University of Hull
University of Hull - University of Hull

Pracownicy socjalni działają w kontekście relacji, aby wspierać jednostki, grupy i społeczności w realizacji ich potencjału. Będziesz doradcą, doradcą i słuchaczem, angażując się w kontakt z użytkownikami usług i ich rodzinami, jednocześnie ściśle współpracując z organizacjami takimi jak policja, NHS, szkoły, kurator i sektor wolontariatu.

Praca socjalna to pełna wyzwań, satysfakcjonująca i zróżnicowana kariera z możliwościami zmiany życia ludzi poprzez pracę z nimi, gdy najbardziej potrzebują wsparcia. Nauczany przez ekspertów z praktycznym doświadczeniem, zyskasz wgląd w kwestie takie jak bezdomność, nadużywanie substancji odurzających, niepełnosprawność i zdrowie psychiczne, a także w politykę związaną z opieką społeczną i ochroną dorosłych i dzieci.

Wielu studentów z Wielkiej Brytanii otrzymuje wsparcie z programu stypendialnego NHS Social Work Bursary Scheme, który może znacznie pomóc w pokryciu kosztów studiów i utrzymania.

Ten program jest akredytowany przez Social Work England, co oznacza, że po jego ukończeniu możesz ubiegać się o rejestrację jako wykwalifikowany pracownik socjalny.

Nasze silne relacje z wieloma agencjami ustawowymi i wolontariackimi oznaczają, że możemy zapewnić Ci wysokiej jakości praktyki.

Jesteśmy jednym z członków-założycieli Humber Social Work Teaching Partnership, co daje Ci dostęp do największego pracodawcy praktyków pracy socjalnej w okolicy.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 7.5

Ten kurs wymaga IELTS 7.5 ogólnie, z nie mniej niż 7.0 w każdej umiejętności.

Jeśli potrzebujesz wizy studenckiej na studia lub jeśli Twoim pierwszym językiem nie jest angielski, będziesz musiał przedstawić akceptowalny dowód znajomości języka angielskiego. Ten kurs wymaga ogólnego akademickiego IELTS 7.5 z 7.0 w każdej umiejętności.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Social Work (Postgraduate), MA (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

**Kandydaci muszą posiadać pierwszy lub 2:1 stopień naukowy (z dowolnego przedmiotu) lub, wyjątkowo, odpowiednie kwalifikacje zawodowe.

Kandydaci muszą również posiadać maturę GCSE z matematyki i języka angielskiego na poziomie C/4.

Czesne Praca socjalna (studia podyplomowe) MA (PG)

Irlandia £6100 Rok 1

Rankingi University of Hull w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów University of Hull

O University of Hull

Założona w 1928 roku, University of Hull znajduje się w podmiejskiej scenerii małego miasta Hull, w hrabstwie Yorkshire i Humber. Na terenie kampusu można znaleźć bary, kawiarnie, bibliotekę, najnowocześniejszą siłownię, mini supermarket i klub nocny, zapewniając wszystko, czego student może potrzebować na miejscu. Uniwersytet ten szczególnie szczyci się swoją działalnością badawczą w dziedzinie historii morskiej, technologii środowiskowej i sprawiedliwości społecznej.

Lista 183 kursów licencjackich i magisterskich University of Hull - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Hull

• A Day in the Life | University of Hull
  • Sport Rehabilitation | University of Hull - Lucy Satur