University of Suffolk
Kreatywne i krytyczne pisanie MA
University of Suffolk - University of Suffolk

Zakres 25-75 percentyla £24239 - £33607 £19237 - £30298 £22054 - £34375

Studia magisterskie z kreatywnego i krytycznego pisania na University of Suffolk oferują możliwość skupienia się na swojej pasji do kreatywnego pisania, jednocześnie angażując się w najbardziej aktualne debaty z zakresu teorii krytycznej. Na kursie rozwiniesz umiejętności jako kreatywny pisarz, czytelnik i badacz, poszerzając swoją wiedzę na temat produkcji i odbioru literatury pod okiem wykwalifikowanych naukowców i nagradzanych autorów.

Studia magisterskie z kreatywnego i krytycznego pisania to integracyjne, skoncentrowane na studentach doświadczenie. Program ma na celu pielęgnowanie twojego rozwoju jako krytycznego, refleksyjnego naukowca i zwiększenie twoich umiejętności jako kreatywnego myśliciela i komunikatora. Tutaj dowiesz się, jak odżywiać swoje pomysły w inspirującym środowisku edukacyjnym, które wspiera Cię w tworzeniu znacznej części pracy o profesjonalnym standardzie. Kurs jest realizowany w ramach elastycznego programu, obejmującego studia w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Pracuj we własnym tempie, odkrywając szereg uznanych i rozwijających się gatunków literackich, takich jak fikcja historyczna, wspomnienia i literatura dziecięca.

Studia magisterskie są odpowiednie dla każdego, kto chce rozwijać umiejętności jako pisarz i krytyczny myśliciel. Został również zaprojektowany w celu wspierania osób w wielu kontekstach zawodowych, takich jak nauczanie, publikowanie, redagowanie i profesjonalne pisanie, a także tych, którzy chcą poprawić umiejętności życiowe lub przejść do studiów doktoranckich.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 7

IELTS 7.0 (z minimum 6.5 w każdym elemencie) jest wymagany jako dodatek do GCSE English Language, jeśli angielski nie jest pierwszym językiem studenta.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Creative and Critical Writing, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Minimum druga klasa z wyróżnieniem w odpowiedniej, pokrewnej dyscyplinie. Studenci, którzy nie posiadają tych formalnych kwalifikacji, ale mają znaczące doświadczenie zawodowe i życiowe, nadal będą zachęcani do składania wniosków.

Kandydaci muszą dostarczyć krótką (1500-2000 słów) próbkę ostatnio niepublikowanego tekstu (kreatywnego lub krytycznego) wraz ze swoim zgłoszeniem, a także osobiste oświadczenie zawierające powody złożenia wniosku, ich doświadczenia życiowe i rodzaje literatury, które aspirują do pisania.

Czesne Kreatywne i krytyczne pisanie MA

Anglia £944
Irlandia Północna £944
Szkocja £944
Walia £944
Channel Islands £944

Rankingi University of Suffolk w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 8 rankingi uniwersytetów University of Suffolk

O University of Suffolk

University of Suffolk jest finansowaną ze środków publicznych instytucją szkolnictwa wyższego, położoną w hrabstwach Suffolk i Norfolk, w regionie Anglii Wschodniej. W Suffolk znajdują się cztery kampusy tej uczelni, w tym w Lowestoft, Bury St Edmunds i Ipswich. Studenci uczęszczają także do ośrodka znajdującego się w Norfolk, znanego jako kampus Great Yarmouth. Potencjalni kandydaci mogą spodziewać się uniwersytetu zorientowanego na karierę, z tradycyjną ofertą studiów w zakresie sztuk wyzwolonych. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, studenci mają dostęp do zróżnicowanej oferty dobrze finansowanych i zorganizowanych klubów i stowarzyszeń, które odbywają się na terenie kampusu i cieszą się dużym zainteresowaniem.

Lista 79 kursów licencjackich i magisterskich University of Suffolk - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Suffolk

• University of Suffolk 360 - University Life
  • University of Suffolk - Student Life