University of Strathclyde
Zarządzanie zasobami ludzkimi i psychologia BA (Hons)
University of Strathclyde - University of Strathclyde

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 140 o kursach Human Resource Management & Psychology BA (Hons) i innych kursach psychologia (niespecyficzna) na University of Strathclyde dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na psychologia (niespecyficzna).

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów psychologia (niespecyficzna)

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów psychologia (niespecyficzna) na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £22000 £20500 £26000
Zakres 25-75 percentyla £19000 - £27000 £16500 - £24500 £19000 - £30500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii psychologia (niespecyficzna) (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £19957 - £26285 £16066 - £25986 £18831 - £31310

Studiuj z nami

• studiuj ludzkie zachowania i przyczyny różnic między jednostkami
  • kurs obejmuje takie obszary jak rekrutacja i selekcja, szkolenia i rozwój oraz zarządzanie konfliktami w pracy

**Dlaczego ten kurs?

- Naszym głównym celem w psychologii jest badanie ludzkich zachowań.

• Studiując z nami, przyjrzysz się warunkom zachowania - temu, jak się uczymy, zapamiętujemy, koordynujemy nasze działania i wchodzimy w interakcje z innymi - oraz przyczynom różnic między jednostkami, takim jak osobowość czy inteligencja.
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi (HRM) dotyczy relacji między pracodawcami a pracownikami oraz sposobów zarządzania ludźmi w miejscu pracy. Obejmuje to takie obszary jak rekrutacja i selekcja, szkolenia i rozwój oraz zarządzanie konfliktami w pracy. Są one ważną częścią procesu zarządzania we wszystkich organizacjach.

Akredytowana przez EFMD Quality Improvement System.

Akredytowany przez Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB).

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Human Resource Management & Psychology BA (Hons) w University of Strathclyde

20% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
15% Specjaliści od mediów
15% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
10% Specjaliści ds. zarządzania projektami biznesowymi i finansowymi
5% Zawody związane z usługami ochronnymi
5% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
5% Zawody administracyjne
5% Specjaliści do spraw finansów
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff of Accepted Students for psychologia (niespecyficzna)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Human Resource Management & Psychology, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zarządzanie zasobami ludzkimi i psychologia BA (Hons)

EU £19600 Rok 1
Międzynarodowa £19600 Rok 1
Irlandia £9250 Rok 1

Studenci studiów licencjackich, którzy mieszkają w Szkocji, zazwyczaj mają opłacane czesne przez Student Awards Agency Scotland (SAAS). Jeśli wcześniej uczęszczałeś na uniwersytet lub do college'u lub nie masz pewności, czy się kwalifikujesz, powinieneś skontaktować się z SAAS, aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do opłacenia czesnego. SAAS zapłaci Twoje czesne bezpośrednio do Strathclyde.

Większość studentów studiów licencjackich z pozostałej części Wielkiej Brytanii (Anglia, Walia i Irlandia Północna) otrzyma bezpłatny rok nauki, ponieważ przy założeniu braku zmian w polityce opłat dla pozostałej części Wielkiej Brytanii w tym okresie, całkowita kwota do zapłaty przez studentów studiów licencjackich zostanie ograniczona. Dla studentów rozpoczynających studia w następnej sesji, kwota ta wynosi 27 750 GBP. Studenci studiujący na zintegrowanych programach studiów magisterskich płacą dodatkowe 9 250 GBP za rok studiów magisterskich, z wyjątkiem osób odbywających całoroczny staż przemysłowy, w przypadku których obowiązuje osobna opłata za staż.

.

Aby uzyskać więcej informacji na temat czesnego, dodatkowych kosztów i finansowania tego programu, zapoznaj się z sekcją "Opłaty i finansowanie" na stronie internetowej programu.

Rankingi University of Strathclyde w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Strathclyde w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 31 rankingi uniwersytetów University of Strathclyde

O University of Strathclyde

University of Strathclyde to wybitna instytucja edukacyjna prowadząca badania naukowe, położona w Glasgow w Szkocji. Nagrody i wyróżnienia nigdy nie są odległe od jej nazwy, ponieważ wielokrotnie była uznawana za uniwersytet roku przez Times Higher Education, a także zajęła 4. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem zadowolenia studentów. Samo miasto jest znane z przyjaznych i dowcipnych mieszkańców, a także z różnorodnej i międzynarodowej populacji studentów.

Lista 290 kursów licencjackich i magisterskich University of Strathclyde - Katalog Kursów

• Settling into UK Life | University of Strathclyde International Study Centre
  • Useful tips for International Students coming to Strathclyde
  • It’s the first time outside India for me | University of Strathclyde International Study Centre
  • Hear from some of our Nigerian students.
  • Why join our Faculty of Engineering through an articulation programme?
  • Shreya’s journey from India to Strathclyde
  • "Glasgow is lovely": Neha Jadhav

University of Strathclyde

Zarządzanie hotelarstwem i turystyką oraz zarządzanie zasobami ludzkimi BA (Hons)