University of Stirling
Geografia środowiska i edukacja zawodowa BSc (Hons)
University of Stirling - University of Stirling

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 110 o kursach Environmental Geography and Professional Education BSc (Hons) i innych kursach Kształcenie Nauczycieli na University of Stirling dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Kształcenie Nauczycieli.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Kształcenie Nauczycieli

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Kształcenie Nauczycieli na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £28000 - £33500 £26500 - £29000 £30000 - £36500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Kształcenie Nauczycieli (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £24888 - £29177 £18792 - £27897 £20130 - £32846

Wybierz nasze studia licencjackie (z wyróżnieniem) / licencjackie (z wyróżnieniem) w zakresie edukacji (szkoły średnie) i ucz się od wiodących na świecie naukowców i wybitnych nauczycieli, którzy mają silne partnerstwa z lokalnymi szkołami. Daje Ci to dostęp do najnowocześniejszych praktyk i badań przez cały okres studiów.

Nasze pionierskie podejście do profesjonalnej edukacji daje Ci czas na rozwój jako nauczyciel w szkole średniej. Dzięki naszemu czteroletniemu stopniowi nauczania będziesz w stanie nabrać pewności siebie i krytycznie zastanowić się nad swoimi umiejętnościami. Kurs zapewnia bardziej spersonalizowane doświadczenie edukacyjne niż trwający tylko jeden rok kurs Professional Graduate Diploma in Education (PGDE).

Uzyskasz stopień naukowy oparty na badaniach, dzięki czemu będziesz dobrze przygotowany do wejścia w świat szkolnictwa średniego od dnia ukończenia studiów. W Research Excellence Framework (REF) 202114 nasze badania edukacyjne zajęły trzecie miejsce w Szkocji pod względem jakości wyników badań, a 100% naszego wpływu na badania i środowisko w edukacji zostało sklasyfikowane jako wiodące na świecie lub doskonałe na arenie międzynarodowej.

Prowadzimy również kursy nauczania chemii i fizyki we współpracy z Forth Valley College.

Akredytowane przez General Teaching Council for Scotland (GTCS).

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Environmental Geography and Professional Education BSc (Hons) w University of Stirling

90% Zawody administracyjne

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Angielski B, matematyka A

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Uzyskaj IELTS 6.0 z minimum 5.5 w każdej umiejętności lub równoważny.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Environmental Geography and Professional Education, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Stirling w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Stirling w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Nauki społeczne i humanistyczne

Nauki społeczne

[Opublikowany 26 października, 2022]

Zobacz wszystkie 27 rankingi uniwersytetów University of Stirling

O University of Stirling

Uniwersytet Stirling, położony w fotogenicznym miasteczku targowym Stirling, od 1967 roku kształci studentów, którzy przekroczyli jego progi. Oprócz wysokiej jakości zajęć akademickich i inicjatyw badawczych, uczelnia ta oferuje swoim studentom dostęp do basenu olimpijskiego, licznych lokali gastronomicznych, a nawet kina na terenie kampusu.

Lista 212 kursów licencjackich i magisterskich University of Stirling - Katalog Kursów

Geografia środowiska z rokiem studiów za granicą BSc (Hons)
(Cardiff University)
87% 10% 2% £25450 £28200 139 Cardiff Oncampus W pełnym wymiarze godzin