University of Oxford
Międzynarodowa praktyka ochrony dzikiej przyrody PgDip
University of Oxford - University of Oxford

.

Recanati-Kaplan Centre Postgraduate Diploma in International Wildlife Conservation Practice to ośmiomiesięczny kurs w pełnym wymiarze godzin dla początkujących badaczy dzikiej przyrody.

Kurs ma na celu podniesienie umiejętności praktyków zajmujących się nauką o ochronie przyrody poprzez nauczanie technik badań terenowych, metod analizy danych i technik raportowania powszechnie stosowanych w badaniach ssaków lądowych. Kurs ma na celu pomóc ekologom i biologom terenowym w krajach rozwijających się we wdrażaniu skutecznych badań i działań w zakresie ochrony przyrody.

Kurs jest prowadzony przez Wydział Biologii Wildlife Conservation Research Unit (WildCRU), który od ponad trzech dekad zajmuje się badaniami i praktyką w zakresie ochrony przyrody. Kurs jest możliwy dzięki darowiźnie od Fundacji Recanati-Kaplan i jest zarządzany wspólnie z Departamentem Kształcenia Ustawicznego.

Kurs koncentruje się na metodach powszechnie stosowanych w badaniach dużych ssaków, a zwłaszcza drapieżników, w krajach rozwijających się. Program nauczania składa się z modułów dotyczących ekologii dzikiej przyrody, technik monitorowania i badań, GIS i oceny siedlisk, zarządzania populacją i statystyki, a także dwóch raportów, które razem uzupełniają niezależny projekt badawczy. Tryb nauczania w modułach składa się głównie z wykładów, dyskusji grupowych, praktyk technicznych w zakresie korzystania z oprogramowania komputerowego, sesji terenowych, samouczków i warsztatów (grupowych).

Niezależny projekt badawczy koncentruje się na organizacji, analizie i raportowaniu wcześniej zebranych danych, które przynosisz ze sobą lub są dostarczane przez badaczy WildCRU. W trakcie trwania kursu nie ma czasu na gromadzenie danych pierwotnych w kraju lub za granicą. Projekt podzielony jest na dwie fazy: Faza pierwsza składa się z przeglądu literatury i metod oraz sekcji zawierającej eksplorację danych; Faza druga opiera się na tym, ale obejmuje również pełną analizę danych i omówienie wyników. Wątki łączące kurs to globalny i ludzki wymiar ochrony bioróżnorodności. Zapoznasz się zarówno z teorią, jak i praktycznymi aspektami technik terenowych, dzięki czemu będziesz mógł z pewnością zastosować je w przyszłości, a także krytycznie ocenić inne projekty.

W ramach ośmiomiesięcznego kursu pierwszy miesiąc będzie składał się głównie z samodzielnej nauki na odległość, następnie trzymiesięczna faza, która składa się głównie z nauczanego materiału, podczas gdy pozostałe cztery miesiące to połączenie nauczanego materiału i niezależnej pracy nad projektami.

Każdego roku przyjmowanych jest do ośmiu studentów, a aplikacje są szczególnie mile widziane od konserwatorów pracujących w mniej rozwiniętych gospodarczo częściach świata, dla których dostępne są stypendia oparte na potrzebach. Odpowiedni kandydaci to konserwatorzy terenowi na wczesnym etapie kariery, współpracujący z agencjami rządowymi lub organizacjami pozarządowymi, którzy będą wdrażać i rozpowszechniać swoje umiejętności w swoich krajach.

Pamiętaj, że kurs nie jest odpowiedni dla osób, które nie pracują obecnie w dziedzinie ekologii lub badań nad ochroną przyrody. Aby zapoznać się z kursami na poziomie podstawowym z zakresu ekologii i ochrony przyrody, zapoznaj się z krótkimi kursami online z zakresu nauk przyrodniczych prowadzonymi przez Departament Kształcenia Ustawicznego.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować International Wildlife Conservation Practice, PgDip. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 38 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

Zarządzanie dziką przyrodą i ochroną HND
- - - £16000 - Edynburg Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Zarządzanie Dziką Przyrodą i Ochroną PgDip