University of Portsmouth

Mediana wynagrodzeń £22481 £20177 £23660
Zakres 25-75 percentyla £20119 - £25653 £15142 - £24804 £17699 - £30158

Przegląd

Jeśli już rozpocząłeś swoją karierę i chcesz uzupełnić swój HND lub Foundation degree (FdA) do pełnego stopnia licencjata, ten kurs uzupełniający BEng (Hons) Electronic Systems Engineering jest idealny.

Rozwiń swoje umiejętności inżynierskie i zwiększ swój wkład w organizację, mając możliwość awansu na nowe stanowisko i podwyższenia wynagrodzenia.

Studiuj w dowolnym miejscu, które Ci odpowiada, przez dwa lub trzy lata, rozwijając swój potencjał jako wykwalifikowany inżynier elektronik w obszarach takich jak elektronika użytkowa i profesjonalna, robotyka, obronność, nadawanie i telekomunikacja.

**Najważniejsze informacje o kursie

• Zastosuj modele matematyczne w praktyce, korzystając z komputerowych technik projektowania i symulacji
  • Zdobądź podstawową wiedzę na temat elektroniki analogowej i cyfrowej, transmisji danych i przetwarzania sygnałów
  • Projektuj systemy, symuluj i testuj prototypy przy użyciu różnych technologii
  • Zaprojektuj ekonomiczne rozwiązania, aby spełnić złożone specyfikacje współczesnych konsumentów, korzystając z narzędzi oprogramowania do analizy inżynierskiej

Kariera i możliwości

Jako starszy inżynier elektronik możesz liczyć na wynagrodzenie w wysokości od 40 000 GBP do 65 000 GBP.

Jeśli planujesz pozostać u obecnego pracodawcy po ukończeniu studiów, możesz skorzystać z tego kursu, aby zapewnić sobie stanowisko wyższego szczebla. Możesz także wykorzystać swoje umiejętności na wielu stanowiskach w branżach wymagających inżynierów.

Wszystkie stanowiska inżynierskie znajdują się na "liście niedoboru umiejętności" rządu Wielkiej Brytanii - co oznacza, że inżynierowie są obecnie bardzo poszukiwani. Raport IET Skills and Demand in Industry z 2019 r. wykazał, że jedna trzecia pracodawców zwiększyła liczbę pracowników inżynieryjnych i technologicznych w ciągu ostatnich 3 lat.

Jakie zawody możesz wykonywać z dyplomem inżyniera systemów elektronicznych?

Poprzedni studenci pracowali na takich stanowiskach jak:

• inżynier elektronik
  • inżynier projektu produktu
  • inżynier aplikacji

Nasi absolwenci pracowali w takich obszarach jak

• robotyka
  • obrona
  • elektronika użytkowa i profesjonalna
  • nadawanie i telekomunikacja

Po opuszczeniu uniwersytetu możesz uzyskać pomoc, porady i wsparcie przez okres do 5 lat od naszego działu karier i zatrudnienia, gdy będziesz rozwijać swoją karierę zawodową.

**** Będziesz oceniany przez:**** - zadania pisemne - quizy - działania projektowe - prace projektowe - egzaminy Idealnie byłoby, gdybyś przeprowadził swój końcowy projekt w miejscu pracy z mentorem zatwierdzonym przez uniwersytet. Jeśli nie jest to możliwe, możesz przeprowadzić projekt na uniwersytecie lub w innym miejscu pod kierunkiem mentora zatwierdzonego przez uniwersytet. Będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę w nieformalny sposób, zanim przystąpisz do oceny, która liczy się do końcowej oceny. Możesz uzyskać informacje zwrotne na temat wszystkich ćwiczeń i formalnych ocen, abyś mógł poprawić się w przyszłości.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum IELTS band 6.0 z wynikiem w żadnym z komponentów poniżej 5.5.

PTE Academic 54

Ogólny wynik 54 punktów i minimum 51 punktów w każdej umiejętności.

TOEFL (iBT) 79

79 punktów, w tym co najmniej 18 w czytaniu, 17 w słuchaniu, 20 w mówieniu i 17 w pisaniu.

Cambridge English Advanced

Cambridge English: Advanced (CAE) zdawany po styczniu 2015. Ogólny wynik 169 punktów, przy czym żaden wynik składowy nie może być niższy niż 162.

Cambridge English Proficiency

Cambridge English: Proficiency (CPE) zdany po styczniu 2015. Ogólny wynik 169 punktów i żaden wynik składowy nie jest niższy niż 162.

Trinity ISE

Trinity College Integrated Skills in English (ISE) Poziom III z zaliczeniem wszystkich 4 komponentów

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Electronic Systems Engineering (Distance Learning) (Top-up) (3 Year), BEng (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Inżynieria systemów elektronicznych (kształcenie na odległość) (doładowanie) (3 lata) BEng (Hons)

EU £2060 Rok 1
Anglia £2060 Rok 1
Irlandia Północna £2060 Rok 1
Szkocja £2060 Rok 1
Walia £2060 Rok 1
Channel Islands £2060 Rok 1
Irlandia £2060 Rok 1
Międzynarodowa £2060 Rok 1

Opłaty są dokładne w momencie publikacji i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie bez powiadomienia.

Opłaty mogą również wzrosnąć w późniejszych latach, zgodnie z inflacją.

.

Rankingi University of Portsmouth w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Portsmouth w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Inżynieria

Inżynieria

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów University of Portsmouth

O University of Portsmouth

University of Portsmouth znajduje się w jedynym wyspiarskim mieście Wielkiej Brytanii, Portsmouth. Ten publiczny uniwersytet, który wcześniej znany był jako Portsmouth Polytechnic, stanowi część University Alliance, organizacji, której celem jest promowanie wzrostu i innowacji w Wielkiej Brytanii poprzez położenie nacisku na powiązania z biznesem i przemysłem.

Lista 234 kursów licencjackich i magisterskich University of Portsmouth - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Portsmouth

• Societies - Student Life #5
  • Dental Nursing, Dental Hygiene and Dental Therapy - University of Portsmouth
  • Why our graduates love the University of Portsmouth.
  • Modern Languages at the University of Portsmouth
  • Psychology BSc - Students - University of Portsmouth
  • Business and Management at the University of Portsmouth

Elektroenergetyka BEng (Hons)