University of the Arts London
Sztuki piękne: Fotografia BA (Hons)
University of the Arts London - University of the Arts London

Fine Art: Photography BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 30 absolwentów o poszczególnych kursach na University of the Arts London w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów kinematyka i fotografia w UK.

Mediana wynagrodzeń £20933 £18108 £21051
Zakres 25-75 percentyla £18375 - £24906 £13095 - £22569 £15928 - £26889

BA Fine Art Photography w Camberwell College of Arts oferuje otwarte i eksperymentalne podejście do praktyki fotograficznej.

Kurs rozpoczyna się od fotografii, ale rozszerza się na procesy, które wyłaniają się z globalnej kultury powszechnego tworzenia obrazów. Będziesz badać przyszłość obrazu, jego historyczne i materialne podstawy, jego potencjał jako narzędzia społecznego i politycznego oraz jego status i znaczenie w sztuce pięknej i codziennej.

**Czego możesz się spodziewać

• Testowanie i badanie kreatywnych możliwości i ograniczeń fotografii.
  • Rozważanie najszerszych zastosowań obrazu i materiału poprzez eksperymentowanie. Zastanowienie się nad dokumentacją, reklamą, pamiątką osobistą, wizerunkiem publicznym i obiektem ekspresji. Zastanawianie się, w jaki sposób te zastosowania wpływają na nasze postrzeganie kultury fotograficznej.
  • Poznanie różnorodnych związków fotografii z naukami i technologiami związanymi z widzeniem, w tym z widzeniem maszynowym, fizyką i neurologią, a także z historią rozszerzonych praktyk fotograficznych.
  • Zapoznanie się z procesami technicznymi od analogowych do cyfrowych, w tym konstrukcją aparatu 3D, drukowaniem 3D, fotogrametrią i modelowaniem, a także kolorowymi i czarno-białymi procesami ciemniowymi.
  • Poznanie oświetlenia studyjnego, zaawansowanego druku alternatywnego, postprodukcji i zarządzania kolorami.
  • Zbadanie metod, dzięki którym Twoja praca dociera do odbiorców. Od fizycznych instalacji, wystaw i publikacji, po nowe media i sieć.
  • Być nauczanym przez wybitnych artystów, krytyków, kuratorów i wydawców, wspieranych przez eksperymentalne modele wspólnego nauczania technicznego i akademickiego oraz osadzoną praktykę zawodową.
  • Dołączyć do silnej społeczności i dynamicznej kultury studyjnej, z mieszanymi rocznymi studiami zorientowanymi na wspólne obawy i sposoby praktyki.
  • Weź udział w zewnętrznej wystawie. Będą to studenci z całego programu licencjackiego Camberwell w dziedzinie sztuk pięknych.
  • Seria wykładów z zakresu sztuk pięknych. Jest on przeznaczony dla wszystkich studentów Camberwell studiujących rysunek, malarstwo, fotografię, rzeźbę i sztuki komputerowe.
  • Poznaj międzynarodowe idee dotyczące współczesnej praktyki fotograficznej. Zrobisz to, uczestnicząc w naszym programie rozmów z artystami. Poprzez dostęp do rozległych londyńskich galerii. Biorąc udział w opcjonalnych wizytach na najważniejszych wystawach i wydarzeniach. Były to między innymi Biennale w Wenecji, Documenta i Paris Photo.
  • Rozwijaj pomysły i doświadczenia poprzez opcjonalne wymiany międzynarodowe z innymi szkołami artystycznymi. Partnerstwa obejmują University of California (Los Angeles i San Diego), Kyoto Seika University (Kioto), Università Iuav di Venezia (Wenecja) i Die Hochschule für Grafik und Buchkunst (Lipsk).
  • Dostęp do wspólnych warsztatów Camberwell, które obejmują grafikę, fotografię, film, ruchomy obraz, sztukę cyfrową, plastyczną, ceramikę, drewno i metaloplastykę.

Camberwell College of Arts, UAL to renomowana uczelnia artystyczna i projektowa, która poprzez sztukę i design wywiera pozytywny wpływ na społeczeństwo. Nasza wyjątkowa kultura studyjna zapewnia studentom swobodę i wsparcie w odkrywaniu ich indywidualnej kreatywności przy użyciu obiektów, które obejmują zarówno tradycyjne rzemiosło, jak i technologię cyfrową.

Z pasją wierzymy w obywatelstwo społeczne, jednocześnie utrzymując pogląd, że sztuka musi pozostać zaangażowana w nagrody za swobodne dociekania i eksperymenty. Nasi uczniowie korzystają z pomocy personelu, który z ogromną dumą i troską prowadzi ich w odkrywczej podróży, pomagając im rozwijać krytyczne myślenie, umiejętności tworzenia i wrażliwość społeczną, które pozwalają im rozwijać się zarówno indywidualnie, jak i w ich społecznościach.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Fine Art: Photography, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Sztuki piękne: Fotografia BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi University of the Arts London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 8 rankingi uniwersytetów University of the Arts London

O University of the Arts London

University of the Arts London to zbiorcza nazwa grupy składającej się z sześciu szkół wyższych specjalizujących się w sztuce. Do instytucji tych należą Central Saint Martins, London College of Communication, Wimbledon College of Arts, London College of Communication, Chelsea College of Arts oraz Camberwell College of Arts.

Lista 73 kursów licencjackich i magisterskich University of the Arts London - Katalog Kursów

Skład uczniów University of the Arts London

20180

Camberwell College of Arts