University of Greenwich
University of Greenwich - University of Greenwich

Zakres 25-75 percentyla £26283 - £31518 £25509 - £35943 £28785 - £43518

**Zdobądź umiejętności potrzebne do zarządzania projektem oprogramowania oraz monitorowania jego postępów i wyników dzięki tytułowi magistra zarządzania technologiami informacyjnymi w biznesie.

Ten kurs jest skierowany do osób z dobrym pierwszym stopniem naukowym w dowolnej dyscyplinie i jest szczególnie odpowiedni dla osób z wykształceniem biznesowym lub z doświadczeniem biznesowym. Zdobędziesz wiedzę na temat technologii informatycznych wykorzystywanych w handlu elektronicznym i tego, w jaki sposób zapewniają one nowe sposoby organizacji i zarządzania biznesem. Studiujesz kombinację przedmiotów, od elementów technicznych, takich jak projektowanie systemów i doświadczenie użytkownika, po elementy menedżerskie, takie jak zarządzanie projektami, audyt IT i zarządzanie.

Pod koniec tego kursu technologii informatycznych dla biznesu będziesz w stanie opracować system oparty na wymaganiach, biorąc pod uwagę graficzny interfejs użytkownika i implementację bazy danych. Będziesz także posiadać umiejętności zarządzania projektami wymagane do doradztwa IT i podejmowania strategicznych decyzji.

Co powinieneś wiedzieć o tym kursie

• Poznasz istotne wymagania dotyczące systemu biznesowego i dogłębnie zrozumiesz złożoną naturę tworzenia oprogramowania.
  • Kurs pomoże Ci rozwinąć praktyczne umiejętności w zakresie projektowania interfejsu użytkownika i baz danych, a także modelowania procesów systemowych.
  • Dowiesz się, jak zarządzać projektem oprogramowania, tworząc kryteria, które będą monitorować postęp projektu i mierzyć wyniki.
  • Akredytowany przez BCS, The Chartered Institute for IT w celu częściowego spełnienia akademickiego wymogu rejestracji jako Chartered IT Professional.

Na tym kursie studenci są oceniani za pomocą zajęć, egzaminów i projektu. Niektóre moduły mogą również obejmować oceny praktyczne, prezentacje, demonstracje i raporty, które pomogą Ci monitorować postępy i stale się doskonalić.

University of Greenwich akceptuje szeroki zakres międzynarodowych kwalifikacji do przyjęcia na nasze kursy.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Management of Business Information Technology, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

**Ukończ studia licencjackie (z wyróżnieniem) na poziomie 2:2 lub wyższym**

.

Możesz również przeczytać nasze zasady przyjęć.

Czesne Zarządzanie technologiami informacyjnymi w biznesie MSc

.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi University of Greenwich w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Greenwich w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Informatyka

Informatyka

[Opublikowany 26 października, 2022]

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów University of Greenwich

O University of Greenwich

Uniwersytet Greenwich działa w oparciu o fundusze rządowe i ma siedzibę w Londynie i Kent, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu, Old Royal Naval College, jak również jego kampus Avery Hill znajdują się w Royal Borough of Greenwich, w Wielkim Londynie. Jego kampus satelitarny w Medway, Kent jest częścią współpracy z University of Kent.

Lista 214 kursów licencjackich i magisterskich University of Greenwich - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Greenwich

• Cara's first day at International Welcome Week | University of Greenwich, London & Kent
  • Chemical Engineering | University of Greenwich, London & Kent