University of Oxford
Medycyna genomiczna i statystyka DPhil
University of Oxford - University of Oxford

Informacje podane na tej stronie były poprawne w momencie publikacji (październik/listopad 2021).<MS&&> Aby uzyskać kompletne i aktualne informacje na temat tego kursu, odwiedź odpowiednią stronę kursu na Uniwersytecie Oksfordzkim poprzez <MW&&>www.graduate.ox.ac.uk/ucas.</MW&&>.

Ten czteroletni program DPhil ma na celu wyszkolenie i wychowanie przyszłych liderów w zastosowaniu genomiki do rozwoju ludzkiego zdrowia, wyposażając ich w zestawy umiejętności obejmujące eksperymentalne i analityczne nauki genomiczne w celu wykorzystania potencjału genomiki i praktykowania cech uczciwego i inspirującego przywództwa, które będziemy wpajać podczas kursu</MS&&>.

Ten kurs bierze udział w kontynuowanym programie pilotażowym mającym na celu ulepszenie procedury oceny aplikacji absolwentów, aby zapewnić, że wszyscy kandydaci są oceniani sprawiedliwie. W przypadku tego kursu dane społeczno-ekonomiczne, które podasz w formularzu zgłoszeniowym, zostaną wykorzystane do kontekstualizacji procesu selekcji i podejmowania decyzji, tam gdzie zostały one podane. Prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcjami dotyczącymi składania CV/ życiorysu w części Jak aplikować na tej stronie, a także z pełnymi informacjami na temat tego pilotażu.

Pierwszy rok obejmuje nauczane moduły skoncentrowane w pierwszym semestrze. Następnie studenci pierwszego roku podejmują krótkie projekty badawcze w maksymalnie trzech laboratoriach w trzymiesięcznych rotacjach, z dalszymi szkoleniami i sesjami dydaktycznymi dostosowanymi do potrzeb poszczególnych studentów. Projekty badawcze i wizyty w laboratoriach pomagają w wyborze projektu DPhil, który zostanie podjęty w ciągu kolejnych trzech lat programu. Ostatnie trzy lata kursu będą obejmować badania doktoranckie pod nadzorem dwóch wyznaczonych opiekunów oraz komisji doktorskiej. Kandydatom zaleca się odwiedzenie strony internetowej kursu Doctoral Training Centre w celu uzyskania dalszych informacji na temat opiekunów związanych z tym programem.

Program aktywnie poszukuje studentów z bardzo zróżnicowanych środowisk, od genetyki po czystą matematykę, ale połączonych rekordem doskonałości akademickiej i entuzjazmem dla tej dziedziny. Studenci otrzymują światowej klasy szkolenie, nadzór, opiekę mentorską i wsparcie duszpasterskie. Promowanie doskonałości w kulturze badawczej leży u podstaw wszystkich aspektów programu z zaangażowaniem we wspieranie kreatywności, priorytetowe traktowanie różnorodności i integracji oraz promowanie najlepszych praktyk.

Informacje o modułach Program koncentruje się na następujących tematach:

• technologie genomiczne i -omiczne (w tym rozwój metod, genomika pojedynczych komórek, obrazowanie, systemy modelowe, ekrany CRISPR, inżynieria genomu, proteomika, metabolomika, badania przesiewowe o dużej wydajności)

• genomika funkcjonalna (regulacja genów i epigenetyka)

• biologia genomu (zmienność genetyczna, rekombinacja, historia człowieka, ewolucja, paleogenomika, genomy patogenów)

• genomika chorób (cechy mendlowskie, wieloczynnikowe, nowotwory)

• analiza genomiczna (bioinformatyka i genetyka statystyczna)

• od genów do klinicznego dowodu słuszności koncepcji (zintegrowana linia rozwoju leków obejmująca genetyczne odkrywanie celów, biologię strukturalną, chemię medyczną)

• zastosowanie genomiki w klinice (diagnostyka chorób rzadkich, terapie nowotworowe, medycyna spersonalizowana i terapie genomowe).

Moduły nauczania łączą w sobie zajęcia teoretyczne i praktyczne, a dalsze szkolenie umiejętności dostępne jest w Centrum Szkolenia Doktorantów Nauk Medycznych.

Nauczanie i uczenie się Nauczany komponent kursu będzie prowadzony przez wykładowców-ekspertów, w tym doświadczonych głównych badaczy i naukowców podoktorskich. Wielkość klas dla nauczanych modułów będzie wynosiła od 5 do 20 studentów w zależności od formatu i treści (mediana szacowana jest na 12 studentów). Zachęca się również do uczenia się w grupach rówieśniczych oraz uczenia się niezależnego. Rotacje laboratoryjne będą odbywać się pod nadzorem głównego badacza. Obciążenie pracą jest proporcjonalne do zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Genomic Medicine and Statistics, DPhil. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 39 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

Statystyka MSc (Res)
(University of Kent)
- - - £13810 - Canterbury Oncampus W pełnym wymiarze godzin