University of Oxford
Nauki biomedyczne (NIH-OxCam) DPhil
University of Oxford - University of Oxford

.

National Institutes of Health Oxford-Cambridge Scholars Programme (NIH OxCam) to czteroletni program studiów doktoranckich. Podejmujesz wspólny projekt w zakresie badań biomedycznych z udziałem dwóch przełożonych - jednego w ośrodku NIH w USA i jednego w Oksfordzie lub Cambridge.

Pamiętaj, że zgodnie z wymogami National Institutes of Health (NIH) wszyscy kandydaci na ten kurs powinni być obywatelami USA lub stałymi rezydentami USA.

Program doktorancki NIH OxCam został po raz pierwszy ustanowiony w 2001 roku i jest skierowany głównie do absolwentów z USA. Musisz najpierw złożyć wniosek do NIH na początku grudnia, po czym w lutym w Bethesda (MD) odbędą się rozmowy kwalifikacyjne w celu przyjęcia na kolejny semestr świąteczny (październik) przez pracowników NIH, Oxford i Cambridge University. Program jest wysoce konkurencyjny, a przybliżona liczba miejsc dostępnych w tym roku jest podana w sekcji Kluczowe fakty na tej stronie. Możesz również aplikować do programu NIH MD/PhD.

Wybrani studenci są wspierani finansowo przez NIH, ale są pełnoprawnymi studentami Uniwersytetu Oksfordzkiego lub Cambridge i zwykle spędzają połowę czasu w Wielkiej Brytanii. W momencie selekcji do programu niekoniecznie będziesz mieć wybranego opiekuna naukowego, a nawet uniwersytet w Wielkiej Brytanii, do którego będziesz uczęszczać. Poniższe informacje mają zastosowanie do przyjętych studentów, których główny brytyjski opiekun naukowy jest członkiem Uniwersytetu Oksfordzkiego.

Dyrektorem studiów podyplomowych programu Oxford jest profesor Michael Dustin, a do celów administracyjnych wszyscy studenci NIH-Oxford są przyjmowani do Centrum Szkolenia Doktorantów Nauk Medycznych Wydziału Nauk Medycznych. Jednak studenci NIH OxCam nie są ograniczeni do opiekunów z Wydziału Nauk Medycznych. Na przykład wielu studentów ma opiekunów na Wydziale Nauk Matematycznych, Fizycznych i Przyrodniczych. Powinieneś zapoznać się ze stronami internetowymi wszystkich wydziałów, aby odkryć pełen zakres możliwości. Wielu studentów ma również opiekunów na Wydziale Matematyczno-Fizyczno-Przyrodniczym.

Przykładami wcześniejszych obszarów badawczych są neuronauka, modelowanie obliczeniowe i immunologia. Studenci mogą współpracować z dowolnym opiekunem Oxford/NIH w dowolnym obszarze badawczym i wydziale, o ile opiekun jest skłonny gościć studenta w swoim laboratorium. Powinieneś zapoznać się ze stronami internetowymi wszystkich wydziałów, aby odkryć pełen zakres możliwości.

• (no subscore less than 6.0)
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Biomedical Sciences (NIH-OxCam), DPhil. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

.

Rankingi University of Oxford w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 39 rankingi uniwersytetów University of Oxford

O University of Oxford

University of Oxford jest prestiżowym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w Oxfordzie, w Anglii, i jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem na świecie. Składa się z 39 częściowo autonomicznych kolegiów składowych, sześciu prywatnych sal oraz wielu wydziałów akademickich, które podzielone są na cztery działy: Humanities, Mathematical, Physical & Life Sciences, Medical Sciences oraz Social Sciences.

Lista 389 kursów licencjackich i magisterskich University of Oxford - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Oxford

• Official Guide for an Oxford Applicant: Undergraduate (1/3) – What Oxford is Like
  • Our student stories – finding a place
  • Aula Education: Anders' advice for Economics & Management students
  • I am African, and Oxford was for me: Oxford MBA
  • The Master of Public Policy at Oxford (MPP)
  • How has Oxford changed you?

University of Oxford

Nauki biomedyczne i przyrodnicze PhD
(Lancaster University)
- - - - - Lancaster Oncampus W pełnym wymiarze godzin