University of Kent
Ekonomia i polityka z rokiem w przemyśle BA (Hons)
University of Kent - University of Kent

Poznasz podstawowe praktyczne koncepcje ekonomiczne i polityczne oraz zbadasz wzajemne powiązania między ekonomią, polityką i stosunkami międzynarodowymi. Rozumiejąc ten związek, otworzysz drzwi do szeregu karier, od doradztwa i bankowości po rządy krajowe, międzynarodowe i lokalne.

Przegląd

Zdobądź nowoczesne narzędzia wykorzystywane przez ekonomistów do analizowania rzeczywistych problemów gospodarczych oraz narzędzia wykorzystywane w polityce, aby zrozumieć, w jaki sposób idee i systemy polityczne kształtują działania obywateli, przedsiębiorstw i rządów. Studia te zapewnią Ci umiejętności analityczne, analizy danych i pisania, a także unikalne spojrzenie na sposób, w jaki działa świat.

Powody, dla których warto studiować ekonomię i politykę w Kent

• Twój kierunek został zaprojektowany we współpracy z byłymi absolwentami i pracodawcami, aby przygotować Cię do świata pracy. Absolwenci robią karierę w krajowym i międzynarodowym biznesie, finansach oraz w rządach i organizacjach międzynarodowych, takich jak ONZ.
  • Studiuj we wspierającej społeczności edukacyjnej, która zajęła 22. miejsce pod względem satysfakcji studentów w The Complete University Guide 2023.
  • Zdobądź umiejętności, których pracodawcy oczekują od absolwentów - rozwiązywanie problemów, praca zespołowa, komunikacja i analiza danych.
  • Zastosuj swoje umiejętności akademickie, dodając rok w branży i zdobądź doświadczenie w świecie rzeczywistym.
  • Ucz się od inspirujących wykładowców, którzy doradzają rządom, firmom i organizacjom międzynarodowym.
  • Uzyskaj stałe wsparcie dzięki naszemu zespołowi ds. Zatrudnienia, regularnym warsztatom i rozmowom z absolwentami, a także naszemu dedykowanemu doradcy akademickiemu i programowi mentoringu rówieśniczego.
  • Kształtuj swój kierunek poza salą wykładową dzięki naszym prężnie działającym stowarzyszeniom studenckim, takim jak Kent Invest, The Economics Society oraz The Politics and International Relations Society.

Czego się nauczysz

Poznaj podstawy teorii i praktyki ekonomicznej oraz podstawowe podejścia nauk politycznych i stosunków międzynarodowych. Będziesz w stanie analizować ekonomiczne i polityczne dane ilościowe oraz podejmować krytyczne wyzwania społeczne, takie jak ubóstwo, zmiany klimatyczne, wojny i kryzysy finansowe.

Studiuj mikroekonomię, makroekonomię, nauki polityczne i teorię polityczną, a także masz możliwość specjalizowania się w modułach, które Cię interesują. Obejmuje to takie tematy, jak kryzysy finansowe, analiza polityki, ekonomia rozwoju, ekonomia polityczna i ekonomia behawioralna.

Program ten obejmuje możliwość spędzenia roku pracy w przemyśle między etapami 2 i 3. To znacznie wzbogaca Twoje CV i daje możliwość zastosowania umiejętności akademickich w praktycznym kontekście. W poprzednich latach studenci pracowali w:

• Bank Anglii
  • Rządowa Służba Ekonomiczna (GES)
  • Deloitte
  • Ernst & Young
  • PwC
  • Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD).

Jesteś odpowiedzialny za znalezienie praktyk, ale Szkoła oferuje zorganizowane wsparcie w procesie aplikacyjnym. Zanim rozpoczniesz roczny staż w przemyśle, musisz zaliczyć drugi etap studiów.

• All Degrees
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Economics and Politics with a Year in Industry, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

• Rok 2

Rankingi University of Kent w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów University of Kent

O University of Kent

University of Kent jest finansowanym z funduszy publicznych uniwersytetem badawczym znajdującym się w Kent w Anglii. Główny kampus uniwersytetu znajduje się na północ od Canterbury, podczas gdy inne kampusy znajdują się w Medway i Tonbridge w Kent. Dodatkowo, uniwersytet prowadzi ośrodki studiów podyplomowych w Brukseli, Atenach, Rzymie i Paryżu.

Lista 390 kursów licencjackich i magisterskich University of Kent - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Kent

• Student Life | University of Kent
  • Why Kent | International students | University of Kent