University of East London
Fizjologia medyczna (z rokiem podstawowym) BSc (Hons)
University of East London - University of East London

Mediana wynagrodzeń £19944 £17765 £21610
Zakres 25-75 percentyla £15926 - £24815 £12805 - £22829 £15583 - £26794

Jeśli nie spełniasz wymagań wstępnych dla stopnia BSc, masz możliwość zapisania się na naszą opcję Foundation. Zapewni Ci to podstawy do przejścia na studia licencjackie.

Na naszym kursie fizjologii medycznej będziesz studiować złożoną anatomię i szczegółowe funkcje ludzkiego ciała zarówno w zdrowiu, jak i chorobie. Kładziemy duży nacisk na poznanie struktury i funkcji organizmu, koncentrując się na fizjologii, anatomii, histologii, biochemii i farmakologii.

Zdobędziesz praktyczne umiejętności w zakresie technik nauk biologicznych i oprzyrządowania wykorzystywanego do badania ludzkiego ciała w zdrowiu i chorobie, takich jak wydolność płuc, testy wysiłkowe i sprawnościowe, obrazowanie medyczne (prześwietlenia klatki piersiowej) i elektrokardiogramy (EKG).

Rozwiniesz umiejętności w zakresie komunikacji, prezentacji, statystyki i IT. Wszyscy studenci kończą kurs pierwszej pomocy i rozwijają przedsiębiorczość w dziedzinie nauk biologicznych. Wszyscy studenci rozwijają również umiejętności badawcze poprzez ukończenie projektu badawczego. Podczas kursu będziesz mieć możliwość odbycia krótkich staży w UEL lub za granicą, a także udać się na wizyty zewnętrzne, aby zwiększyć swoje możliwości uczenia się i zatrudnienia.

Absolwenci tego kursu rozpoczęli karierę jako asystenci lekarzy, fizjolodzy układu oddechowego, kardiolodzy, audiolodzy, sonografowie, nauczyciele, absolwenci medycyny i dalszych studiów (magisterskich i doktoranckich).

Ocenimy Cię za pomocą mieszanki zajęć i egzaminów. Prace zaliczeniowe obejmują eseje, raporty z badań, prezentacje grupowe i seminaryjne oraz projekt końcoworoczny. Większość oceny na pierwszym roku to praca zaliczeniowa, a my przekażemy Ci jak najwięcej informacji zwrotnych. Na trzecim roku weźmiesz udział w pięciu podstawowych modułach lub podejmiesz staż zawodowy. Odpowiednio cię ocenimy. **Rok 1 - 58% Portfolio/Praktyka, 42% Laboratorium/Praktyka/ICT** Rok 2 - 42% egzamin pisemny/ocena czasowa, 42% portfolio/zajęcia, 16% laboratorium/praktyka/ICT Rok 3 - 53% portfolio/prace kursowe, 38% egzamin pisemny/ocena czasowa, 9% laboratorium/praktyka/ICT Zawsze otrzymasz szczegółową informację zwrotną określającą Twoje mocne strony i sposób, w jaki możesz się poprawić. Staramy się przekazywać informacje zwrotne na temat ocen w ciągu 14 dni roboczych, chociaż po wielu naszych bezpośrednich ocenach otrzymasz natychmiastową informację zwrotną.

UCAS Tariff of Accepted Students for Sztuki performatywne

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Medical Physiology (with Foundation Year), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Fizjologia medyczna (z rokiem podstawowym) BSc (Hons)

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

• Foundation

Rankingi University of East London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 16 rankingi uniwersytetów University of East London

O University of East London

University of East London, często skracane do UEL, stwierdza ich celem jest stać się wiodącym kariery koncentruje się uniwersytet w Wielkiej Brytanii. UEL działa z trzech różnych kampusów; Stratford Campus, Docklands Campus, i University Square Stratford. Docklands Campus jest największym z trzech kampusów, i jest zaledwie 15-20 minut spacerem od centrum Londynu, a 10-15 minut od Canary Wharf pociągiem.

Lista 228 kursów licencjackich i magisterskich University of East London - Katalog Kursów

Skład uczniów University of East London

• International Student Experience at UEL
  • What's it like being an International Student at University of East London?
  • #ChooseUEL - Suleman
  • Amelia - #ChooseUEL
  • Jessica - #ChooseUEL

Stratford Campus