University of East London
Nauki geodezyjne i kartograficzne BSc (Hons)
University of East London - University of East London

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 25 o kursach Surveying and Mapping Sciences BSc (Hons) i innych kursach Budownictwo lądowe na University of East London dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Budownictwo lądowe.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Budownictwo lądowe

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Budownictwo lądowe na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £22000 - £30000 £17000 - £36000 £24500 - £47000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Budownictwo lądowe (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £26283 - £31518 £25509 - £35943 £28785 - £43518

Geodeci są bardzo poszukiwani, a ten kurs da Ci umiejętności, które pozwolą Ci wykorzystać światowy rynek pracy.

Mamy doskonałe powiązania z branżą i prowadzimy regularny program z zaproszonymi prelegentami. Odwiedzisz również duże projekty w Londynie - jednym z najbardziej dynamicznych obszarów budowlanych na świecie.

Podejmiesz się podziału 50-50 pracy akademickiej i praktycznej. Obejmuje to projekty terenowe, w tym program mieszkaniowy, oraz ćwiczenia w klasie i laboratorium.

Będziesz także mógł ubiegać się o członkostwo studenckie w Chartered Institution of Civil Engineering Surveyors - międzynarodowym organie kwalifikacyjnym zajmującym się regulacją, edukacją i szkoleniem geodetów pracujących w inżynierii lądowej.

Geodezja obejmuje precyzyjne pomiary danych przestrzennych - informacji, które mają kluczowe znaczenie dla szerokiej gamy projektów budowlanych, zarówno na lądzie, jak i na morzu.

W przypadku dużych projektów budowlanych, geodeci są pierwszymi osobami na miejscu, które dokonują podstawowych pomiarów i ostatnimi, które je opuszczają, sprawdzając, czy wszystko jest na właściwym miejscu.

Jeśli chcesz ukończyć studia geodezyjne, ale nie spełniasz standardowych wymagań wstępnych, możesz ubiegać się o rok podstawowy,

Po pierwsze, przygotowujemy Cię do uzyskania stopnia naukowego podczas roku podstawowego, dzięki czemu zdobędziesz umiejętności akademickie i solidne podstawy w danym przedmiocie. Następnie możesz przejść do pełnych studiów licencjackich.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Surveying and Mapping Sciences BSc (Hons) w University of East London

15% Zawody związane ze sprzedażą
10% Specjaliści ds. jakości i regulacji
5% Operatorzy procesów, zakładów i maszyn
5% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
5% Zawody podstawowe
5% Zawody administracyjne
5% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Zawody wykwalifikowane

Ocena odbywa się w różnych trybach, takich jak zadania pisemne, raporty laboratoryjne, raporty z projektów i egzaminy. Zadania oceniające są rozłożone na cały rok, aby ułatwić zarządzanie obciążeniem pracą. Informacje zwrotne są przekazywane w ciągu 15 dni roboczych zgodnie z polityką oceny i informacji zwrotnych UEL.

UCAS Tariff of Accepted Students for Budownictwo lądowe

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Surveying and Mapping Sciences, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Nauki geodezyjne i kartograficzne BSc (Hons)

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

• Rok 2
  • Rok 3

Rankingi University of East London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi University of East London w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Inżynieria

Inżynieria lądowa

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 16 rankingi uniwersytetów University of East London

O University of East London

University of East London, często skracane do UEL, stwierdza ich celem jest stać się wiodącym kariery koncentruje się uniwersytet w Wielkiej Brytanii. UEL działa z trzech różnych kampusów; Stratford Campus, Docklands Campus, i University Square Stratford. Docklands Campus jest największym z trzech kampusów, i jest zaledwie 15-20 minut spacerem od centrum Londynu, a 10-15 minut od Canary Wharf pociągiem.

Lista 228 kursów licencjackich i magisterskich University of East London - Katalog Kursów

Skład uczniów University of East London

• International Student Experience at UEL
  • What's it like being an International Student at University of East London?
  • #ChooseUEL - Suleman
  • Amelia - #ChooseUEL
  • Jessica - #ChooseUEL

Docklands Campus