University of South Wales
Tworzenie gier komputerowych (w tym rok założycielski) BSc (Hons)
University of South Wales - University of South Wales

Jeśli nie masz odpowiednich przedmiotów lub ocen, aby zapisać się bezpośrednio na nasz stopień BSc (Hons) Computer Games Development, ten kurs oferuje alternatywną drogę do studiów z dodatkowym rokiem fundamentalnym. Ten dodatkowy rok wprowadzający da Ci podstawy, których potrzebujesz, aby rozpocząć studia na poziomie stopnia.

Ten akredytowany przez BCS kurs tworzenia gier komputerowych daje Ci umiejętności, które pomogą Ci zdobyć zatrudnienie jako programista gier. Możesz znaleźć się w samym sercu procesu tworzenia gier, od pisania kodu, testowania go i naprawiania błędów, po tworzenie narzędzi, z których korzystać będą mogli inni członkowie zespołu. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię sztuczna inteligencja, fizyka w grach czy międzyplatformowe renderowanie grafiki, przemysł gier komputerowych jest kwitnącym sektorem, który oferuje wiele możliwości pracy z wydawcami, niezależnymi studiami czy producentami oprogramowania pośredniego.

Ten kurs programowania gier kładzie nacisk na programowanie gier komputerowych, ale także przygotowuje Cię do kariery w tworzeniu oprogramowania i jest Twoim pierwszym krokiem do satysfakcjonującej kariery w przemyśle kreatywnym. Będziesz uczyć się poprzez działanie, wykorzystując wysokowydajne komputery i pracując indywidualnie oraz w zespołach, by tworzyć gry w ściśle określonych terminach. Będziesz pracować nad prawdziwymi problemami, które przygotują Cię do zatrudnienia i rozwiną kluczowe umiejętności wspierające uczenie się przez całe życie.

Ten stopień rozwoju gier komputerowych jest oparty na naszym kampusie w Treforest. USW Treforest jest otoczony przez zielone, otwarte przestrzenie. Nasi studenci mówią, że uwielbiają ciepłe i przyjazne powitanie oraz atmosferę wspólnoty, jak również wygodę mieszkania i studiowania w tym samym miejscu.

Od budynków wpisanych na listę zabytków po nowe, nowoczesne struktury, Treforest odzwierciedla historię Uniwersytetu i jego ambicje. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu - akademiki, bibliotekę i centrum sportowe, kawiarnie i bary, w których możesz zjeść i wypić oraz przyjaciół, z którymi możesz spędzić czas.

• Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Computer Games Development (Including Foundation Year), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Tworzenie gier komputerowych (w tym rok założycielski) BSc (Hons)

• Foundation

Rankingi University of South Wales w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów University of South Wales

O University of South Wales

University of South Wales jest finansowanym przez rząd uniwersytetem w Walii, a jego kampusy znajdują się w Cardiff, Newport i Pontypridd. Uniwersytet jest wynikiem połączenia University of Glamorgan i University of Wales, w Newport. Każdy z kampusów ma takie samo znaczenie dla uniwersytetu, każdy zapewnia własną serię obiektów do różnych zastosowań.

Lista 299 kursów licencjackich i magisterskich University of South Wales - Katalog Kursów

• Lauren's Vlog - Student Life - University of South Wales
  • Why study at South Wales Business School?
  • French Student studying at The University of South Wales
  • So you want to study photography? - University of South Wales

Rozwój gier BSc (Hons)
(York St John University)