University of Liverpool
Opieka paliatywna i opieka u schyłku życia MSc
University of Liverpool - University of Liverpool

Ten program został opracowany, by umożliwić pracownikom służby zdrowia i innym specjalistom oraz studentom medycyny interkalacyjnej zaangażowanie się w teoretyczne i praktyczne elementy studiów nad opieką paliatywną i opieką u schyłku życia na poziomie magisterskim. Program jest prowadzony przez dr Stephena Masona (Academic Lead) i prof. Johna Ellershawa (Clinical Lead), a także wspierany przez specjalistów klinicznych, starszych nauczycieli akademickich i międzynarodowy wydział.

Przeznaczony dla wszystkich pracowników służby zdrowia i innych specjalistów, którzy wspierają chorych z chorobami ograniczającymi życie (gerontologicznymi, oddechowymi, onkologicznymi, kardiologicznymi), w tym lekarzy, pielęgniarek i fizjoterapeutów, będziesz rozwijać krytyczne rozumienie dowodów, które stanowią podstawę praktyki i rozwoju usług opieki paliatywnej i opieki u schyłku życia. Praktyki zawodowe w specjalistycznych placówkach opieki paliatywnej dadzą ci możliwość kontekstualizacji nauki w ramach programu. Weźmiesz także udział w szkoleniu Zaawansowanych Umiejętności Komunikacyjnych, prowadzonym przez ekspertów o międzynarodowej renomie i zaprojektowanym tak, by rozwijać i wzmacniać umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami często spotykanymi w praktyce.

Program nauczania zachęci Cię do rozważenia, w jaki sposób dobra praktyka może być osiągnięta w wielu różnych środowiskach oraz do zastosowania nauki w Twoim własnym obszarze praktyki. Program ten jest zakorzeniony w podstawowych elementach dobrej praktyki, angażując kliniczne, akademickie, organizacyjne, polityczne i międzynarodowe perspektywy obecnych i przyszłych wyzwań dla opieki paliatywnej i opieki u schyłku życia.

Ten program przygotuje Cię i dostarczy Ci wiedzy, umiejętności i postaw do rozwoju i zaangażowania się w wyższe role kliniczne i/lub przywódcze w kontekście regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Program ma na celu ułatwienie doświadczeń edukacyjnych, które będą promować ulepszenia w opiece dostarczanej pacjentom i rodzinom, wzmocnią wsparcie udzielane kolegom, umożliwią efektywną pracę zespołową w ramach i pomiędzy zawodami i sektorami, a także podkreślą presję struktur organizacyjnych i zasobów na dostarczanie usług.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Palliative and End of Life Care, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Opieka paliatywna i opieka u schyłku życia MSc

Anglia £10400
Irlandia Północna £10400
Szkocja £10400
Walia £10400
Międzynarodowa £24400

Rankingi University of Liverpool w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 32 rankingi uniwersytetów University of Liverpool

O University of Liverpool

University of Liverpool jest finansowaną przez rząd uczelnią znajdującą się w mieście Liverpool w Anglii. Jest on jednym z uniwersytetów, które założyły Russell Group, Grupę N8, która jest partnerstwem ośmiu najbardziej intensywnie badających uniwersytetów w północnej Anglii. Większość działań uniwersytetu odbywa się w jednym miejskim kampusie, zaledwie pięć minut spacerem od centrum Liverpoolu.

Lista 627 kursów licencjackich i magisterskich University of Liverpool - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Liverpool

• 'Day in the life' at the University of Liverpool
  • Find your future at the University of Liverpool
  • Student Experience | University of Liverpool
  • Welcoming you to campus
  • Why choose Liverpool to study Medicine?
  • Realise your potential | University of Liverpool Master's Student Stories

Pielęgniarstwo Msci (Hons)
(University of Exeter)
- - - £29700 - Exeter Oncampus W pełnym wymiarze godzin