University of East Anglia
Rozwój międzynarodowy z polityką z praktyką zagraniczną BA (Hons)
University of East Anglia - University of East Anglia

Overview

Poziomy rozwoju różnią się między krajami i wewnątrz nich. Na tym kierunku będziesz badać przyczyny tych nierówności i szukać możliwych rozwiązań. Odkryjesz też, jak proces rozwoju jest kształtowany przez kluczowych aktorów rozwojowych, w tym rządy, międzynarodowe agencje rozwojowe, organizacje pozarządowe i ruchy społeczne.

Na trzecim roku spędzisz od dwóch do sześciu miesięcy, zdobywając doświadczenie zawodowe. Dla wielu studentów to doświadczenie jest najważniejszym punktem ich czasu na uniwersytecie i może pomóc Ci w rozwoju Twojej kariery.

About This Course

Ten innowacyjny program studiów łączy naukę o polityce z interdyscyplinarnym podejściem do rozwoju międzynarodowego.

Będziesz studiować szereg tematów, w tym politykę ubóstwa, nierówności, konfliktów i demokracji oraz to, jak rządy, międzynarodowe agencje rozwoju, organizacje pozarządowe i ruchy społeczne wpływają na zmiany polityczne, ekonomiczne i społeczne Będziesz mieć również możliwość wyboru spośród wielu opcji w ramach Szkoły Rozwoju Międzynarodowego oraz na innych wydziałach.

W swojej pracy dyplomowej będziesz dogłębnie studiował wybrany przez siebie temat pod nadzorem członka wydziału.

Będziesz miał także szansę rozwinąć szereg umiejętności, w tym umiejętności badawcze, analizę danych, projektowanie interwencji politycznych i kampanii społeczeństwa obywatelskiego, prowadzenie prezentacji oraz pracę w zespole.

Będziesz uczony przez kadrę akademicką, której badania cieszą się międzynarodową renomą. Jesteśmy aktywnie zaangażowani w badania na całym świecie, współpracując z wieloma krajowymi i międzynarodowymi agencjami rozwoju.

Nasze badania utrzymują naszych wykładowców w kontakcie z kwestiami rozwoju na poziomie lokalnym, zapewniając, że korzystasz z najnowszych osiągnięć.

Nasze elastyczne podejście do nauki pozwala Ci odkryć Twoje zainteresowania i mocne strony, kończąc studia światowej klasy dyplomem z zakresu rozwoju międzynarodowego.

Zrzeczenie się odpowiedzialności

Szczegóły kursu mogą ulec zmianie.<MS&&> Zawsze powinieneś potwierdzić szczegóły na stronie internetowej organizatora: <MW&&>www.uea.ac.uk</MW&&></MS&&>.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

IELTS: 6.0 ogółem (minimum 5.5 w każdym elemencie)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować International Development with Politics with Overseas Placement, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Rozwój międzynarodowy z polityką z praktyką zagraniczną BA (Hons)

Międzynarodowa £19250 Rok 1

Rankingi University of East Anglia w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów University of East Anglia

O University of East Anglia

University of East Anglia (UEA) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym znajdującym się w Norwich w Anglii. Uniwersytet działa na terenie jednego kampusu, który obejmuje Norwich Research Park i Bob Champion Research and Education Building, a także całodobową bibliotekę, miejsce koncertów i występów oraz zakwaterowanie na terenie kampusu.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of East Anglia - Katalog Kursów

Skład uczniów University of East Anglia

• Student Life in Norwich | University of East Anglia (UEA)
  • Life as a UEA student in the School of Psychology | University of East Anglia (UEA)