University of East Anglia
Inżynieria energetyczna z zarządzaniem środowiskiem BEng (Hons)
University of East Anglia - University of East Anglia

About This Course

W miarę jak rośnie zapotrzebowanie na alternatywne źródła energii, rośnie też zapotrzebowanie na doświadczonych absolwentów inżynierii energetycznej, wyposażonych w wiedzę na temat różnych technologii energetycznych.

Kurs ten jest wspierany przez East of England Energy Group i powstał w wyniku silnego wsparcia ze strony przemysłu. Te powiązania ukształtowały projekt i realizację naszego programu. Jego treść jest ściśle powiązana z umiejętnościami wymaganymi przez przemysł, a dodatkowo skorzystasz z imponującej sieci, która wzbogaci Twoje doświadczenie w nauce.

Przegląd

Inżynieria Energetyczna na UEA, z dodatkiem Zarządzania Środowiskiem, zapewnia interdyscyplinarne zrozumienie wyzwań społecznych i środowiskowych. Dzięki opcjonalnym modułom, takim jak polityka środowiskowa i tworzenie polityki, zmiany klimatyczne i modelowanie procesów środowiskowych, kurs ten otwiera znaczące ścieżki kariery i produkuje absolwentów z wysoce określonymi i pożądanymi umiejętnościami.

Anglia Wschodnia jest ważnym regionem dla inżynierii energetycznej, a korzyści z naszych powiązań z lokalnym przemysłem zobaczysz już na samym początku swojego trzyletniego kursu. Nasze partnerstwa z głównymi firmami inżynieryjnymi zachęcają i promują innowacje w naszych studentach. Kładziemy również duży nacisk na "umiejętności miękkie", budując Twoją sieć kontaktów poprzez wizyty w terenie oraz możliwości odbycia krótkoterminowych praktyk i staży.

W przeszłości nasi studenci współpracowali z firmą Vattenfall i organizacjami samorządowymi, aby wyjaśnić młodszym członkom społeczeństwa korzyści płynące z energii wiatrowej. Tego typu działania są kluczowe dla sektora oraz dla zapewnienia, że możemy dostarczyć inżynierów, których potrzebuje przemysł energetyczny.

Nasze kursy Inżynierii Energetycznej są dostosowane do tego sektora. Nasi absolwenci są inżynierami, których potrzebuje przemysł energetyczny, natychmiast i na przyszłość.

Każdy z naszych kursów inżynierskich ma zintegrowaną strukturę programową na pierwszym roku. Jest to zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci szeroki wgląd w niesamowity potencjał inżynierii jako dyscypliny. Oprócz rozwijania silnego zrozumienia kluczowych zasad inżynierii, mechaniki, elektryki i elektroniki, studenci będą zdobywać wiedzę na bardziej specjalistyczne tematy związane z energią od drugiego roku.

Przez cały czas trwania kursu będziesz miał dostęp do zasobów szkół UEA, takich jak Environmental Sciences, Computing Sciences i Mathematics, dzięki czemu Twoja nauka będzie nieograniczona.

Oprócz zdobycia solidnego przygotowania w zakresie podstaw inżynierii jako szerszego przedmiotu, zostaniesz wprowadzony w specyfikę różnych inżynierii energetycznych przez praktykujących inżynierów energetycznych. Będziesz mieć także opcjonalne moduły związane z aspektami środowiskowymi, takimi jak polityka środowiskowa i tworzenie polityki, zmiany klimatyczne i modelowanie procesów środowiskowych. Ukończysz studia pewny swojej wiedzy na temat wytwarzania energii odnawialnej - turbin wiatrowych, systemów mikro-hydro, energii jądrowej, biopaliw i zarządzania środowiskiem - i gotowy do kontynuowania udanej kariery w tym sektorze.

Zrzeczenie się odpowiedzialności

Szczegóły kursu mogą ulec zmianie.<MS&&> Zawsze powinieneś potwierdzić szczegóły na stronie internetowej organizatora: <MW&&>www.uea.ac.uk</MW&&></MS&&>.

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Angielski B, matematyka A

Dyplom Access to HE

Łącznie z matematyką.

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

IELTS: 6.0 ogółem (minimum 5.5 w każdym elemencie)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Energy Engineering with Environmental Management, BEng (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Inżynieria energetyczna z zarządzaniem środowiskiem BEng (Hons)

Rankingi University of East Anglia w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 29 rankingi uniwersytetów University of East Anglia

O University of East Anglia

University of East Anglia (UEA) jest finansowanym przez rząd uniwersytetem badawczym znajdującym się w Norwich w Anglii. Uniwersytet działa na terenie jednego kampusu, który obejmuje Norwich Research Park i Bob Champion Research and Education Building, a także całodobową bibliotekę, miejsce koncertów i występów oraz zakwaterowanie na terenie kampusu.

Lista 330 kursów licencjackich i magisterskich University of East Anglia - Katalog Kursów

Skład uczniów University of East Anglia

• Student Life in Norwich | University of East Anglia (UEA)
  • Alumni Stories: Language and Communication Studies MAs | UEA