University of Kent
Językoznawstwo eksperymentalne i teoretyczne MA
University of Kent - University of Kent

Studia magisterskie z językoznawstwa eksperymentalnego i teoretycznego w Kent oferują doskonałą okazję do zbadania szerokiego spektrum językoznawstwa i jego subdyscyplin.

Przegląd

Program jest przeznaczony dla absolwentów z wykształceniem językowym i pokrewnymi dziedzinami (np. język angielski, języki nowożytne lub klasyczne, językoznawstwo, psychologia, antropologia), którzy chcą dogłębnie zbadać teorię i metodologię językoznawstwa, od badania dźwięku (fonetyka i fonologia) po badanie słów (morfologia), zdań (składnia) i znaczenia (semantyka i pragmatyka). Opiera się na znacznej wiedzy pracowników Wydziału Języka Angielskiego i Językoznawstwa.

Studenci wybierają po cztery moduły w semestrze jesiennym i wiosennym, w tym podstawowe moduły dotyczące dźwięków, struktury i znaczenia, uzupełnione o opcje dotyczące na przykład psycholingwistyki, akwizycji języka, uczenia się i nauczania języków, socjolingwistyki i stylistyki, które pozwalają studentom rozwijać obszary zainteresowań i angażować się w aspekty wybranej dyscypliny, które są oparte na najnowszych badaniach i stypendiach. Następnie w okresie letnim studenci przygotowują rozprawę naukową o objętości do 15 000 słów.

Program ten jest idealny dla osób żywo zainteresowanych językiem w najszerszym tego słowa znaczeniu i chętnych do krytycznego zgłębiania teorii języka. Program oferuje również płynne przejście do pracy doktorskiej dla tych, którzy chcą kontynuować naukę.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Experimental and Theoretical Linguistics, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Dyplom z wyróżnieniem drugiej klasy (2.2 lub wyższy) lub równoważny z odpowiedniego przedmiotu.

Kandydaci z zagranicy, dla których angielski nie jest pierwszym językiem, muszą mieć ogólny poziom IELTS 7.0 z co najmniej 6.5 dla każdego komponentu.

Uczelnia rozpatrzy wnioski studentów oferujących szeroki zakres kwalifikacji. Studenci oferujący alternatywne kwalifikacje powinni skontaktować się z nami w celu uzyskania dalszych porad.

Rankingi University of Kent w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 24 rankingi uniwersytetów University of Kent

O University of Kent

University of Kent jest finansowanym z funduszy publicznych uniwersytetem badawczym znajdującym się w Kent w Anglii. Główny kampus uniwersytetu znajduje się na północ od Canterbury, podczas gdy inne kampusy znajdują się w Medway i Tonbridge w Kent. Dodatkowo, uniwersytet prowadzi ośrodki studiów podyplomowych w Brukseli, Atenach, Rzymie i Paryżu.

Lista 390 kursów licencjackich i magisterskich University of Kent - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Kent

• Student Life | University of Kent
  • Hear from an Indian Student | University of Kent