University of East Anglia
Rozwój międzynarodowy z antropologią i stażem zagranicznym BA (Hons)
University of East Anglia - University of East Anglia

Overview

Zbadaj, jak ludzie żyją, rozumieją i współdziałają w różnych społeczeństwach oraz jak rozwój międzynarodowy wpływa na zmiany społeczne.

Będziesz badać różne aspekty różnorodności kulturowej, jednocześnie analizując wpływ międzynarodowego rozwoju na wzrost ekonomiczny oraz transformację społeczną i kulturową.

Będziesz uczony przez kadrę akademicką, której badania cieszą się międzynarodową renomą. Jesteśmy aktywnie zaangażowani w badania na całym świecie, współpracując z wieloma krajowymi i międzynarodowymi agencjami rozwoju.

Nasze elastyczne podejście do nauki oznacza, że możesz odkrywać swoje zainteresowania i mocne strony, kończąc studia na światowej klasy kierunku rozwój międzynarodowy.

Na trzecim roku spędzisz od dwóch do sześciu miesięcy, zdobywając doświadczenie zawodowe za granicą. Dla wielu studentów to doświadczenie jest najważniejszym punktem ich pobytu na uniwersytecie.

About This Course

Na tym kursie zgłębisz wszystkie aspekty różnorodności kulturowej. Jednocześnie odkryjesz, jak różne aspekty międzynarodowego rozwoju, takie jak wzrost ekonomiczny oraz transformacja społeczna i kulturowa, mogą wpływać na życie ludzi. Będziesz miał okazję czerpać z innych dyscyplin, takich jak ekonomia, geografia i polityka, aby lepiej zrozumieć, jak polityka i praktyka mogą zostać ulepszone poprzez większe zaangażowanie antropologiczne.

W UEA's School of International Development rozwiniesz praktyczne umiejętności w zakresie kluczowych metod antropologicznych, jednocześnie rozwijając swoje zainteresowania w konkretnych obszarach tematycznych. W znanym na całym świecie Sainsbury Centre for Visual Arts będziesz studiować kulturę materialną. Będziesz miał również okazję nauczyć się języka (np. francuskiego lub hiszpańskiego) i wziąć udział w warsztatach filmowych dla rozwoju.

Zrzeczenie się odpowiedzialności

Szczegóły kursu mogą ulec zmianie.<MS&&> Zawsze powinieneś potwierdzić szczegóły na stronie internetowej organizatora: <MW&&>www.uea.ac.uk</MW&&></MS&&>.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

IELTS: 6.0 ogółem (minimum 5.5 w każdym elemencie)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować International Development with Anthropology with Overseas Placement, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Rozwój międzynarodowy z antropologią i stażem zagranicznym BA (Hons)

Międzynarodowa £19250 Rok 1

Rankingi University of East Anglia w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 28 rankingi uniwersytetów University of East Anglia

O University of East Anglia

University of East Anglia (UEA) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym znajdującym się w Norwich w Anglii. Uniwersytet działa na terenie jednego kampusu, który obejmuje Norwich Research Park i Bob Champion Research and Education Building, a także całodobową bibliotekę, miejsce koncertów i występów oraz zakwaterowanie na terenie kampusu.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of East Anglia - Katalog Kursów

Skład uczniów University of East Anglia

• Student Life in Norwich | University of East Anglia (UEA)
  • Life as a UEA student in the School of Psychology | University of East Anglia (UEA)