University of East London
Inżynieria mechatroniki (z rokiem podstawowym) BEng (Hons)
University of East London - University of East London

Mediana wynagrodzeń £19944 £17765 £21610
Zakres 25-75 percentyla £15926 - £24815 £12805 - £22829 £15583 - £26794

Gospodarka związana z technologią drastycznie przesuwa się w kierunku autonomicznych systemów mechatronicznych, automatyki i robotyki, sterowanych zdalnie za pomocą inteligentnej technologii. W 2019 r. inżynierowie automatyki i robotyki / mechatroniki byli drugim najbardziej poszukiwanym zawodem. Oczekuje się również, że popyt będzie szybko rósł w ciągu najbliższych 10 lat.

Ten kurs zapewni Ci wiedzę analityczną i naukową do projektowania zintegrowanej elektroniki, kontroli, komputerów i ruchomych części. Rozwiniesz wiedzę w zakresie rozwiązywania problemów, tworząc praktyczne rozwiązania problemów, które są bezpośrednio związane z potrzebami przemysłowymi.

Nasz kurs został starannie zaprojektowany przez ekspertów w dziedzinie inżynierii mechanicznej, aby pomóc przygotować studentów do profesjonalnej praktyki w świecie interdyscyplinarnej technologii.

Będziesz mieć dostęp do najnowocześniejszego sprzętu i zasobów do wykonywania tej pracy. Wszystko to przygotuje Cię do szerokiej gamy przyszłych karier.

Podczas kursu będziesz mieć regularny kontakt z wiodącymi firmami i liderami w branży, którzy będą organizować wizyty i staże zawodowe oraz regularnie zapraszać prelegentów na University of East London.

Wszystkie oceny mają na celu zapewnienie, że nasz kurs inżynierii mechatroniki wyposaży Cię we wszystkie umiejętności wymagane do wejścia do sektora inżynieryjnego, dając Ci znaczną przewagę konkurencyjną. Oprócz zajęć i egzaminów, będziesz oceniany za pomocą technologii i innych zróżnicowanych trybów. Twoja podróż edukacyjna będzie dodatkowo wspierana przez wykorzystanie technologii, ponieważ będziesz również uczestniczyć w nauce najnowszego oprogramowania zgodnego ze standardami branżowymi. Informacje zwrotne są przekazywane w ciągu 15 dni roboczych zgodnie z polityką oceny i informacji zwrotnych UEL.

UCAS Tariff of Accepted Students for Sztuki performatywne

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Mechatronics Engineering (with Foundation Year), BEng (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Inżynieria mechatroniki (z rokiem podstawowym) BEng (Hons)

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

• Foundation

Rankingi University of East London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 18 rankingi uniwersytetów University of East London

O University of East London

University of East London, często skracane do UEL, stwierdza ich celem jest stać się wiodącym kariery koncentruje się uniwersytet w Wielkiej Brytanii. UEL działa z trzech różnych kampusów; Stratford Campus, Docklands Campus, i University Square Stratford. Docklands Campus jest największym z trzech kampusów, i jest zaledwie 15-20 minut spacerem od centrum Londynu, a 10-15 minut od Canary Wharf pociągiem.

Lista 228 kursów licencjackich i magisterskich University of East London - Katalog Kursów

Skład uczniów University of East London

• International Student Experience at UEL
  • What's it like being an International Student at University of East London?
  • #ChooseUEL - Suleman
  • Amelia - #ChooseUEL
  • Jessica - #ChooseUEL

Docklands Campus