University of South Wales
Master of Chiropractic (w tym rok podstawowy) MChiro
University of South Wales - University of South Wales

Master of Chiropractic (Including Foundation Year) MChiro Poniżej znajdują się opinie 90 absolwentów o poszczególnych kursach na University of South Wales w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Medycyna komplementarna i alternatywna w UK.

Wynagrodzenie absolwentów zdrowie sojusznicze

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Medycyna komplementarna i alternatywna na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £22000 - £40000 £11000 - £21000 £11500 - £24000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii zdrowie sojusznicze (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £25528 £20099 £20647
Zakres 25-75 percentyla £22764 - £29792 £11919 - £26726 £11972 - £29300

Jeśli chcesz zostać chiropraktykiem, ten kurs chiropraktyki zapewnia odpowiednią edukację kliniczną i szkolenie, aby spełnić wymagania rejestracyjne w Wielkiej Brytanii.

Jest to w pełni zintegrowany program studiów licencjackich magisterskich z chiropraktyki, który jest akredytowany zarówno przez General Chiropractic Council (GCC), jak i European Council on Chiropractic Education (ECCE). Zapewnia to, że absolwenci spełniają krajowe i międzynarodowe standardy akredytacji chiropraktyki i mogą zarejestrować się w GCC, aby praktykować w Wielkiej Brytanii.

Podczas studiów na kierunku chiropraktyka będziesz studiować i rozumieć ludzkie ciało w zdrowiu i chorobie, będziesz w stanie zidentyfikować nieprawidłowości w strukturze i funkcji człowieka oraz zarządzać pacjentami za pomocą metod manualnych. Obejmują one manipulację, techniki tkanek miękkich i aktywną rehabilitację.

Doświadczenie kliniczne jest główną częścią Twojego szkolenia chiropraktycznego. Elementy pracy klinicznej są wprowadzane od samego początku i są starannie zintegrowane, aby wzmocnić twoje studia akademickie. Twój ostatni rok to staż kliniczny, podczas którego będziesz leczyć i zarządzać pacjentami z zaburzeniami układu mięśniowo-szkieletowego, aby rozwinąć swoje umiejętności kliniczne, pewność siebie i szanse na zatrudnienie.

97% naszych absolwentów Master of Chiropractic jest zatrudnionych lub kontynuuje naukę sześć miesięcy po ukończeniu studiów Graduate Destination Survey 2016.

Akredytowany przez General Pharmaceutical Council (GPhC) w celu przejścia do szkolenia przedrejestracyjnego dla farmaceutów, a następnie do rejestracji jako farmaceuta. Uwaga, 5-letni zintegrowany program studiów MPharm obejmuje szkolenie przedrejestracyjne.

Uznany przez Generalną Radę Chiropraktyczną (GCC) dla celów kwalifikacji do rejestracji w tym organie.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Master of Chiropractic (Including Foundation Year) MChiro w University of South Wales

85% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Zawody związane ze sprzedażą
5% Specjaliści do spraw finansów

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Dopuszczalne tylko, jeśli studiowano dodatkowo do poziomu A biologii i chemii na poziomie C.

Dyplom Access to HE

• Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Master of Chiropractic (Including Foundation Year), MChiro. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Master of Chiropractic (w tym rok podstawowy) MChiro

Studenci mają dostęp do szerokiej gamy zasobów, w tym podręczników, publikacji i komputerów w bibliotece uniwersyteckiej oraz za pośrednictwem zasobów internetowych. W większości przypadków są one więcej niż wystarczające do ukończenia studiów. Jeśli istnieją dodatkowe koszty, obowiązkowe lub opcjonalne, są one wyszczególnione na stronie internetowej uniwersytetu (na stronach poszczególnych kursów). Oczywiście studenci mogą zdecydować się na zakup własnych dodatkowych osobistych zasobów/narzędzi ponad te wymienione, aby wesprzeć swoje studia na własny koszt. Wszelkie materiały piśmiennicze i koszty druku ponosi student na własny koszt.

Studenci z Walii i UE mogą kwalifikować się do stypendium edukacyjnego rządu walijskiego. Odwiedź stronę internetową uniwersytetu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

• Foundation

Rankingi University of South Wales w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów University of South Wales

O University of South Wales

University of South Wales jest finansowanym przez rząd uniwersytetem w Walii, a jego kampusy znajdują się w Cardiff, Newport i Pontypridd. Uniwersytet jest wynikiem połączenia University of Glamorgan i University of Wales, w Newport. Każdy z kampusów ma takie samo znaczenie dla uniwersytetu, każdy zapewnia własną serię obiektów do różnych zastosowań.

Lista 299 kursów licencjackich i magisterskich University of South Wales - Katalog Kursów

• Lauren's Vlog - Student Life - University of South Wales
  • Why study at South Wales Business School?
  • French Student studying at The University of South Wales
  • So you want to study photography? - University of South Wales

Chiropraktyka (ze zintegrowanymi magistrami) Msci (Hons)
(Teesside University)