University of Surrey
Praktyka w zakresie zdrowia publicznego (SCPHN) (wizyta lekarska) MSc
University of Surrey - University of Surrey

Dlaczego warto wybrać ten kurs -Zapoznaj się z praktycznym, klinicznym programem nauczania, aby rozwinąć wiedzę i umiejętności kliniczne potrzebne do pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzinami jako specjalistyczna pielęgniarka środowiskowa zdrowia publicznego (SCPHN) oraz prowadzić innowacje i zmiany w zakresie zdrowia publicznego. -Spędź połowę swojego szkolenia na stażach klinicznych, aby ćwiczyć swoje umiejętności w placówkach opieki zdrowotnej pod nadzorem wykwalifikowanych praktyków. -Ucz się od multidyscyplinarnego zespołu wykładowców, którzy są pracownikami służby zdrowia z doświadczeniem w pracy w NHS. -Zarejestruj swoje kwalifikacje w Nursing and Midwifery Council (NMC).

Co będziesz studiować

Rozwiniesz wartości, których pracodawcy i społeczeństwo wymagają od współczesnych pracowników służby zdrowia, takie jak współczucie, rzecznictwo, dobra komunikacja, umiejętności pracy zespołowej oraz szacunek i zrozumienie dla pacjentów.

Krytycznie przeanalizujesz i rozwiniesz świadomość kluczowych koncepcji zdrowia publicznego i promocji zdrowia. Przeanalizujesz dane, aby zidentyfikować potrzeby zdrowotne i opracować interwencje w zakresie promocji zdrowia w celu rozwiązania współczesnych kwestii zdrowia publicznego. Nauczymy Cię podstaw ochrony dzieci, młodzieży i dorosłych, dając Ci możliwość odgrywania proaktywnej roli w ich ochronie.

Będziesz studiować tematy, w tym wczesną interwencję z rodzinami, przywództwo, zdrowie psychiczne, zdrowie publiczne oraz ochronę dzieci, młodzieży i osób dorosłych wymagających szczególnego traktowania. Będziesz mieć możliwość ukończenia pracy badawczej w obszarze osobistych zainteresowań, którą dopasujemy do wiedzy naszych pracowników akademickich, zapewniając najlepsze wsparcie.

Metody oceny dla studentów pragnących ukończyć studia magisterskie będą obejmować rozprawę.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Public Health Practice (SCPHN) (Health Visiting), MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Minimum 2,2 brytyjskiego dyplomu z wyróżnieniem lub uznanych równoważnych kwalifikacji międzynarodowych. Aby aplikować, musisz być obecnie zarejestrowany jako pracownik służby zdrowia.

Wymagania dotyczące języka angielskiego: IELTS Academic: 7.0 ogólnie, 7.0 w każdym komponencie (lub odpowiednik).

Aktualne wymagania wstępne znajdziesz na naszej stronie internetowej. Link znajdziesz w zakładce Dane kontaktowe kursu.

Rankingi University of Surrey w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 30 rankingi uniwersytetów University of Surrey

O University of Surrey

University of Surrey jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Guildford w Anglii. Zadeklarowane cele uniwersytetu to stać się wiodącym globalnym uniwersytetem prowadzącym ważne badania i innowacje, tworzącym wspaniałych naukowców i osiągającym wyniki, które wnoszą istotny wkład w społeczeństwo.

Lista 341 kursów licencjackich i magisterskich University of Surrey - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Surrey

• Student life at the University of Surrey
  • Discover our campus | University of Surrey