eksperymentowania, studenci studiów licencjackich (z wyróżnieniem) Interaction Design Arts uczą się, że jedynymi granicami są te wyznaczone przez wyobraźnię i że kreatywne pomysły mają władzę nad technologią. Studenci tego kierunku rozumieją, że projektowanie ma wpływ na cały świat i że są odpowiedzialni za szersze kwestie zrównoważonego rozwoju i integracji społecznej.

O London College of Communication

London College of Communication jest dla ciekawych, odważnych i zaangażowanych: tych, którzy chcą zmienić siebie i otaczający ich świat. Dzięki zróżnicowanej, wiodącej na świecie społeczności nauczania, badań i partnerstw z przemysłem, umożliwiamy naszym studentom odnoszenie sukcesów jako przyszli twórcy w stale rozwijających się branżach projektowania, mediów i ekranów. Doświadczenie London College of Communication polega na uczeniu się przez działanie. Nasi studenci brudzą sobie ręce i rozwijają swoje umiejętności poprzez eksplorację naszych obiektów i przestrzeni technicznych. Studenci pracują nad briefami i zleceniami na żywo, od niezależnych start-upów i organizacji charytatywnych w Southwark, po duże globalne firmy, w tym Penguin, National Trust i Royal Mail, by wymienić tylko kilka.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Interaction Design Arts, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Sztuka projektowania interakcji BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi University of the Arts London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 8 rankingi uniwersytetów University of the Arts London

O University of the Arts London

University of the Arts London to zbiorcza nazwa grupy składającej się z sześciu szkół wyższych specjalizujących się w sztuce. Do instytucji tych należą Central Saint Martins, London College of Communication, Wimbledon College of Arts, London College of Communication, Chelsea College of Arts oraz Camberwell College of Arts.

Lista 73 kursów licencjackich i magisterskich University of the Arts London - Katalog Kursów

Skład uczniów University of the Arts London

20180

London College of Communication