University of Leicester
Informatyka z rokiem podstawowym BSc (Hons)
University of Leicester - University of Leicester

Computer Science with Foundation Year BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 45 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Leicester w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Informatyka w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Informatyka

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Informatyka na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £26000 - £38000 £22000 - £38000 £29500 - £53500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Informatyka (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £24771 - £35770 £18886 - £32933 £21689 - £41100

W branży tak postępowej jak ta, istnieje więcej niż jeden sposób na odniesienie sukcesu. Jeśli nie spełniasz wymagań wstępnych, aby studiować informatykę w Leicester, ten kierunek STEM Foundation Year jest dla Ciebie punktem wyjścia.

Nasze zintegrowane stopnie naukowe, technologiczne i inżynieryjne (STEM) Foundation Year są skierowane do studentów, którzy chcą studiować przedmioty STEM, takie jak informatyka, ale nie mają tradycyjnych wymagań wstępnych.

Kurs jest prowadzony na kampusie University of Leicester, tak jak każdy inny, i będziesz studiować razem z innymi studentami, którzy ubiegali się o miejsce na kursie podobnym do Twojego i nieznacznie je przegapili. W pierwszym roku tego kursu wszyscy będziecie pracować nad zaliczeniem roku podstawowego (rok 0), który umożliwi automatyczny awans na pierwszy rok dowolnego z naszych kursów informatycznych BSc (lub MComp).

Po ukończeniu STEM Foundation Year automatycznie przejdziesz na pierwszy rok wybranego kierunku studiów.

Będziesz nauczany przez naszych ekspertów akademickich z wielu wydziałów.

Kurs kładzie silny nacisk na rozwój podstawowych umiejętności zawodowych i osobistych, które są niezbędne podczas studiów i po ich zakończeniu.

Podczas roku akademickiego dołączysz do naszej społeczności studenckiej i będziesz mógł cieszyć się wszystkimi aspektami doświadczenia studenckiego na University of Leicester. Będziesz mógł dołączyć do Związku Studentów, korzystać z naszych obiektów akademickich i rekreacyjnych, mieszkać w naszym zakwaterowaniu i uzyskać dostęp do wszystkich naszych usług wsparcia.

Będziesz mieć osobistego opiekuna, który będzie Cię wspierać.

Akredytacja przez BCS, Chartered Institute for IT dla celów pełnego spełnienia wymogu akademickiego do rejestracji jako Chartered IT Professional.

Akredytowany przez BCS, the Chartered Institute for IT w imieniu Engineering Council dla celów częściowego spełnienia wymogu akademickiego do rejestracji jako CharteredEngineer.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Computer Science with Foundation Year BSc (Hons) w University of Leicester

15% Zawody podstawowe
5% Zawody administracyjne

Aby uzyskać więcej informacji na temat metod oceny na tym kursie, odwiedź stronę z informacjami o kursie na naszej stronie internetowej

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Computer Science with Foundation Year, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Informatyka z rokiem podstawowym BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Opłata za naukę dla studentów domowych jest corocznie weryfikowana i w roku akademickim 2024/5 wynosi 9 250 GBP. Opłaty za kolejne lata nie zostały jeszcze ustalone, ale prawdopodobnie będą rosły każdego roku zgodnie z inflacją, z zastrzeżeniem przepisów rządowych. Stosowaną stopą inflacji będzie RPIX, który obejmuje wszystkie pozycje w indeksie cen detalicznych, z wyłączeniem spłat kredytów hipotecznych. Dla Twojej informacji, stopa inflacji zastosowana przez rząd przy podwyższaniu czesnego z 9 000 GBP do 9 250 GBP wynosiła 2. 8%

.

• Foundation

Rankingi University of Leicester w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Leicester w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 26 października, 2022]

[Opublikowany 11 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów University of Leicester

O University of Leicester

University of Leicester jest uniwersytetem badawczym, który otrzymuje fundusze ze źródeł publicznych, znajdującym się w Leicester w Anglii. Jego główny kampus znajduje się około jednej mili na południe od centrum miasta, w pobliżu Victoria Park i Wyggeston oraz Queen Elizabeth I College. Jeśli chodzi o inne kampusy, Fielding Johnson Building jest domem dla biur administracyjnych uniwersytetu, podczas gdy Attenborough Tower i Engineering Building mieszczą odpowiednio College of Social Sciences i laboratoria.

Lista 142 kursów licencjackich i magisterskich University of Leicester - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Leicester

• Life on campus at the University of Leicester
  • International Students pre-arrival advice - University of Leicester