University of Liverpool
Psychologia śledcza i sądowa MSc
University of Liverpool - University of Liverpool

MSc Investigative & Forensic Psychology to roczny, pełnoetatowy program studiów podyplomowych. Jest on corocznie akredytowany przez Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne i uznawany za pierwszy krok w kierunku uzyskania statusu Chartered Forensic Psychologist w Wielkiej Brytanii dla studentów, którzy posiadają Graduate Basis for Chartership. Kurs jest również uznawany przez Economic and Social Research Council (ESRC) jako Research Methods MSc, a studenci biorący udział w tym kursie kwalifikują się do stypendiów ESRC 1 3.

MSc zapewnia studentom wysokiej jakości, zrównoważony program studiów podyplomowych w zakresie badań i wiedzy akademickiej, w tym świadomości zagadnień zawodowych, prawnych i etycznych, a także umiejętności praktycznych, komunikacyjnych i rozpowszechniania w zakresie psychologii śledczej i sądowej. Program przyjmuje trzypoziomowe podejście.

Studenci rozpoczynają od sesji poświęconych zagadnieniom koncepcyjnym i teoretycznym (w tym agresji, przemocy seksualnej i dewiacji, podejmowaniu decyzji, przywództwu i stresowi, pamięci, komunikacji i perswazji oraz psychologii dynamiki tłumu).

Następnie docenią, jak te i pokrewne zagadnienia mogą być zastosowane w praktyce kryminalistycznej i jej kontekście prawnym (w zakresie redukcji przestępczości i badań interwencyjnych; procedur śledczych, przesłuchań sądowych, procesów i postępowań sądowych, oceny, opieki i rehabilitacji).

Wreszcie, zdobędą umiejętności przekazywania wiedzy i prowadzenia odpowiednich badań nad analizą przypadków jednostek i organizacji.

Dlaczego warto wybrać psychologię śledczą i sądową?

• Kurs ten jest wyjątkowy, ponieważ jest to jedyny akredytowany kurs MSc tego typu na uniwersytecie z grupy Russell. Jest on postrzegany na całym świecie przez wielu jako dom psychologii śledczej.

• Liczba i kaliber zewnętrznych praktyków, którzy zapewniają kluczowe zrozumienie rzeczywistych zastosowań, sprawia, że MSc Investigative and Forensic Psychology wyróżnia się spośród wszystkich innych.

• Uniwersytet w Liverpoolu posiada jedną z największych w Europie reprezentacji psychologów, którzy są aktywni badawczo w projektach związanych z egzekwowaniem prawa.

• Wysoka jakość nauczania i silny nacisk na umiejętności związane z zatrudnialnością sprawiają, że nasi studenci są jednymi z najbardziej utytułowanych osób na tym polu.

• Program MSc Investigative and Forensic Psychology jest znany na całym świecie i każdego roku przyciąga wielu międzynarodowych studentów i wykładowców. W coraz bardziej globalnym świecie ważne jest, aby podnosić świadomość roli, jaką czynniki kulturowe odgrywają w funkcjonowaniu psychologicznym i jak mogą się one różnić od wyników głównych badań zachodnich.

• Program MSc Investigative and Forensic Psychology otrzymał cztery pochwały od Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego w 2018 roku.

• All Degrees

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Investigative and Forensic Psychology, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Psychologia śledcza i sądowa MSc

Rankingi University of Liverpool w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 31 rankingi uniwersytetów University of Liverpool

O University of Liverpool

University of Liverpool jest finansowaną przez rząd uczelnią znajdującą się w mieście Liverpool w Anglii. Jest on jednym z uniwersytetów, które założyły Russell Group, Grupę N8, która jest partnerstwem ośmiu najbardziej intensywnie badających uniwersytetów w północnej Anglii. Większość działań uniwersytetu odbywa się w jednym miejskim kampusie, zaledwie pięć minut spacerem od centrum Liverpoolu.

Lista 627 kursów licencjackich i magisterskich University of Liverpool - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Liverpool

• 'Day in the life' at the University of Liverpool
  • Realise your potential | University of Liverpool Master's Student Stories
  • Find your future at the University of Liverpool
  • Student Experience | University of Liverpool
  • Welcoming you to campus
  • Why choose Liverpool to study Medicine?

City Centre Campus

Psychologia sądowa MSc
(Royal Holloway, University of London)
- - - £22800 - Egham Oncampus W niepełny wymiarze godzin