University of East London
Informatyka stosowana (doładowanie) BSc (Hons)
University of East London - University of East London

Mediana wynagrodzeń £19944 £17765 £21610
Zakres 25-75 percentyla £15926 - £24815 £12805 - £22829 £15583 - £26794

Walka z cyberatakami staje się coraz trudniejsza. Obecnie ich częstotliwość i gwałtowność stanowi zagrożenie dla organizacji każdej wielkości. Dołącz do nas, aby poznać szeroki zakres tematów i rozwijać umiejętności w zakresie bezpieczeństwa, sieci i zarządzania nimi.

Firmy i agencje rządowe muszą chronić swoje systemy i dane przed potencjalnymi zagrożeniami. Z tego powodu istnieje zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa.

Pomożemy Ci zrozumieć, jak sprostać wyzwaniom stojącym przed firmami i stać się ekspertem, którego tak bardzo potrzebują. Rozwiń swoją wiedzę techniczną w zakresie analizy cyberzagrożeń, zarządzania ryzykiem i odpowiednich standardów branżowych.

Będziesz nauczany przez zespół dydaktyczny z dużym doświadczeniem w stosowaniu technologii związanych z bezpieczeństwem w przemyśle i posiadający znaczne doświadczenie w stosowaniu technologii związanych z bezpieczeństwem w przemyśle. Omówią wszystko, od przetwarzania w chmurze po zarządzanie projektami, a także podzielą się własnymi badaniami.

Nasz kampus Docklands dysponuje fantastycznymi zasobami komputerowymi, w tym specjalistycznymi laboratoriami do eksploracji środowisk sieciowych i systemów operacyjnych. Dzięki naszym modułom dotyczącym bogactwa mentalnego zajmiemy się również takimi obszarami, jak tworzenie projektów IT.

Ocenimy Cię poprzez połączenie zajęć i egzaminów. Zajęcia będą obejmować prezentacje, demonstracje oprogramowania, zadania oparte na badaniach i praktyczne ćwiczenia obejmujące specyfikację systemu lub programu, kodowanie i testowanie. Zawsze otrzymasz szczegółową informację zwrotną określającą twoje mocne strony i sposoby poprawy. Informacje zwrotne są przekazywane w ciągu 15 dni roboczych zgodnie z polityką oceny i informacji zwrotnych UEL.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

240 credit in computing related subject. 120 credits at level 4 of FHEQ 120 credits at level 5 of FHEQ

UCAS Tariff of Accepted Students for Sztuki performatywne

Wymagania kwalifikacyjne

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Applied Computing (Top-up), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Informatyka stosowana (doładowanie) BSc (Hons)

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

Rankingi University of East London w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 16 rankingi uniwersytetów University of East London

O University of East London

University of East London, często skracane do UEL, stwierdza ich celem jest stać się wiodącym kariery koncentruje się uniwersytet w Wielkiej Brytanii. UEL działa z trzech różnych kampusów; Stratford Campus, Docklands Campus, i University Square Stratford. Docklands Campus jest największym z trzech kampusów, i jest zaledwie 15-20 minut spacerem od centrum Londynu, a 10-15 minut od Canary Wharf pociągiem.

Lista 228 kursów licencjackich i magisterskich University of East London - Katalog Kursów

Skład uczniów University of East London

• International Student Experience at UEL
  • What's it like being an International Student at University of East London?
  • #ChooseUEL - Suleman
  • Amelia - #ChooseUEL
  • Jessica - #ChooseUEL

Docklands Campus