University of Surrey
Zarządzanie Sceną i Produkcją MA
University of Surrey -

Kluczowe informacje o kursie

Opis kursu

Dlaczego warto wybrać ten kurs Guildford School of Acting (GSA) od ponad 40 lat zapewnia wysoko cenione profesjonalne szkolenia w zakresie zarządzania sceną, a nasi absolwenci pracują we wszystkich dziedzinach tej branży, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie.

Jeśli jesteś absolwentem kierunku innego niż specjalistyczny licencjacki teatr techniczny i zdałeś sobie sprawę, że Twoja ścieżka kariery leży za kulisami, ten kurs jest dla Ciebie.

Będzie on bazował na twojej dotychczasowej wiedzy i umiejętnościach, aby zwiększyć twoje kompetencje i pewność siebie w zarządzaniu sceną i produkcją. Po ukończeniu kursu będziesz mógł z powodzeniem rozpocząć karierę w przemyśle teatralnym i rozrywkowym.

Czego będziesz się uczyć Na tym intensywnym, opartym na praktyce kursie magisterskim będziesz pracować w ścisłej współpracy z innymi studentami studiów licencjackich i podyplomowych GSA.

Rok rozpoczniesz intensywnymi seminariami i warsztatami, które wprowadzą Cię w dyscypliny sceniczne i techniczne oraz rozpoczną planowanie Twojego rozwoju zawodowego.

Następnie rozpoczniesz pracę nad naszym szerokim zakresem projektów produkcyjnych, odbywających się zarówno w naszych dedykowanych miejscach występów na kampusie, jak i w miejscach zewnętrznych. Będziesz miał możliwość objęcia kluczowych dla produkcji ról zastępcy kierownika sceny, kierownika sceny lub kierownika produkcji w naszych publicznych produkcjach, a wszystko to pod okiem naszych doświadczonych i związanych z przemysłem profesjonalistów. Będziesz miał również możliwość odbycia praktyki w przemyśle.

Kulminacją twojego planowania rozwoju zawodowego będzie zaprezentowanie swojej pracy na londyńskim wydarzeniu pokazowym. Na zakończenie roku stworzysz portfolio, zawierające refleksje na temat Twojego stawania się profesjonalnym praktykiem oraz niezależny projekt badawczy.

Wymagania wstępne / Przyjęcia

Wymagania dla studentów międzynarodowych / Wymagania dotyczące języka angielskiego

Wynik testu akademickiego IELTS (podobne testy mogą być również akceptowane)

    • 6.5
    • All Degrees

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jednym z najbardziej zróżnicowanych kulturowo uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, z ponad 140 narodowościami odgrywającymi rolę w życiu uniwersyteckim. Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci w całym procesie aplikacji - od doradztwa w wyborze odpowiedniego kursu do apli

Wnioskodawcy, którzy potrzebują Wizy Studenckiej, aby studiować w Wielkiej Brytanii: Aby ubiegać się o wizę studencką, studenci muszą posiadać Confirmation of Acceptance (CAS) dla uniwersytetu, na którym chcą studiować. Jest to unikalny numer, który umożliwi studentom ubieganie się o wizę studencką.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Stage and Production Management, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Minimum 2:2 UK honours degree, lub uznany odpowiednik międzynarodowych kwalifikacji. Kandydaci, którzy mogą wykazać się dużym doświadczeniem w teatrze i przedstawieniach lub w szerszym przemyśle rozrywkowym i mogą przekonać komisję kwalifikacyjną o swojej zdolności do ukończenia kursu, mogą również być brani pod uwagę. Wymagania dotyczące języka angielskiego IELTS Academic: 6.5 ogółem i 6.0 w każdym elemencie.

Koszty

Średnie koszty utrzymania studentów w UK

Czynsz £518
Woda, gaz, prąd, internet (w domu) £50
Zakupy w supermarkecie £81
Ubrania £35
Jedzenie e restauracjach £33
Alkohol £27
Jedzenie na wynos / dostawy jedzenia£30
Wyjście na miasto / rozrywka (bez alkoholu, jedzenia) £24
Wakacje i wyjazdy weekendowe £78
Transport w obrębie miasta £17
Zdrowy tryb życia / sport£20
Artykuły papiernicze/książki £13
Telefon komórkowy/internet £13
Telewizja kablowa / streaming £7
Ubezpieczenie £51
Inne £1092
Średni koszt utrzymania studenta £95

Londyn kosztuje około 34% powyżej średniej, głównie z powodu czynszu, który jest o 67% wyższy niż średnia w innych miastach. Dla studentów mieszkających w akademikach, koszty wody, gazu, elektryczności, wifi są zazwyczaj wliczone w czynsz. Studenci w mniejszych miastach, gdzie zakwaterowanie znajduje się w odległości spaceru/przejażdżki rowerem, koszty transportu są zazwyczaj znacznie niższe.

Rankingi Uniwersyteckie

Rankingi w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów

O

University of Surrey jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Guildford w Anglii. Zadeklarowane cele uniwersytetu to stać się wiodącym globalnym uniwersytetem prowadzącym ważne badania i innowacje, tworzącym wspaniałych naukowców i osiągającym wyniki, które wnoszą istotny wkład w społeczeństwo.

Skład uczniów

Uczniowie według poziomu nauczania Rok akademicki 2020/21 - liczba studentów w pełnym wymiarze godzin opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) 10 lutego 2022 r.
studenci pierwszego stopnia:
12310
studenci podyplomowi:
2845
Razem:
15155
  • Student life at the University of Surrey
  • University of Surrey | The Study Abroad Experience
  • Placement Student Testimonials 2018/19 | University of Surrey
  • Moments Matter | University of Surrey
  • Discover our campus | University of Surrey
  • Why Choose the University of Surrey

Gdzie ten program jest nauczany

Podobne kursy

Program Uniwersytet Saty­sfakcja studentów Bezro­botny Rezy­gnacja Czesne (Między­narodowe) Taryfa UCAS Miasto
Zarządzanie sceną i techniczna produkcja teatralna MA
(Queen Margaret University)
- - - - - Edynburg Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Zarządzanie Sceną i Produkcją MA
(University of Surrey)
- - - - - Guildford Oncampus W pełnym wymiarze godzin