University of Oxford
Napęd i zasilanie przyszłości EPSRC CDT DPhil
University of Oxford - University of Oxford

Informacje podane na tej stronie były poprawne w momencie publikacji (październik/listopad 2021).<MS&&> W celu uzyskania pełnych i aktualnych informacji na temat tego kursu, proszę odwiedzić odpowiednią stronę kursu na Uniwersytecie Oksfordzkim poprzez <MW&&>www.graduate.ox.ac.uk/ucas</MW&&>.

Studia doktoranckie oferowane przez to finansowane przez EPSRC Centre for Doctoral Training (CDT) w Future Propulsion and Power dają absolwentom możliwość rozwinięcia dogłębnej wiedzy, zrozumienia i ekspertyzy w zakresie napędu samolotów i turbin gazowych</MS&&>. Jest to wspólny program Uniwersytetów Cambridge, Oxford i Loughborough, wraz z wiodącymi producentami silników i partnerami w tej dziedzinie.

Na pierwszym roku wszyscy studenci uczęszczają na studia magisterskie na kierunku Future Propulsion and Power na Uniwersytecie w Cambridge. W latach od drugiego do czwartego studenci Oxfordu podejmą się realizacji przemysłowych projektów w Oxford Thermofluids Institute - znanym również jako Osney Laboratory - na Wydziale Nauk Inżynieryjnych.

Rok pierwszy jest ukierunkowany na rozwój waszej wiedzy. Wraz ze studentami CDT z Cambridge i Loughborough zarejestrujesz się i będziesz studiować na Uniwersytecie Cambridge, by uzyskać stopień MRes w dziedzinie Napędów i Energii Przyszłości. Kurs obejmuje wykłady i moduły laboratoryjne, a także kilka mini-projektów trwających od dwóch do trzech tygodni każdy, realizowanych na trzech uniwersytetach partnerskich oraz w siedzibach partnerów przemysłowych. Są one prekursorami studiów DPhil, mają na celu doskonalenie Twoich umiejętności badawczych i kształtowanie Twojego głównego obszaru badań. Będziesz regularnie spotykał się ze swoim opiekunem, aby oceniać postępy i omawiać kwestie akademickie.

Na latach od drugiego do czwartego kładzie się coraz większy nacisk na indywidualne badania. Studenci Oxfordu rejestrują się na stopień DPhil i realizują projekt badawczy w Oxford Thermofluids Institute, uznanym na całym świecie centrum badań nad transferem ciepła i aerodynamiką turbin gazowych, będącym częścią Wydziału Nauk Inżynieryjnych Oxfordu. Będziesz korzystać z sieci wiodących ekspertów w tej dziedzinie i rozwijać portfel akademickich, laboratoryjnych i zorientowanych na karierę umiejętności. Przez cały czas trwania projektu badawczego spodziewana jest bliska interakcja z partnerem przemysłowym. Dodatkowo, cała kohorta spotyka się regularnie na seminariach i warsztatach CDT.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Future Propulsion and Power EPSRC CDT, DPhil. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 39 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

Napęd i zasilanie przyszłości EPSRC CDT DPhil
(University of Oxford)
- - - - - Oxford Oncampus W pełnym wymiarze godzin