University of Liverpool
Zarządzanie zasobami ludzkimi (akredytowane przez CIPD) MSc
University of Liverpool - University of Liverpool

Program ten, oparty na badaniach i akredytowany przez Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), dostarcza współczesnej teorii i rozwija praktyczne umiejętności.

Ucząc się od aktywnych badaczy i praktyków, będziesz stosować najnowocześniejszą teorię do globalnych problemów HR. Program jest odpowiedni dla osób rozpoczynających karierę w HR oraz doświadczonych specjalistów HR, którzy chcą dalej rozwijać swoją wiedzę.

CIPD jest profesjonalnym ciałem dla HR i rozwoju ludzi. Ta organizacja non-profit działa na rzecz lepszej pracy i życia zawodowego i od ponad 100 lat wyznacza standardy doskonałości w rozwoju ludzi i organizacji. Zrzesza ponad 135 000 członków na całym świecie, zapewnia przywództwo poprzez niezależne badania nad światem pracy oraz oferuje profesjonalne szkolenia i akredytacje dla osób pracujących w obszarze HR oraz uczenia się i rozwoju.

Będziesz:

• Zdobądź uznanie dla intelektualnie rygorystycznego materiału, a także rozwijaj umiejętności zawodowe jako profesjonalista HRM.

• Zostań członkiem Chartered Institute of Personnel and Development. Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych MSc Human Resource Management będą mogli stać się Student Members of CIPD. Dzięki temu będziesz mógł wspierać swoje studia poprzez dostęp do zasobów CIPD. Możesz również nawiązywać kontakty z innymi studentami i praktykami HR podczas wydarzeń CIPD. Członkostwo znacznie pomaga przy poszukiwaniu pracy w dziale HR. Informacje na temat składek członkowskich CIPD dostępne są na stronie internetowej CIPD.

• Ukończenie programu MSc Human Resource Management w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin jest porównywalne ze standardami CIPD Level 7 Advanced Diploma. Jest to najwyższy poziom kwalifikacji oferowany przez CIPD. UWAGA. Dotyczy to tylko studentów, którzy kończą kurs z pełnym wyróżnieniem. Oznacza to, że po ukończeniu kursu studenci, którzy już zapisali się na członkostwo CIPD Student, zostaną automatycznie podniesieni do rangi Associate Member (Assoc CIPD), profesjonalnego oznaczenia, które może być używane po ich nazwisku. Studenci z doświadczeniem zawodowym w HR na wymaganym poziomie w tym momencie mogą ubiegać się o wyższy poziom członkostwa Chartered Member (Chartered MCIPD).

• Uczy się poprzez odrębne, innowacyjne techniki nauczania. Zdobądź praktyczne doświadczenie w pracy z prawdziwą firmą, aby rozwiązać jej problemy związane z zasobami ludzkimi. Rozwija "e-dziennik", aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie i dowiedzieć się więcej o sobie w relacjach z innymi.

• Naucz się międzykulturowej świadomości i doświadcz nauczania z globalnym podejściem. Wykładowcy mający zarówno akademicki, jak i praktyczny punkt widzenia.

• Skorzystaj z doskonałych możliwości nawiązywania kontaktów podczas ekskluzywnych wydarzeń. Wśród ostatnich prelegentów znaleźli się dr Meredith Belbin (autorka książki Belbin Team Roles), Tom Forsyth (dyrektor z branży produkcyjnej, który omówił zmiany w stosunkach przemysłowych w Wielkiej Brytanii na przestrzeni 30 lat), Susannah Clements (zastępca dyrektora generalnego CIPD, która opowiedziała o zmianach w HR), Phil Bramhall (brytyjski prawnik specjalizujący się w prawie pracy) oraz zastępca dyrektora ds. organizacji i rozwoju z M&S Bank.

• All Degrees

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Human Resource Management (CIPD Accredited), MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zarządzanie zasobami ludzkimi (akredytowane przez CIPD) MSc

Rankingi University of Liverpool w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 32 rankingi uniwersytetów University of Liverpool

O University of Liverpool

University of Liverpool jest finansowaną przez rząd uczelnią znajdującą się w mieście Liverpool w Anglii. Jest on jednym z uniwersytetów, które założyły Russell Group, Grupę N8, która jest partnerstwem ośmiu najbardziej intensywnie badających uniwersytetów w północnej Anglii. Większość działań uniwersytetu odbywa się w jednym miejskim kampusie, zaledwie pięć minut spacerem od centrum Liverpoolu.

Lista 627 kursów licencjackich i magisterskich University of Liverpool - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Liverpool

• 'Day in the life' at the University of Liverpool
  • Find your future at the University of Liverpool
  • Student Experience | University of Liverpool
  • Welcoming you to campus
  • Why choose Liverpool to study Medicine?
  • Realise your potential | University of Liverpool Master's Student Stories

City Centre Campus

Zarządzanie biznesem i historia MA (Hons)
- - - £21900 £20800 - Aberdeen Oncampus W pełnym wymiarze godzin