University of Oxford
Interwencja społeczna i ocena polityki DPhil
University of Oxford - University of Oxford

.

Wydział Polityki Społecznej i Interwencji oferuje interdyscyplinarne studia doktoranckie w zakresie interwencji społecznej i ewaluacji polityki i przyjmuje studentów z całego świata. Studenci badawczy są ważną częścią społeczności wydziału i będziesz w pełni zaangażowany i zanurzony w życiu wydziału.

Wydział przyjmuje kandydatów na studia doktoranckie, którzy są zainteresowani szerokim zakresem interwencji społecznych i badań ewaluacyjnych polityki, w tym metodologią ewaluacji oraz badaniami polityki i interwencji w obszarach takich jak zapobieganie przemocy i urazom, zdrowie sąsiedzkie i miejskie, redukcja ubóstwa i nierówności społecznych, nadużywanie alkoholu i narkotyków, zdrowie psychiczne i zachowania antyspołeczne u dzieci i młodzieży, interwencje rodzicielskie i rodzinne, w tym te prowadzone w okresie okołoporodowym, interwencje szkolne, zapobieganie HIV, dzieci dotknięte AIDS, cele zrównoważonego rozwoju, przemoc wobec dzieci i międzykulturowe dostosowanie interwencji.

Podejście wydziału do studiów podyplomowych kładzie nacisk na twoją zdolność do samodzielnej pracy w celu zbadania oryginalnej linii badań pod nadzorem akademickim. Każdy członek kadry akademickiej ma doświadczenie w konkretnym obszarze interwencji społecznej i oceny polityki i powinieneś spróbować skontaktować się z potencjalnym przełożonym przed złożeniem wniosku, ponieważ zostaniesz przyjęty na studia doktoranckie tylko wtedy, gdy będzie dostępny odpowiedni przełożony.

Jako doktorant otrzymasz unikalny program dla absolwentów dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Oprócz indywidualnego nadzoru, wydział oferuje szeroki i zróżnicowany zakres grup badawczych, seminariów, warsztatów i zaawansowanych możliwości szkoleniowych w celu dalszego zwiększenia doświadczenia badawczego absolwentów.

Ustalenia dotyczące kursów w niepełnym wymiarze godzin

Program DPhil w zakresie interwencji społecznej i oceny polityki jest również dostępny w niepełnym wymiarze godzin. Wersja studiów w niepełnym wymiarze godzin ma te same wysokie standardy i wymagania, co studia w pełnym wymiarze godzin, ale rozłożone na sześć-osiem lat. Stopień ten jest szczególnie odpowiedni dla studentów, którzy szukają elastyczności studiów niestacjonarnych. Studia niestacjonarne zapewniają również doskonałą okazję dla profesjonalistów do podjęcia rygorystycznych długoterminowych badań, które mogą być istotne dla ich życia zawodowego.

Jako student studiów niestacjonarnych będziesz zobowiązany do uczestniczenia w zajęciach/seminariach/grupach badawczych/spotkaniach nadzorczych i innych obowiązkach w Oksfordzie przez co najmniej 30 dni każdego roku. Będziesz mieć ograniczoną elastyczność w zakresie dat i schematu obecności, które zostaną ustalone w drodze wzajemnego porozumienia z Twoim przełożonym.

.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Social Intervention and Policy Evaluation, DPhil. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 38 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

Interwencja społeczna i ocena polityki DPhil
(University of Oxford)
- - - - - Oxford Oncampus W pełnym wymiarze godzin