University of Greenwich
Rachunkowość i systemy informacji finansowej BA (Hons)
University of Greenwich - University of Greenwich

Accounting and Financial Information Systems BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 20 absolwentów o poszczególnych kursach na University of Greenwich w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Finanse, bankowość, finanse korporacyjne, fintech w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Finanse, bankowość, finanse korporacyjne, fintech

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Finanse, bankowość, finanse korporacyjne, fintech na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £24000 - £41000 £19000 - £27500 £24000 - £34500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Finanse, bankowość, finanse korporacyjne, fintech (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £21999 - £30181 £20891 - £36088 £24232 - £47892

Zwiększ swoją karierę i potencjał zarobkowy dzięki studiom z zakresu rachunkowości i systemów informacji finansowej, które są akredytowane przez profesjonalne organizacje księgowe, takie jak CIMA i ACCA .

Nasze studia w zakresie rachunkowości i systemów informacji finansowej koncentrują się na systemach i modelach, w tym analizie ilościowej i kontroli rachunkowości zarządczej. Uczy również umiejętności obsługi oprogramowania i systemów, takich jak Excel, Access i SAP, aby zapewnić Ci niezbędne umiejętności praktyczne, których będziesz potrzebować.

.

Popularne stanowiska dla naszych absolwentów rachunkowości i systemów informacji finansowej obejmują analityków biznesowych i finansowych lub pracę w modelowaniu finansowym.

Co powinieneś wiedzieć o tym kursie

• Idealny dla tych, którzy lubią pracować z liczbami, rozwiązywać problemy biznesowe i poznawać wiodące systemy korporacyjne, takie jak SAP i SAGE 50 accounts
  • Ten kierunek jest akredytowany przez profesjonalne organizacje CIMA i ACCA, zwiększając potencjał zarobkowy Twojej kariery.
  • Nasze kierunki znajdują się w TOP 5 pod względem perspektyw dla absolwentów kierunków rachunkowości i finansów w Londynie (The Complete University Guide League Tables 2023)
  • Nasze kierunki z zakresu rachunkowości i finansów znalazły się w TOP 10 w Londynie (The Guardian 2022)
  • Studiuj rachunkowość i finansowe systemy informacyjne i zarabiaj do 30 000 GBP po ukończeniu studiów (HESA 2021)

Akredytowany przez Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowany przez Association of International Accountants (AIA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Akredytowany przez Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych poprzez Accredited degree accelerated route.

Akredytowana przez Chartered Institute of Public Finance and Accountancy (CIPFA) w celu zwolnienia z niektórych egzaminów zawodowych.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Accounting and Financial Information Systems BA (Hons) w University of Greenwich

20% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
20% Specjaliści do spraw nauczania i opieki nad dziećmi
15% Zawody administracyjne
15% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
5% Inni specjaliści w dziedzinie edukacji
5% Bibliotekarze i pokrewni specjaliści
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Specjaliści do spraw nauczania i opieki nad dziećmi

Oceny i czas na naukę

Na tym kursie studenci są oceniani poprzez połączenie pracy na kursie i egzaminów. Każdy kurs ma formalne oceny, które liczą się do Twojej oceny. Niektóre kursy mogą również obejmować zadania "praktyczne", które pomogą Ci monitorować postępy i nie liczą się do oceny końcowej.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Accounting and Financial Information Systems, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Rachunkowość i systemy informacji finansowej BA (Hons)

**.

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi University of Greenwich w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów University of Greenwich

O University of Greenwich

Uniwersytet Greenwich działa w oparciu o fundusze rządowe i ma siedzibę w Londynie i Kent, w Anglii. Główny kampus uniwersytetu, Old Royal Naval College, jak również jego kampus Avery Hill znajdują się w Royal Borough of Greenwich, w Wielkim Londynie. Jego kampus satelitarny w Medway, Kent jest częścią współpracy z University of Kent.

Lista 214 kursów licencjackich i magisterskich University of Greenwich - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Greenwich

• Cara's first day at International Welcome Week | University of Greenwich, London & Kent
  • Chemical Engineering | University of Greenwich, London & Kent