University of Huddersfield
Drama z kreatywnym pisaniem BA (Hons)
University of Huddersfield - University of Huddersfield

Masz zamiłowanie do sceny i sztuk performatywnych, a także chcesz odkrywać swoje własne pisarstwo. Bez względu na to, czy pracujesz nad scenariuszem teatralnym lub filmowym, czy też chciałbyś pisać fikcję, non-fiction lub poezję, ten kurs łączy kreatywne pisanie z dramą, aby umożliwić Ci oddawanie się obu zainteresowaniom i rozwijanie swoich umiejętności i technik pisarskich po drodze. Będziesz zachęcany do rozwijania swojego pisarstwa w całym zakresie kreatywnych mediów, włączając w to teatr, film, telewizję i radio, jak również fikcję i poezję.

W modułach kreatywnego pisania będziesz pracował z nauczycielami, którzy są opublikowanymi i utytułowanymi pisarzami. Będą oni zachęcać Cię do pisania i dawać Ci użyteczne informacje zwrotne, które pomogą Ci w postępach. Będziesz miał szansę zrozumieć, co decyduje o świetnym pisaniu, co może być nieocenione w Twojej własnej pracy, a także pomoże Ci znaleźć karierę w wielu zawodach.<MS&&>

Dlaczego Drama z Kreatywnym Pisaniem? 95% absolwentów tego przedmiotu pracuje i/lub kontynuuje naukę piętnaście miesięcy po ukończeniu studiów (HESA Graduate Outcomes 17/18, UK domiciled graduates).<MS&&>

Nasz zespół angielskich pracowników akademickich plasuje się w pierwszej piątce w Wielkiej Brytanii pod względem jakości swoich publikacji badawczych (REF 2014).

Minimalna wymagana taryfa UCAS

from a combination of Level 3 qualifications including a minimum grade B at A Level in two relevant subjects, one preferably English.

Wymagania kwalifikacyjne

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

Dyplom Access to HE

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

• All Degrees

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Drama with Creative Writing, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Drama z kreatywnym pisaniem BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Rankingi University of Huddersfield w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 27 rankingi uniwersytetów University of Huddersfield

O University of Huddersfield

University of Huddersfield jest uniwersytetem badawczym, który jest utrzymywany z funduszy publicznych, z siedzibą w Huddersfield w West Yorkshire w Anglii. Główny kampus uniwersytetu, znany jako Queensgate, znajduje się w odległości zaledwie pięciu minut spacerem od centrum Huddersfield. Ponadto, istnieją dwa inne kampusy wykorzystywane do różnych funkcji, kampus Oldham i kampus Barnsley.

Lista 368 kursów licencjackich i magisterskich University of Huddersfield - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Huddersfield

• Student life at the University of Huddersfield
  • Why choose the University of Huddersfield?
  • University of Huddersfield - Meet some of our students
  • My first day | University of Huddersfield International Study Centre
  • The international experience | University of Huddersfield International Study Centre
  • Making friends while studying abroad | University of Huddersfield International Study Centre