University of East Anglia
Zasady znieczulenia regionalnego MSc
University of East Anglia - University of East Anglia

Przegląd

Jako uczestnik tego kursu weźmiesz udział w całkowicie internetowych dyskusjach prowadzonych przez wykładowców, skoncentrowanych na realistycznych przypadkach, w ramach naszego VLE. Ten innowacyjny kurs opiera się na sześciu zaawansowanych modułach, obejmujących wszystkie obszary znieczulenia regionalnego i szereg odpowiednich umiejętności, które można wykorzystać w praktyce. Kurs ma na celu uzupełnienie codziennej praktyki klinicznej, więc każda sesja jest dostarczana asynchronicznie, co oznacza, że nie musisz logować się o określonych godzinach. W przypadku każdego modułu będziesz musiał aktywnie uczestniczyć w forum internetowym, które będzie koncentrować się na dyskusjach klinicznych na temat przypadków. Każdy moduł obejmuje kilka tematów obejmujących bazę wiedzy w tym specjalistycznym obszarze, z których każdy wnosi nową wiedzę i spostrzeżenia, które okażą się bezpośrednio przydatne w Twojej własnej praktyce klinicznej. W związku z tym każda dyskusja na forum nabierze własnego życia, napędzanego wspólną lekturą, osobistymi doświadczeniami i wskazówkami prowadzącego.

O tym kursie

Ten modułowy kurs został zaprojektowany specjalnie dla anestezjologów rozwijających się w dziedzinie znieczulenia regionalnego. Kurs łączy w sobie dogłębne moduły kliniczne z przywództwem i badaniami, aby zapewnić odpowiednie kwalifikacje w RA. Kurs oferuje doskonałe referencje dla stażystów i konsultantów w tej coraz ważniejszej specjalizacji anestezjologicznej.

Wciągający interaktywny format obejmuje wszystkie aspekty RZS, wzmacniając wiedzę kliniczną, krytyczne myślenie i umiejętności podejmowania decyzji. Kurs jest prowadzony w całości w ramach prężnie rozwijającej się internetowej społeczności edukacyjnej złożonej z rówieśników klinicznych i starszych e-nauczycieli.

Studia magisterskie oferują zarówno stażystom, jak i konsultantom z dowolnego miejsca na świecie możliwość uzyskania certyfikatu PG, dyplomu PG lub tytułu magistra RA w ramach rygorystycznego programu edukacyjnego prowadzonego przez ekspertów w tej dziedzinie.

Kurs wykorzystuje nagrodzone złotymi nagrodami podejście edukacyjne leżące u podstaw szeregu specjalistycznych kursów medycznych i chirurgicznych oferowanych przez UEA. Nasz przyjazny na całym świecie program ma na celu wzmocnienie twojego krytycznego myślenia na poziomie konsultanta poprzez zaangażowanie w realistyczne przypadki kliniczne i ciągłą ocenę. Moduły zapewnią CPD lub, po pomyślnym ukończeniu, zgromadzą punkty uniwersyteckie, które można wykorzystać do uzyskania tytułu magistra, PGDip lub PG Cert.

Zastrzeżenie

.

Zobacz naszą stronę internetową www.uea.ac.uk w celu uzyskania dalszych informacji.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 7

minimum 70 we wszystkich komponentach

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Principles of Regional Anaesthesia, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

MBBS lub FRCA i praktyka jako anestezjolog

Czesne Zasady znieczulenia regionalnego MSc

Channel Islands £7500
Międzynarodowa £7500
Anglia £7500
Irlandia Północna £7500
Szkocja £7500
Walia £7500

1000 GBP za 20-kredytowy moduł. 1500 GBP za 60-kredytowy moduł dysertacji. Czesne podlega corocznemu przeglądowi i może ulec podwyższeniu. Niektóre opłaty są regulowane przez rząd Wielkiej Brytanii i będą zmieniane zgodnie z ich zaleceniami. Aby uzyskać więcej informacji na temat dodatkowych kosztów kursu i statusu opłat, odwiedź naszą stronę internetową.

Rankingi University of East Anglia w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów University of East Anglia

O University of East Anglia

University of East Anglia (UEA) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym znajdującym się w Norwich w Anglii. Uniwersytet działa na terenie jednego kampusu, który obejmuje Norwich Research Park i Bob Champion Research and Education Building, a także całodobową bibliotekę, miejsce koncertów i występów oraz zakwaterowanie na terenie kampusu.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of East Anglia - Katalog Kursów

Skład uczniów University of East Anglia

• Student Life in Norwich | University of East Anglia (UEA)
  • Alumni Stories: Language and Communication Studies MAs | UEA