University of Essex
Studia europejskie z językiem francuskim BA (Hons)
University of Essex - University of Essex

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 15 o kursach European Studies with French BA (Hons) i innych kursach Studia francuskie na University of Essex dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Studia francuskie.

Wynagrodzenie absolwentów inne w zakresie języków i studiów terenowych

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Studia francuskie na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £21000 - £27000 £18500 - £27500 £22500 - £32000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii inne w zakresie języków i studiów terenowych (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £22505 - £29508 £19245 - £31275 £22011 - £38630

Włącz wiadomości w dowolnym dniu tygodnia lub weź do ręki dowolną krajową gazetę, a na pewno natkniesz się na artykuł o Europie. Oczywiste jest, że przyszłość Europy jest kwestią geopolityczną o ogromnym znaczeniu dla przyszłości świata, w którym żyjemy. Jednak niewielu z nas naprawdę rozumie złożone zjawisko, jakim jest współczesna Europa.

Przeanalizujesz ekonomiczny, prawny i socjologiczny kontekst Europy, a także jej historyczne korzenie, jednocześnie poznając bogate tradycje kulturowe Europy. Artyści, pisarze, muzycy, kompozytorzy i filmowcy z Europy wywarli wpływ kulturowy, który nawet teraz nie jest przyćmiony przez dominację Ameryki na światowej scenie.

Oprócz modułów studiów europejskich, nauczysz się również biegle posługiwać językiem francuskim. Trzeci rok studiów spędzisz we Francji, zanurzając się we francuskiej kulturze. Język ma fundamentalne znaczenie dla naszego myślenia, naszych relacji i naszych cywilizacji. Poprzez język przekazujemy wiedzę, od zaproszenia kogoś na kawę, przez promowanie najnowszej teorii naukowej, po rozstrzyganie globalnych sporów politycznych. W jaki sposób mówienie w innym języku może zmienić Twój sposób myślenia i opisywania świata?

Tutaj, w Essex, nasze nauczanie i badania oferują maksymalną elastyczność w studiowaniu obszarów, które Cię interesują, dzięki czemu możesz realizować szeroki zakres tematów, w tym:

• Tożsamość europejska i rozwój UE
  • Reprezentacje nie-Europejczyków w sztuce
  • Kolonialna historia Europy
  • Religia w Europie
  • Prawo UE

Studia nad Europą mają kluczowe znaczenie dla toczącej się dyskusji na temat tego, jaka powinna być przyszłość Europy; dyskusji, która będzie miała głęboki wpływ na każdego obywatela Europy. Dzięki studiom europejskim możesz zdobyć wiedzę, umiejętności i doświadczenie, aby wnieść aktywny wkład w jeden z najważniejszych procesów politycznych i kulturowych tego stulecia.

W naszym Centrum Studiów Interdyscyplinarnych (ISC) będziesz mieć dostęp do wiedzy specjalistycznej w zakresie języków nowożytnych, literatury, filmu, historii sztuki, historii, polityki i socjologii, z doświadczoną kadrą we wszystkich dyscyplinach.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów European Studies with French BA (Hons) w University of Essex

15% Zawody podstawowe
15% Specjaliści w dziedzinie nauczania
15% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
10% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
10% Specjaliści do spraw finansów
10% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
5% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
5% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
5% Zawody związane z obsługą klienta
0% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff of Accepted Students for inne w zakresie języków i studiów terenowych

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować European Studies with French, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Studia europejskie z językiem francuskim BA (Hons)

Irlandia £18585 Rok 1

Opłaty wyświetlane są dla naboru 2023-24. Opłaty mogą wzrosnąć dla każdego naboru akademickiego i każdego roku akademickiego studiów.

• Rok 2

Rankingi University of Essex w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of Essex w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Języki i literatura

Język francuski

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 27 rankingi uniwersytetów University of Essex

O University of Essex

University of Essex jest publicznym uniwersytetem badawczym, w którym ciekawość zwycięża, a myślenie poza schematami jest nie tylko zachęcane, ale wręcz oczekiwane. Zlokalizowany w hrabstwie o tej samej nazwie, Essex, główny kampus znajduje się w Wivenhoe Park, niedaleko Colchester. Jest on domem dla trzech wydziałów uniwersytetu, Humanities, Science & Health oraz Social Sciences, jak również dla bardzo dużej społeczności lokalnych królików i innych małych zwierząt typowych dla angielskiej wsi.

Lista 921 kursów licencjackich i magisterskich University of Essex - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Essex

12070
  • Life at The Towers - University of Essex Accommodation Colchester Campus
  • MA Jungian and Post-Jungian Studies at the University of Essex
  • Interview with Shaun Barbour, Top Undergraduate Law Graduate 2019 | University of Essex Online
  • Let’s Speak to our Modern Languages Graduates at the University of Essex
  • Why Study at Essex Business School in Southend?

Colchester Campus

Studia węgierskie i wschodnioeuropejskie (4 lata) BA (Hons)
- - - £26200 - Londyn Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Studia europejskie (w tym rok praktyki) BA (Hons)