University of Greenwich
Bezpieczeństwo, zdrowie i środowisko MSc
University of Greenwich - University of Greenwich

Zakres 25-75 percentyla £26283 - £31518 £25509 - £35943 £28785 - £43518

Te studia magisterskie w zakresie bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska obejmują wszystkie aspekty bezpieczeństwa pracy, zdrowia i środowiska, z naciskiem na naukę i badania .

Ten kurs nauczania na odległość nauczy Cię, jak zapobiegać wypadkom, chorobom i innym stratom wynikającym z pracy. Specjaliści ds. bezpieczeństwa są coraz bardziej odpowiedzialni za kwestie związane ze środowiskiem, co znajduje odzwierciedlenie w tematach studiowanych na tym kierunku studiów magisterskich w zakresie bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska.

Naszym celem jest pomóc Ci rozwinąć umiejętności badawcze i analityczne, a także uzyskać szersze i bardziej dogłębne zrozumienie teorii i praktyki zdrowia w pracy. Studiując krytyczne myślenie, zdobędziesz umiejętności niezbędne do dalszej części kursu. Rosnące zaniepokojenie zmianami klimatycznymi wpływa również na nasze podejście do kwestii środowiskowych w miejscu pracy.

Kurs ten jest akredytowany przez dwie profesjonalne organizacje: Institution of Occupational Safety and Health (IOSH) oraz British Occupational Hygiene Society (BOHS).

Co powinieneś wiedzieć o tym kursie

• Studiujesz na odległość z przydzielonym osobistym opiekunem. Zapewnimy Ci przewodniki do nauki i pełny zdalny dostęp do wszystkich zasobów bibliotecznych.
  • Zaprosimy Cię również do naszych centrów edukacyjnych na początku semestru jesiennego i wiosennego, abyś mógł spotkać się z innymi studentami i porozmawiać z nauczycielami.
  • Kurs rozwinie Twoje umiejętności badawcze i analityczne oraz zapewni Ci szerokie i dogłębne zrozumienie teorii i praktyki w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska pracy.
  • Jest skierowany do osób pracujących we wszystkich sektorach i będzie odpowiedni dla każdego, kto chce zostać menedżerem ds. zdrowia i bezpieczeństwa lub każdego, kto pełni rolę kierowniczą i chce rozwinąć swoją wiedzę w tej dziedzinie.
  • Kurs jest akredytowany przez dwie profesjonalne organizacje: Institution of Occupational Safety and Health (IOSH) oraz British Occupational Hygiene Society (BOHS).

Każdy kurs ma dwie formalne oceny podsumowujące, które liczą się do Twojej oceny końcowej około 6 i 12 tygodnia semestru.

University of Greenwich akceptuje szeroki zakres międzynarodowych kwalifikacji do przyjęcia na nasze kursy.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Safety, Health and Environment, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Ukończone studia licencjackie (z wyróżnieniem) na poziomie 2:2 lub wyższym w dziedzinie biznesu, zdrowia, HR, nauk ścisłych lub inżynierii.

Kandydaci bez dyplomu, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa na poziomie 6 lub kwalifikacje zawodowe z odpowiednim doświadczeniem lub inne kwalifikacje równoważne do powyższych, mogą być brani pod uwagę.

Kandydaci powinni pracować lub chcieć pracować w ogólnej dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

.

Możesz również przeczytać nasze zasady przyjęć.

Czesne Bezpieczeństwo, zdrowie i środowisko MSc

Anglia £1850
Irlandia Północna £1850
Szkocja £1850
Walia £1850

.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi University of Greenwich w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów University of Greenwich

O University of Greenwich

Uniwersytet Greenwich działa w oparciu o fundusze rządowe i ma siedzibę w Londynie i Kent, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu, Old Royal Naval College, jak również jego kampus Avery Hill znajdują się w Royal Borough of Greenwich, w Wielkim Londynie. Jego kampus satelitarny w Medway, Kent jest częścią współpracy z University of Kent.

Lista 214 kursów licencjackich i magisterskich University of Greenwich - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Greenwich

• Cara's first day at International Welcome Week | University of Greenwich, London & Kent
  • Chemical Engineering | University of Greenwich, London & Kent