University of Liverpool
Systemy mikroelektroniczne z rokiem w przemyśle MSc (Eng)
University of Liverpool - University of Liverpool

Na tym dobrze ugruntowanym programie MSc będziesz rozwijać zaawansowaną wiedzę i umiejętności w kluczowych aspektach telekomunikacji i systemów bezprzewodowych. Zawartość kursu jest aktualizowana co roku, aby utrzymać znaczenie branży i odzwierciedlać najnowsze osiągnięcia w branży. Pierwsze dwie sekcje składają się z wykładów, zajęć laboratoryjnych i seminariów, a ostatnia sekcja poświęcona jest indywidualnie nadzorowanemu projektowi.

Podczas kursu MSc. poruszamy następujące podstawowe (obowiązkowe) tematy:

• Wbudowane systemy komputerowe

• Projektowanie systemów cyfrowych

• Projektowanie układów scalonych

• Systemy mikroprocesorowe

• Umiejętności badawcze i zarządzanie projektami.

Absolwenci będą zdolni do podjęcia prac badawczych i rozwojowych w zakresie systemów mikroelektronicznych, a także do rozwijania i zarządzania programami R&D.

Ten 2-letni program MSc EEMI dzieli te same nauczane moduły z jego odpowiednikiem 1-letnim MSc in Microelectronic Systems (EEMS) w roku 1. Ale w przeciwieństwie do studentów 1-letniego MSc, którzy wykonują swój projekt MSc w lecie, studenci 2-letniego MSc (EEMI) są zobowiązani do podjęcia projektu przemysłowego i stażu (w Wielkiej Brytanii lub za granicą) w 2 roku, zazwyczaj 30 tygodni od września do czerwca przyszłego roku. Będziesz potrzebował dyplomu 2:1 lub równoważnego w pokrewnej dziedzinie, na przykład matematyki, inżynierii lub nauk fizycznych.

Ta możliwość pracy w przemyśle pomoże uczniom wzmocnić ich opcje zawodowe poprzez

• Podjęcie pracy nad projektem w środowisku przemysłowym;

• Zastosowanie teorii poznanej w klasie do praktyki w świecie rzeczywistym;

• Rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych;

• Budowanie sieci kontaktów i wiedzy, które będą nieocenione w całej karierze.

Praktyka Podczas roku stażowego studenci spędzą czas pracując w odpowiedniej firmie, odpowiedniej dla danego MSc. Jest to doskonała okazja do zdobycia praktycznego doświadczenia inżynierskiego, które wzbogaci CV studentów, zbuduje sieć kontaktów i rozwinie pewność siebie w środowisku pracy. Wielu studentów kontynuuje swoją współpracę z organizatorem praktyk, podejmując się realizacji odpowiednich projektów i może ostatecznie powrócić do pracy w firmie po ukończeniu studiów.

Uniwersytet w Liverpoolu posiada specjalny zespół, który pomaga studentom w znalezieniu odpowiedniej praktyki. Przygotowanie do praktyki jest zapewnione przez Uniwersyteckie Usługi Kariery i Zatrudnienia (CES), które pomagają studentom w znalezieniu praktyki, pomagają studentom w przygotowaniu profesjonalnego CV oraz przygotowują studentów do rozmów kwalifikacyjnych. Praktyki mogą odbywać się blisko lub daleko w Wielkiej Brytanii lub za granicą.

Uniwersytet ma bardzo dobre powiązania z przemysłem; firmy (takie jak ARM Plc) zaoferowały naszym studentom MSc konkurencyjne staże. Chociaż praktyki w przemyśle nie są gwarantowane, Uniwersytet oferuje studentom możliwości i wsparcie podczas całego procesu, aby zapewnić, że szansa na znalezienie praktyki przez studenta jest wysoka.

Jeśli student nie jest w stanie zapewnić sobie odpowiedniego stażu do końca kwietnia podczas pierwszego roku, zostanie on przeniesiony na jednoroczny MSc, aby podjąć projekt MSc w lecie i ukończyć studia po roku. Ten program jest również dostępny bez Year in Industry jako Microelectronic Systems MSc (Eng).

Możliwości odbycia stażu Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na studentów MSc z doświadczeniem w przemyśle, Wydział Elektrotechniki i Elektroniki wprowadził 2-letni program MSc dla absolwentów najwyższego kalibru, aby rozwinąć zaawansowaną wiedzę i umiejętności w systemach mikroelektronicznych i dać studentom możliwość wykorzystania swojej wiedzy w praktyce poprzez cenne doświadczenie zawodowe podczas rocznego stażu przemysłowego.

• All Degrees

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Microelectronic Systems with a Year in Industry, MSc (Eng). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Systemy mikroelektroniczne z rokiem w przemyśle MSc (Eng)

Anglia £14350
Irlandia Północna £14350
Szkocja £14350
Walia £14350
Międzynarodowa £31650

Rankingi University of Liverpool w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 32 rankingi uniwersytetów University of Liverpool

O University of Liverpool

University of Liverpool jest finansowaną przez rząd uczelnią znajdującą się w mieście Liverpool w Anglii. Jest on jednym z uniwersytetów, które założyły Russell Group, Grupę N8, która jest partnerstwem ośmiu najbardziej intensywnie badających uniwersytetów w północnej Anglii. Większość działań uniwersytetu odbywa się w jednym miejskim kampusie, zaledwie pięć minut spacerem od centrum Liverpoolu.

Lista 627 kursów licencjackich i magisterskich University of Liverpool - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Liverpool

• 'Day in the life' at the University of Liverpool
  • Find your future at the University of Liverpool
  • Student Experience | University of Liverpool
  • Welcoming you to campus
  • Why choose Liverpool to study Medicine?
  • Realise your potential | University of Liverpool Master's Student Stories

City Centre Campus

Inżynieria elektroniczna i komputerowa z rokiem w przemyśle (rok 3) MEng (Hons)
- - - £28600 - Nottingham Oncampus W pełnym wymiarze godzin