University of Surrey
Zarządzanie sceną i produkcją MA
University of Surrey - University of Surrey

Dlaczego warto wybrać ten kurs

Guildford School of Acting (GSA) zapewnia wysoko cenione profesjonalne szkolenia w zakresie zarządzania sceną od ponad 40 lat, a nasi absolwenci pracują we wszystkich obszarach branży, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie.

Jeśli jesteś absolwentem kierunku innego niż specjalistyczne studia licencjackie z zakresu teatru technicznego i uważasz, że Twoja ścieżka kariery leży za kulisami, to nasz kurs magisterski z zarządzania sceną i produkcją jest przeznaczony dla Ciebie.

Pomożemy Ci rozwinąć istniejącą wiedzę i umiejętności, umożliwiając pomyślne rozpoczęcie kariery w branży teatralnej i rozrywkowej.

Co będziesz studiować

Na naszym opartym na praktyce kursie magisterskim z zarządzania sceną i produkcją będziesz ściśle współpracować z innymi studentami GSA, aby dostarczać znakomite produkcje.

Dzięki intensywnym seminariom i warsztatom zapoznasz się z zarządzaniem sceną i dyscyplinami technicznymi oraz rozpoczniesz planowanie rozwoju zawodowego.

Następnie będziesz pracować nad szeroką gamą projektów produkcyjnych w przestrzeniach widowiskowych na Uniwersytecie i w miejscach zewnętrznych. Będziesz mieć również możliwość objęcia stanowisk kierowniczych o krytycznym znaczeniu dla produkcji jako zastępca kierownika sceny, kierownik sceny lub kierownik produkcji w naszych produkcjach publicznych, pod kierunkiem naszych doświadczonych i powiązanych z branżą pracowników.

Będziesz mieć również szansę na odbycie stażu w branży, a planowanie rozwoju zawodowego zakończy się prezentacją Twojej pracy podczas cyfrowej prezentacji absolwentów.

• All Degrees

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jednym z najbardziej zróżnicowanych kulturowo uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, z ponad 140 narodowościami odgrywającymi rolę w życiu uniwersyteckim. Nasz zespół ds. rekrutacji międzynarodowej jest tutaj, aby pomóc Ci w całym procesie aplikacyjnym - od doradztwa w wyborze odpowiedniego kursu po ubieganie się o wizę i przygotowanie do pierwszych kilku tygodni w Surrey. Możesz się z nimi skontaktować poprzez [email protected] Kandydaci, którzy potrzebują wizy studenckiej, aby studiować w Wielkiej Brytanii: Aby ubiegać się o wizę studencką, musisz posiadać potwierdzenie przyjęcia (CAS) na uniwersytet, na którym chcesz studiować. Jest to unikalny numer, który umożliwi Ci ubieganie się o wizę. Uniwersytet nie jest prawnie zobowiązany do sponsorowania jakiejkolwiek osoby i zachowuje ostrożność przy wydawaniu Potwierdzenia Przyjęcia na Studia (CAS), aby uniknąć ryzyka utraty statusu sponsora studenta. Potwierdzenie przyjęcia na studia (CAS) będzie wydawane zgodnie z zasadami Student Route and CAS Issuing Policy, dostępnymi pod adresem: https://www.surrey.ac.uk/apply/policies.

University of Surrey oferuje szereg stypendiów i stypendiów wspierających naszych studentów, odwiedź https://www.surrey.ac.uk/fees-and-funding/scholarships-and-bursaries, aby uzyskać więcej informacji.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Stage and Production Management, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Minimum 2:2 brytyjskie wykształcenie z wyróżnieniem lub uznane równoważne kwalifikacje międzynarodowe.

Kandydaci, którzy mogą wykazać się dużym wcześniejszym doświadczeniem w teatrze i występach lub szerszym przemyśle rozrywkowym i mogą zadowolić panel rozmowy kwalifikacyjnej, że są w stanie ukończyć kurs, mogą być również brani pod uwagę.

Wymagany język angielski

**IELTS Academic: 6**5 ogólnie z 6.0 w każdym elemencie.

Rankingi University of Surrey w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 31 rankingi uniwersytetów University of Surrey

O University of Surrey

University of Surrey jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Guildford w Anglii. Zadeklarowane cele uniwersytetu to stać się wiodącym globalnym uniwersytetem prowadzącym ważne badania i innowacje, tworzącym wspaniałych naukowców i osiągającym wyniki, które wnoszą istotny wkład w społeczeństwo.

Lista 341 kursów licencjackich i magisterskich University of Surrey - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Surrey

• Student life at the University of Surrey