University of Liverpool
Data Science i Sztuczna Inteligencja z rokiem w przemyśle MSc
University of Liverpool - University of Liverpool

MSc Data Science and Artificial Intelligence to konwersyjne studia magisterskie, przeznaczone dla studentów, którzy posiadają pierwszy stopień naukowy z przedmiotu innego niż informatyka (lub przedmiotu blisko spokrewnionego z informatyką), którzy chcą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności, aby rozpocząć karierę w branży Data Science i Artificial Intelligence. Kurs został opracowany w ścisłej współpracy z wieloma partnerami komercyjnymi, w tym IBM, aby sprostać brakom umiejętności w tym rosnącym obszarze zatrudnienia.

Kurs ten stanowi wprowadzenie do wiedzy i umiejętności, które będą Ci potrzebne do pracy w Data Science i Sztucznej Inteligencji. Masz do wyboru opcję jedno- lub dwuletnią, z drugim rokiem jako rokiem w przemyśle.

Pierwszy rok składa się z modułów wykładowych, a drugi rok obejmuje projekt przemysłowy jako część płatnego stażu zawodowego. Moduły wykładowe obejmują wprowadzenie do matematyki i programowania, które są wymagane do pracy w tym rozwijającym się przemyśle.

Rok w branży

Doświadczenie zawodowe jest cennym elementem pomagającym w zdobyciu wykwalifikowanego zatrudnienia. Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na studentów MSc na doświadczenie w przemyśle, opcjonalny, płatny rok w przemyśle został wbudowany w ten program.

Staż trwa zazwyczaj 30 tygodni od września do czerwca. Podczas roku stażowego spędzisz czas pracując w firmie odpowiedniej dla danego programu MSc. Jest to doskonała okazja do zdobycia praktycznego doświadczenia, które wzbogaci Twoje CV, zbuduje sieć kontaktów i rozwinie pewność siebie w środowisku pracy.

Chociaż praktyki w przemyśle nie są gwarantowane, Uniwersytet oferuje Ci możliwości i wsparcie podczas całego procesu, aby zapewnić, że szansa na znalezienie praktyki jest wysoka. Mamy dedykowany zespół, który pomoże Ci w przygotowaniu i znalezieniu odpowiedniego stażu, a nasze doskonałe powiązania z przemysłem oznaczają, że kilka firm współpracuje z wydziałem, aby zaoferować naszym studentom MSc konkurencyjne staże. Służby Kariery i Zatrudnienia Uniwersytetu pomogą Ci również w przygotowaniu profesjonalnego CV, przygotowaniu się do rozmów kwalifikacyjnych i znalezieniu praktyki.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Data Science and Artificial Intelligence with a Year in Industry, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Data Science i Sztuczna Inteligencja z rokiem w przemyśle MSc

Anglia £14550
Irlandia Północna £14550
Szkocja £14550
Walia £14550
Międzynarodowa £31650

Rankingi University of Liverpool w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 31 rankingi uniwersytetów University of Liverpool

O University of Liverpool

University of Liverpool jest finansowaną przez rząd uczelnią znajdującą się w mieście Liverpool w Anglii. Jest on jednym z uniwersytetów, które założyły Russell Group, Grupę N8, która jest partnerstwem ośmiu najbardziej intensywnie badających uniwersytetów w północnej Anglii. Większość działań uniwersytetu odbywa się w jednym miejskim kampusie, zaledwie pięć minut spacerem od centrum Liverpoolu.

Lista 627 kursów licencjackich i magisterskich University of Liverpool - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Liverpool

• 'Day in the life' at the University of Liverpool
  • Realise your potential | University of Liverpool Master's Student Stories
  • Find your future at the University of Liverpool
  • Student Experience | University of Liverpool
  • Welcoming you to campus
  • Why choose Liverpool to study Medicine?

Informatyka (sztuczna inteligencja) Msci (Hons)
(Royal Holloway, University of London)
67% 4% 0% £25200 139 Egham Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Sztuczna Inteligencja (z Rokiem Założycielskim) Msci (Hons)