University of the Arts London
Marketing mody i zachowania konsumentów BA (Hons)
University of the Arts London - University of the Arts London

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 25 o kursach Fashion Marketing and Consumer Behaviour BA (Hons) i innych kursach Psychologia stosowana na University of the Arts London dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Psychologia stosowana.

Zakres 25-75 percentyla £21631 - £27556 £18858 - £28875 £21890 - £35920

BA (Hons) Fashion Marketing and Consumer Behaviour zapewnia szeroką bazę teoretyczną i praktyczną, z której możesz rozpocząć karierę w branży mody i marketingu. Studenci zbadają powody, dla których konsumenci podejmują decyzje zakupowe i preferują określone marki, a także zintegrują techniki badania rynku, aby odkryć spostrzeżenia konsumentów.

**Czego możesz się spodziewać?

Kurs ten jest prowadzony równolegle z naszym BA (Hons) Fashion Marketing. Podczas gdy każdy kurs ma swoją własną specjalizację i wyraźne ukierunkowanie, istnieją obszary podobieństwa, stwarzające możliwości nauczania między kursami i współpracy studentów. Program nauczania na pierwszym roku jest wspólny dla obu kursów. W drugim roku pojawiają się specjalizacje.

Zapoznasz się z koncepcjami ludzkiego zachowania, badając, w jaki sposób i dlaczego kupujemy modne towary i usługi. Rozwiniesz również swoje umiejętności w zakresie danych, aby zrozumieć, w jaki sposób można je wykorzystać w procesie podejmowania decyzji i zrozumieć zachowania konsumentów. Psychologia konsumenta zapozna Cię z nauką stojącą za zachowaniami konsumentów oraz cechami psychicznymi, stanami i procesami, które je determinują.

Oprócz indywidualnej pracy będziesz mieć możliwość współpracy z innymi studentami przy projektach grupowych. Zdobędziesz bezcenne doświadczenie, wchodząc w interakcje z profesjonalistami z branży modowej poprzez zaproszonych prelegentów, wizyty w branży i projekty branżowe na żywo.

Będziesz mieć możliwość odbycia stażu między drugim a ostatnim rokiem kursu. Pomyślne ukończenie tego roku stażu zapewni Ci dodatkowe kwalifikacje. Będziesz mieć również możliwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji w branży.

Kursy licencjackie London College of Fashion (LCF) rozwijają Twoje umiejętności osobiste i zawodowe. Na tym kursie rozwiniesz umiejętności w swojej dyscyplinie, aż staniesz się niezależnym, kreatywnym myślicielem. Twoje umiejętności sprawią, że będziesz w stanie wnieść skuteczny wkład w ten sektor branży modowej. Umiejętności rozwoju osobistego i zawodowego (PPD) uwzględniamy we wszystkich jednostkach każdego kursu. Programy prelegentów z udziałem absolwentów i członków branży są częścią wielu kursów. Zachęcamy absolwentów, którzy chcą kontynuować edukację na poziomie podyplomowym, do przejścia na odpowiednie kursy w College'u, na Uniwersytecie lub w innym miejscu.

Kurs odbywa się w High Holborn w pobliżu centralnych dzielnic Londynu Lincoln's Inn Fields i Clerkenwell. Holborn znajduje się w odległości krótkiego spaceru od Muzeum Brytyjskiego, Somerset House i historycznego targu Leather Lane. Oprócz wielu kursów biznesowych LCF w zakresie mody, High Holborn jest domem dla Związku Studentów UAL i przestrzeni wystawienniczej, w której odbywają się wystawy prowadzone przez studentów.

O London College of Fashion

London College of Fashion, UAL, pielęgnuje kreatywne talenty od ponad wieku, oferując kursy we wszystkich dziedzinach związanych z modą. Dzięki inspirującemu nauczaniu pielęgnujemy kolejne pokolenie kreatywnych liderów i myślicieli, którzy pracują w odpowiedzialny, analityczny i pomysłowy sposób. Nasze strategiczne partnerstwa handlowe wspierają lokalną i globalną przedsiębiorczość. Studenci korzystają z naszych powiązań z przemysłem, podobnie jak przemysł. Poprzez nauczanie, specjalistyczne badania i współpracę, umożliwiamy naszym studentom myślenie w inny sposób, wykorzystując modę do badania przeszłości, budowania zrównoważonej przyszłości i poprawy sposobu, w jaki żyjemy.

UCAS Tariff of Accepted Students for Psychologia stosowana

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Fashion Marketing and Consumer Behaviour, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Marketing mody i zachowania konsumentów BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi University of the Arts London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of the Arts London w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 8 rankingi uniwersytetów University of the Arts London

O University of the Arts London

University of the Arts London to zbiorcza nazwa grupy składającej się z sześciu szkół wyższych specjalizujących się w sztuce. Do instytucji tych należą Central Saint Martins, London College of Communication, Wimbledon College of Arts, London College of Communication, Chelsea College of Arts oraz Camberwell College of Arts.

Lista 73 kursów licencjackich i magisterskich University of the Arts London - Katalog Kursów

Skład uczniów University of the Arts London

20180

London College of Fashion