University of East London
Zdrowie publiczne (z rokiem podstawowym) BSc (Hons)
University of East London - University of East London

Mediana wynagrodzeń £19944 £17765 £21610
Zakres 25-75 percentyla £15926 - £24815 £12805 - £22829 £15583 - £26794

Nasz stopień zdrowia publicznego jest interdyscyplinarnym programem, który poszerza horyzonty studentów w celu zbadania potrzeb zdrowotnych i powiązań między teorią a praktyką w odniesieniu do koncepcji i zasad zdrowia publicznego.

Studia na kierunku zdrowie publiczne wyposażą Cię w umiejętności i wiedzę pozwalające na poprawę i ochronę zdrowia publicznego oraz dobrostanu jednostek, społeczności i populacji. Skupisz się na tym, jak radzić sobie z głównymi wyzwaniami zdrowotnymi i zmniejszać nierówności na poziomie globalnym, krajowym i lokalnym. Ten stopień ma na celu zwiększenie twoich szans na zatrudnienie w dziedzinie epidemiologii, analizy statystycznej, szkolenia w zakresie zdrowia publicznego, opieki publicznej i społecznej, zdrowia społeczności i usług opieki zdrowotnej.

Będziesz zachęcany do podjęcia stażu zawodowego, aby zdobyć profesjonalne i praktyczne umiejętności poprzez pracę z władzami lokalnymi, podmiotem społecznym lub organizacją pozarządową. Praca nad jednym z aspektów zdrowia publicznego pomoże Ci przyczynić się do poprawy świadczenia usług opieki zdrowotnej, wzmocnienia pozycji ludzi w budowaniu zdrowego stylu życia i wpływania na reformę polityki zdrowotnej w Londynie i poza nim.

Rozszerzony kierunek BSc (Hons) Public Health with Foundation Year jest idealny, jeśli chcesz uzyskać stopień naukowy w dziedzinie zdrowia publicznego, ale nie spełniasz standardowych wymagań wstępnych.

**Rok 1 = zadanie (42%), portfolio (33%), prezentacja (25%)**. Rok 2 = Zadanie (50%), Prezentacja (12%), Raport (12%), Propozycja (12%), Egzamin (10%), Ćwiczenie (4%) Rok 3 = zadanie (50%), praca dyplomowa (35%), prezentacja (10%), dziennik refleksji (5%)

UCAS Tariff of Accepted Students for Sztuki performatywne

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Public Health (with Foundation Year), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zdrowie publiczne (z rokiem podstawowym) BSc (Hons)

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

• Foundation

Rankingi University of East London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 16 rankingi uniwersytetów University of East London

O University of East London

University of East London, często skracane do UEL, stwierdza ich celem jest stać się wiodącym kariery koncentruje się uniwersytet w Wielkiej Brytanii. UEL działa z trzech różnych kampusów; Stratford Campus, Docklands Campus, i University Square Stratford. Docklands Campus jest największym z trzech kampusów, i jest zaledwie 15-20 minut spacerem od centrum Londynu, a 10-15 minut od Canary Wharf pociągiem.

Lista 228 kursów licencjackich i magisterskich University of East London - Katalog Kursów

Skład uczniów University of East London

• International Student Experience at UEL
  • What's it like being an International Student at University of East London?
  • #ChooseUEL - Suleman
  • Amelia - #ChooseUEL
  • Jessica - #ChooseUEL

Stratford Campus