University of Essex
Aktorstwo i teatr współczesny BA (Hons)
University of Essex - University of Essex

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 275 o kursach Acting and Contemporary Theatre BA (Hons) i innych kursach Ekonomia na University of Essex dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Ekonomia.

Wynagrodzenie absolwentów Ekonomia

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Ekonomia na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £24000 - £30000 £21000 - £36500 £30500 - £48500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Ekonomia (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £30101 £31974 £42762
Zakres 25-75 percentyla £25019 - £35263 £24892 - £42048 £30343 - £57314

Kurs licencjacki East 15 Acting School w zakresie aktorstwa i teatru współczesnego jest znany nie tylko z pionierskiego, wysoce wpływowego programu szkoleniowego, ale także jako kreatywne centrum, które tworzy oryginalne, odważne prace teatralne.

Ta wyjątkowa i bardzo wymagająca ścieżka poświęcona jest szkoleniu wszechstronnie utalentowanych aktorów. Łączymy rozwijanie twoich umiejętności jako wykonawcy z eksperymentowaniem w europejskim teatrze fizycznym, wymyślaniem, kreatywnym pisaniem, kompozycją i sztuką cross-medialną, pozwalając ci rozwinąć się do ról takich jak aktor / muzyk, aktor / pisarz i aktor / choreograf. Szkolenie jest inspirowane przez wiodące współczesne międzynarodowe firmy, takie jak Complicite, Schaubühe i Wooster Group.

Nasza filozofia postrzega aktora jako niezależnego, pomysłowego i przedsiębiorczego "artystę" oraz daje Ci pewność siebie i kompetencje niezbędne do realizacji Twoich artystycznych skłonności.

Kurs ten jest prowadzony w naszym malowniczym kampusie Loughton, który znajduje się na obrzeżach wschodniego Londynu i zaledwie 30 minut jazdy metrem od serca stołecznej dzielnicy teatralnej West End.

Zobacz więcej kursów licencjackich w East 15 Acting School, w tym dalsze programy szkoleniowe dla aktorów, a także kursy za kulisami w zakresie kreatywnej produkcji oraz zarządzania sceną i produkcją.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Acting and Contemporary Theatre BA (Hons) w University of Essex

22% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
18% Wypoczynek, podróże i pokrewne zawody związane z usługami osobistymi
14% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
12% Zawody podstawowe
7% Zawody administracyjne
6% Specjaliści ds. zarządzania projektami biznesowymi i finansowymi
2% Specjaliści w dziedzinie nauczania
2% Zawody podstawowe

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff of Accepted Students for Ekonomia

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Acting and Contemporary Theatre, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Aktorstwo i teatr współczesny BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1
EU £20500 Rok 1
Międzynarodowa £20500 Rok 1

Opłaty wyświetlane są dla naboru 2024-25. Opłaty mogą wzrosnąć dla każdego naboru akademickiego i każdego roku akademickiego studiów.

Rankingi University of Essex w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 27 rankingi uniwersytetów University of Essex

O University of Essex

University of Essex jest publicznym uniwersytetem badawczym, w którym ciekawość zwycięża, a myślenie poza schematami jest nie tylko zachęcane, ale wręcz oczekiwane. Zlokalizowany w hrabstwie o tej samej nazwie, Essex, główny kampus znajduje się w Wivenhoe Park, niedaleko Colchester. Jest on domem dla trzech wydziałów uniwersytetu, Humanities, Science & Health oraz Social Sciences, jak również dla bardzo dużej społeczności lokalnych królików i innych małych zwierząt typowych dla angielskiej wsi.

Lista 921 kursów licencjackich i magisterskich University of Essex - Katalog Kursów

Skład uczniów University of Essex

12070
  • Life at The Towers - University of Essex Accommodation Colchester Campus
  • MA Jungian and Post-Jungian Studies at the University of Essex
  • Interview with Shaun Barbour, Top Undergraduate Law Graduate 2019 | University of Essex Online
  • Let’s Speak to our Modern Languages Graduates at the University of Essex
  • Why Study at Essex Business School in Southend?

East 15 Acting School, Loughton

Teatr muzyczny (aktorstwo filmowe) BA (Hons)
(University of Chichester)
44% 3% 5% £15840 145 Chichester Oncampus W pełnym wymiarze godzin