University of Oxford
Historia sztuki DPhil
University of Oxford - University of Oxford

.

Doktorat z historii sztuki jest zaawansowanym stopniem naukowym, przyznawanym na podstawie pomyślnego ukończenia indywidualnej pracy badawczej i egzaminu ustnego.

Katedra Historii Sztuki, która działa jako część Wydziału Historycznego, oferuje stopnie naukowe w szerokim zakresie dziedzin w ramach dyscypliny historii sztuki i kultury wizualnej.

Historia sztuki na Uniwersytecie Oksfordzkim czerpie z długiej i głębokiej tradycji nauczania i studiowania tego przedmiotu. Główna kadra akademicka zajmuje się tematami od średniowiecznej architektury europejskiej po współczesną sztukę chińską. Ponad pięćdziesięciu powiązanych pracowników akademickich (np. z antropologii, klasyki, historii, studiów azjatyckich i bliskowschodnich oraz Ruskin School of Art) obejmuje nauczycieli i badaczy z całego globalnego i historycznego zakresu sztuki i kultury wizualnej. Oferuje to studentom ekscytujące możliwości rozwijania własnych zainteresowań historią sztuki i otrzymywania nadzoru nad bardzo szerokim zakresem tematów.

Program DPhil umożliwia zdobycie umiejętności badawczych niezbędnych do ukończenia znacznej części oryginalnych badań. Będziesz pracować pod kierunkiem opiekuna naukowego, który jest specjalistą w swojej dziedzinie. W ramach badań doktoranckich przygotujesz rozprawę o objętości nieprzekraczającej 100 000 słów.

Obecnie studenci studiów doktoranckich piszą prace na różne tematy, w tym na temat technik drukarskich XVIII-wiecznego brytyjskiego artysty Alexandra Cozensa; roli, jaką odegrała ekonomia polityczna srebra w wynalezieniu fotografii; elitarnych grobowców późnośredniowiecznej Kastylii; wizualnej i materialnej kultury pielgrzymek na dworach Este w XV i XVI-wiecznych Włoszech; związku koloru i rasy w malarstwie francuskim końca XIX wieku; erotyka w weneckich drukach popularnych wykonanych między 1550 a 1620 rokiem; twórczość dwudziestowiecznego włoskiego fotografa Ugo Mulasa; ilustrowane książki o Chinach opublikowane w Japonii Edo; kultura wizualna brytyjskiego systemu kolejowego w zachodniej Anatolii; twórczość malarska dziewiętnastowiecznego angielskiego polimata Johna Herschela; oraz funkcja i pośrednictwo obrazów religijnych w późnośredniowiecznej Anglii.

Od wszystkich studentów studiów doktoranckich oczekuje się uczestnictwa w szerokiej gamie seminariów badawczych, konferencji i warsztatów organizowanych przez wydział. Masz również dostęp do specjalistycznych kursów szkoleniowych oferowanych przez Bodleian Libraries and IT Services.

Więcej informacji o studiowaniu w niepełnym wymiarze godzin

Wydział jest w stanie zaoferować program zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin. Należy pamiętać, że wszelkie opublikowane statystyki dotyczące wskaźników akceptacji nie wskazują, że kandydaci mają większe szanse na przyjęcie w trybie niestacjonarnym. Wszystkie wnioski o DPhil są oceniane razem i porównywane ze sobą, niezależnie od trybu studiów.

Studia na kierunku Historia sztuki nie są dostępne w trybie kształcenia na odległość. Chociaż nie będzie wymogu zamieszkania w Oksfordzie, studenci studiów niestacjonarnych muszą regularnie uczęszczać na uniwersytet w czasie semestru: Październik i listopad, od połowy stycznia do połowy marca i od końca kwietnia do połowy czerwca. Studenci studiów niestacjonarnych są zobowiązani do uczestniczenia w seminariach, szkoleniach umiejętności i spotkaniach nadzorczych w Oksfordzie. Daty uczestnictwa zostaną ustalone za obopólną zgodą z Twoim przełożonym.

Nie możemy sponsorować wiz studenckich na studia w niepełnym wymiarze godzin, ponieważ schematy studiów nie są zgodne z przepisami Home Office dotyczącymi monitorowania obecności. Jednak mogą być dostępne inne opcje i powinieneś skontaktować się z biurem rekrutacyjnym, aby je omówić.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować History of Art, DPhil. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 38 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

(The University of York)
- - - £18900 - York Oncampus W pełnym wymiarze godzin
(University of Bristol)