University of Suffolk
Efekty wizualne i postprodukcja (film) (ścieżka rozwoju) BA (Hons)
University of Suffolk - University of Suffolk

Zakres 25-75 percentyla £24239 - £33607 £19237 - £30298 £22054 - £34375

Ten program zapewnia ścieżkę do pełnego stopnia z wyróżnieniem dla studentów posiadających Fda w Visual Media Production (lub podobną kwalifikację postprodukcyjną / wizualną FX na poziomie 5) i koncentruje się na tworzeniu wysokiej jakości filmów z naciskiem na efekty wizualne i postprodukcję. Zapewnia szczegółową wiedzę na temat kontekstu produkcji i zrozumienia powiązanych dyscyplin, które informują o praktyce efektów wizualnych, podkreślając znaczenie uzupełniających się umiejętności filmowania i kompozycji wizualnej, w tym fotorealistycznych obiektów generowanych komputerowo, malowania matowego, korekcji kolorów, śledzenia ruchu i dopasowywania ruchów. Studenci zapoznają się również z efektami cząsteczkowymi, takimi jak płyn i ogień, dynamiką obiektów, oświetleniem meczów, symulacją tłumu, zaawansowanym kluczowaniem i innymi technikami. Korzystanie z udogodnień branżowych i oprogramowania zgodnego ze standardami branżowymi przygotowuje studenta do wejścia do branży VFX, zapewniając możliwość stania się częścią tego wyjątkowego obszaru sektora filmowego, telewizyjnego i reklamowego.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

IELTS 6.0 ogółem (minimum 5.5 we wszystkich elementach) jeśli angielski nie jest pierwszym językiem studenta.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Visual Effects and Post Production (Film) (progression route), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Efekty wizualne i postprodukcja (film) (ścieżka rozwoju) BA (Hons)

Irlandia £14598 Rok 1

Rankingi University of Suffolk w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 7 rankingi uniwersytetów University of Suffolk

O University of Suffolk

University of Suffolk jest finansowaną ze środków publicznych instytucją szkolnictwa wyższego, położoną w hrabstwach Suffolk i Norfolk, w regionie Anglii Wschodniej. W Suffolk znajdują się cztery kampusy tej uczelni, w tym w Lowestoft, Bury St Edmunds i Ipswich. Studenci uczęszczają także do ośrodka znajdującego się w Norfolk, znanego jako kampus Great Yarmouth. Potencjalni kandydaci mogą spodziewać się uniwersytetu zorientowanego na karierę, z tradycyjną ofertą studiów w zakresie sztuk wyzwolonych. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, studenci mają dostęp do zróżnicowanej oferty dobrze finansowanych i zorganizowanych klubów i stowarzyszeń, które odbywają się na terenie kampusu i cieszą się dużym zainteresowaniem.

Lista 79 kursów licencjackich i magisterskich University of Suffolk - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Suffolk

• UOS Virtual Tour: Student Experience
  • University of Suffolk 360 - University Life