University of Sunderland
Dziennikarstwo z zintegrowanym rokiem założycielskim BA (Hons)
University of Sunderland - University of Sunderland

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 25 o kursach Journalism with Integrated Foundation Year BA (Hons) i innych kursach Dziennikarstwo na University of Sunderland dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Dziennikarstwo.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Dziennikarstwo

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Dziennikarstwo na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £21500 £19500 £24000
Zakres 25-75 percentyla £19500 - £23500 £16500 - £23000 £20000 - £28000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Dziennikarstwo (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £22011 £20901 £24871
Zakres 25-75 percentyla £20000 - £25034 £16859 - £25435 £19876 - £30908

Jest to czteroletnia wersja naszego popularnego kursu dziennikarstwa BA (z wyróżnieniem), ze zintegrowanym rokiem podstawowym. Studiuj praktyczne dziennikarstwo, prowadzone przez profesjonalnych dziennikarzy, którzy pracowali dla największych brytyjskich tytułów. Ściśle współpracuj z branżą, aby nauczyć się najnowocześniejszych umiejętności wymaganych do zaistnienia w mediach. Zostań dziennikarzem od dnia przyjazdu i pracuj dla naszej wielokrotnie nagradzanej stacji radiowej i stron internetowych .

Na studiach licencjackich z dziennikarstwa nauczysz się wszystkich podstawowych umiejętności dziennikarskich, tworząc treści dla szerokiej gamy platform drukowanych i internetowych podczas pracy w naszym własnym newsroomie pod okiem pracowników, którzy pracowali dla takich tytułów jak Mirror, Grazia, Private Eye i wielu innych. Nauczymy Cię, jak pisać i badać wiadomości i artykuły; tworzyć wideo i interaktywne treści; projektować strony gazet, stron internetowych i czasopism; i stać się biegłym w korzystaniu ze wszystkich najnowszych cyfrowych narzędzi do opowiadania historii na stronach internetowych iw mediach społecznościowych. Będziesz także studiować rozwój dziennikarstwa oraz jego zasady i etykę.

Kluczowym elementem tego kierunku jest szereg przedmiotów fakultatywnych, które możesz wybrać, w tym moduły pisania sportowego, dziennikarstwa modowego, public relations i dziennikarstwa śledczego. Znacząco zwiększysz swoje szanse na zatrudnienie, kończąc studia zarówno z wyróżnieniem, jak i dyplomem NCTJ Diploma in Journalism, który jest najważniejszą kwalifikacją branżową wymaganą przez większość pracodawców w mediach.

Akredytowana przez National Council for the Training of Journalists (NCTJ).

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Journalism with Integrated Foundation Year BA (Hons) w University of Sunderland

20% Specjaliści z dziedziny prawa
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Zawody podstawowe
5% Zawody związane z obsługą klienta
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Zawody związane z usługami ochronnymi

Zapoznaj się ze szczegółami kursu na naszej stronie internetowej, aby uzyskać aktualne informacje na temat metod oceny

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff of Accepted Students for Dziennikarstwo

Wymagania kwalifikacyjne

Międzynarodowi kandydaci nie kwalifikują się do tego kursu
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Journalism with Integrated Foundation Year, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Dziennikarstwo z zintegrowanym rokiem założycielskim BA (Hons)

Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się o naszej ofercie stypendiów

• Foundation

Rankingi University of Sunderland w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Sunderland w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Nauki społeczne

[Opublikowany 26 października, 2022]

Zobacz wszystkie 15 rankingi uniwersytetów University of Sunderland

O University of Sunderland

Uniwersytet w Sunderland to instytucja naukowo-dydaktyczna położona w mieście o tej samej nazwie, w północno-wschodniej Anglii. Głównym kampusem miasta jest City Campus, gdzie studenci znajdą Bibliotekę Murray, większość sal wykładowych oraz najnowocześniejsze obiekty sportowe. W kampusie Sir Tom Cowie obiekty są wyspecjalizowane w takich kierunkach, jak nauki społeczne, turystyka, prawo, biznes, a także informatyka i inżynieria.

Lista 174 kursów licencjackich i magisterskich University of Sunderland - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Sunderland

Sir Tom Cowie Campus

Dziennikarstwo sportowe z zintegrowanym rokiem założycielskim BA (Hons)