University of Hull
Filozofia (z rokiem podstawowym) BA (Hons)
University of Hull - University of Hull

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 15 o kursach Philosophy (with Foundation Year) BA (Hons) i innych kursach Filozofia na University of Hull dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Filozofia.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów CAH20

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Filozofia na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £23000 £20500 £24000
Zakres 25-75 percentyla £21000 - £26000 £16500 - £24500 £18500 - £30000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii CAH20 (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £21008 - £30017 £17883 - £30634 £21303 - £39053

**Wyjdź poza schematyczne uczenie się, aby zdobyć krytyczne, analityczne i intelektualne umiejętności, które sprawią, że pracodawcy usiądą i zwrócą na Ciebie uwagę.

Studiowanie filozofii w Hull oznacza uprawianie filozofii: angażowanie się w bieżące kwestie i pojawiające się wyzwania filozoficzne. Robiąc to, będziesz budować i wykorzystywać umiejętności i metody, które może zapewnić tylko szkolenie z filozofii.

• Zdobądź kluczowe umiejętności i atrybuty, aby stawić czoła wymagającemu i ciągle zmieniającemu się światu.
  • Weź udział w dwutygodniowych debatach z pracownikami, innymi studentami i wybitnymi ekspertami.

Będziesz zmagać się z fundamentalnymi pytaniami dotyczącymi natury rzeczywistości, świadomości i tego, co to znaczy być człowiekiem. Będziesz debatować nad ważnymi kwestiami dnia dzisiejszego, od najnowocześniejszej genetyki po sztuczną inteligencję. Zastosujesz swoje rozwijające się umiejętności i wiedzę do współczesnych rzeczywistych problemów.

Rok podstawowy jest idealny, aby zwiększyć swoje umiejętności i wiedzę, jeśli nie spełniasz naszych akademickich wymagań wstępnych.

Oficjalni partnerzy Team GB

Czy wiesz, że University of Hull jest oficjalnym partnerem uniwersyteckim Team GB? Jesteśmy przekonani, że każdy, kto ma przed sobą odpowiednie możliwości i oddany zespół, może osiągnąć niezwykłe rzeczy. Na tym właśnie opiera się nasza współpraca z Team GB. Niezwykłość jest w Tobie - a my pomożemy Ci ją odnaleźć.

Co to oznacza dla Ciebie? Oznacza to, że niezależnie od tego, czy studiujesz nauki sportowe, marketing, logistykę, opiekę zdrowotną czy inżynierię, będziesz w stanie zdobyć bezcenne doświadczenie dzięki temu wyjątkowemu partnerstwu.

Współpracujemy z Team GB, aby stworzyć możliwości wolontariatu i doświadczenia zawodowego, zaangażować się w sesje spotkań i powitań z olimpijczykami, organizować wykłady na terenie kampusu prowadzone przez zaproszonych prelegentów i wiele więcej. Niektórzy z naszych studentów niedawno pomogli sportowcom Team GB przygotować się do rywalizacji w ramach przygotowań do Igrzysk Europejskich Mińsk 2019. To niezwykłe partnerstwo, którego nie znajdziesz nigdzie indziej.

.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Philosophy (with Foundation Year) BA (Hons) w University of Hull

15% Opiekuńcze usługi osobiste
15% Zawody związane ze sprzedażą
10% Zawody artystyczne, literackie i medialne
10% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Zawody administracyjne
5% Opiekuńcze usługi osobiste
5% Specjaliści z dziedziny prawa
5% Zawody podstawowe
5% Specjaliści od mediów

Będziesz oceniany za pomocą kombinacji ocen pisemnych, praktycznych i zaliczeniowych przez cały okres studiów. Ocena pisemna obejmuje zazwyczaj egzaminy i testy wielokrotnego wyboru. Praktyka to ocena Twoich umiejętności i kompetencji. Może to obejmować prezentacje, doświadczenie szkolne, doświadczenie zawodowe lub pracę w laboratorium. Prace zaliczeniowe zazwyczaj obejmują eseje, zadania pisemne, rozprawy, projekty badawcze lub tworzenie portfolio swojej pracy.

UCAS Tariff of Accepted Students for Filozofia

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Ten kurs wymaga IELTS 6.0 ogólnie, z co najmniej 5.5 w każdej umiejętności. Dla innych kwalifikacji biegłości języka angielskiego akceptowanych przez Uniwersytet odwiedź www.hull.ac.uk

Institution's Own Test

60% całości (z minimum 55% w każdej umiejętności)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Philosophy (with Foundation Year), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Filozofia (z rokiem podstawowym) BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

• Foundation

Rankingi University of Hull w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 27 rankingi uniwersytetów University of Hull

O University of Hull

Założona w 1928 roku, University of Hull znajduje się w podmiejskiej scenerii małego miasta Hull, w hrabstwie Yorkshire i Humber. Na terenie kampusu można znaleźć bary, kawiarnie, bibliotekę, najnowocześniejszą siłownię, mini supermarket i klub nocny, zapewniając wszystko, czego student może potrzebować na miejscu. Uniwersytet ten szczególnie szczyci się swoją działalnością badawczą w dziedzinie historii morskiej, technologii środowiskowej i sprawiedliwości społecznej.

Lista 183 kursów licencjackich i magisterskich University of Hull - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Hull

• A Day in the Life | University of Hull
  • Things people say about student life | University of Hull