University of Liverpool
Zaawansowana inżynieria lotnicza i kosmiczna MSc (Eng)
University of Liverpool - University of Liverpool

Poprzez ten program MSc, będziesz rozwijać zrozumienie podstawowych przedmiotów w Advanced Aerospace Engineering, wraz z wiedzą i umiejętnościami w matematyce, informatyce, projektowaniu i studiach biznesowych. Dodatkowo rozwiniesz szersze, uniwersalne umiejętności analizy, rozwiązywania problemów, komunikacji i pracy zespołowej.

Studia podyplomowe w Advanced Aerospace Engineering są podstawą do kariery w zawodzie, który oferuje niezwykle szeroki wybór możliwości zatrudnienia. Absolwenci będą również rozumieć rolę inżyniera w przemyśle w Wielkiej Brytanii, Europie i reszcie świata.

Program jest odpowiedni dla osób z wykształceniem inżynierskim, które chcą zdobyć kwalifikacje na poziomie magisterskim, aby rozpocząć karierę zawodową lub dla osób z wykształceniem fizycznym, które chcą zmienić dyscyplinę, aby poszerzyć swoje możliwości zatrudnienia.

Program ten jest zgodny z obecnym akredytowanym programem studiów licencjackich zintegrowanych MEng na czwartym roku inżynierii lotniczej i kosmicznej, z modułami poziomu M prowadzonymi w ramach istniejącego programu, zorganizowanymi w dwóch 12-tygodniowych semestrach z egzaminami na koniec każdego semestru, wartymi 120 punktów z całkowitej liczby 180. Jest to następnie połączone z zaawansowanym projektem badawczym MSc w semestrze letnim, wartym pozostałe 60 punktów.

Projekty Projekt, który daje 60 punktów, będzie oparty na temacie mającym znaczenie przemysłowe lub naukowe i będzie realizowany w laboratoriach na Uniwersytecie lub w zatwierdzonym miejscu w przemyśle. Projekt jest badany przez dysertację, a przyznanie stopnia MSc (Eng) będzie wymagało dowodów dogłębnego zrozumienia, opanowania technik badawczych, zdolności do analizy zgromadzonych danych i oceny wyników.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Advanced Aerospace Engineering, MSc (Eng). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zaawansowana inżynieria lotnicza i kosmiczna MSc (Eng)

Anglia £11950 Rok 1
Irlandia Północna £11950 Rok 1
Szkocja £11950 Rok 1
Walia £11950 Rok 1

Rankingi University of Liverpool w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 31 rankingi uniwersytetów University of Liverpool

O University of Liverpool

University of Liverpool jest finansowaną przez rząd uczelnią znajdującą się w mieście Liverpool w Anglii. Jest on jednym z uniwersytetów, które założyły Russell Group, Grupę N8, która jest partnerstwem ośmiu najbardziej intensywnie badających uniwersytetów w północnej Anglii. Większość działań uniwersytetu odbywa się w jednym miejskim kampusie, zaledwie pięć minut spacerem od centrum Liverpoolu.

Lista 627 kursów licencjackich i magisterskich University of Liverpool - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Liverpool

• 'Day in the life' at the University of Liverpool
  • Realise your potential | University of Liverpool Master's Student Stories
  • Find your future at the University of Liverpool
  • Student Experience | University of Liverpool
  • Welcoming you to campus
  • Why choose Liverpool to study Medicine?

City Centre Campus

(University of Brighton)
78% 5% 16% £13842 115 Brighton Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Aeronautyka i astronautyka z rokiem stażu przemysłowego MEng (Hons)