University of East Anglia
Media i rozwój międzynarodowy z praktyką zagraniczną BA (Hons)
University of East Anglia - University of East Anglia

Overview

Zanurz się w świecie mediów, komunikacji i rozwoju międzynarodowego oraz zbadaj złożone relacje między nimi.

Odkryj, w jaki sposób organizacje charytatywne i inne organizacje rozwojowe komunikują się na temat głodu, ubóstwa i migracji oraz jak wpływają one na postawy społeczne. Zbadaj, dlaczego niektóre kryzysy humanitarne trafiają na ekrany naszych telewizorów, a inne nie, i zastanów się, jaki to ma wpływ na politykę rządu.

Zapytacie też: jak ważna jest wolność prasy i wolność słowa w promowaniu demokracji i wzrostu gospodarczego? Jaki jest wpływ mediów społecznościowych w krajach rozwijających się - czy Facebook i Twitter zachęcają obywateli do angażowania się w politykę, czy też podważają autentyczne uczestnictwo w życiu politycznym?

To tylko niektóre z kluczowych pytań i problemów, które poznasz na tym fascynującym kursie.

Na trzecim roku spędzisz od dwóch do sześciu miesięcy, zdobywając doświadczenie zawodowe za granicą. Dla wielu studentów jest to najważniejszy moment ich pobytu na uniwersytecie.

About This Course

Ten innowacyjny kurs pozwala na studiowanie mediów i międzynarodowego rozwoju oraz relacji między nimi. Media są ważne dla wszystkich aspektów rozwoju międzynarodowego, od promowania uczestnictwa w życiu politycznym, poprzez podnoszenie świadomości publicznej na temat kluczowych kwestii społecznych dotykających nasz coraz bardziej zglobalizowany świat, aż po ułatwianie przepływu informacji w obrębie i ponad granicami. Jednocześnie media odgrywają kluczową rolę w zachęcaniu do przekazywania datków na cele charytatywne, promowaniu praw człowieka i przekazywaniu informacji na temat zdrowia publicznego w sytuacjach kryzysowych.

Ten kurs pozwoli ci wnieść międzynarodowe spojrzenie do kariery w mediach lub dogłębne zrozumienie mediów do kariery w rozwoju międzynarodowym. Ukończysz go szczególnie dobrze przygotowany do kariery w komunikacji NGO, dziennikarstwie rozwojowym, komunikacji humanitarnej i rozwoju mediów.

Ten stopień jest wyjątkowy w Wielkiej Brytanii, ponieważ łączy obok siebie media i międzynarodowe studia rozwojowe. W obu dziedzinach będziesz nauczany przez uznanych międzynarodowych ekspertów akademickich. Jesteśmy aktywnie zaangażowani w badania na całym świecie, współpracując z wieloma krajowymi i międzynarodowymi agencjami rozwoju, organizacjami medialnymi i podmiotami społeczeństwa obywatelskiego.

Zrzeczenie się odpowiedzialności

Szczegóły kursu mogą ulec zmianie.<MS&&> Zawsze powinieneś potwierdzić szczegóły na stronie internetowej organizatora: <MW&&>www.uea.ac.uk</MW&&> </MS&&>.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

IELTS: 6.0 ogółem (minimum 5.5 w każdym elemencie)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Media and International Development with Overseas Placement, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Media i rozwój międzynarodowy z praktyką zagraniczną BA (Hons)

Międzynarodowa £19250 Rok 1

Rankingi University of East Anglia w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów University of East Anglia

O University of East Anglia

University of East Anglia (UEA) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym znajdującym się w Norwich w Anglii. Uniwersytet działa na terenie jednego kampusu, który obejmuje Norwich Research Park i Bob Champion Research and Education Building, a także całodobową bibliotekę, miejsce koncertów i występów oraz zakwaterowanie na terenie kampusu.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of East Anglia - Katalog Kursów

Skład uczniów University of East Anglia

• Student Life in Norwich | University of East Anglia (UEA)
  • Alumni Stories: Language and Communication Studies MAs | UEA